ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ورود برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

صفحه 3 از 3 نخست 123
نمایش نتایج: از 21 به 25 از 25
    2021/04/14
    3
    0

پاسخ : کمک برای طراحی منبع تغذیه ولتاژ و جریان متغیر

سلام میتوانید یک تصویر از دیاگرام از سیم پیچی بوبین موتور سیکلت برام بفرستین
    2021/03/28
    17
    2

نقل قول نوشته اصلی توسط Abbas Sheikhi

مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید

اگر سوالی دارید بفرمایید،اگر بلد بودم جواب میدم.
    الان تو طراحی شبکه فیدبک با TL431 و اپتوکوپلر به مشکل خوردم
    میتونی کمکم کنی؟
    2010/08/15
    تهران
    1,032
    237

مشکلتون کجاست ؟ اگر شماتیکی دارید ، بذارید روش کار کنیم.
    - اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَليِّکَ الفَرَج -
    ارتباط با من : Hidden Content
    Hidden Content
    2021/03/01
    3
    1

خسته نباشی مهندس جان بنده مطالب حضرت عالی رو خوندم و چون رشتم الکترونیک نیست واقعا گیج شدم رو صحبت هایی که فرمودید ولی موردی که متوجه شدم این بود که منبع تغذیه میخواید بسازید که مشخصه اطلاعاتتون خیلی بیشتر از منه ولی من همین کار رو با یه تغذیه سوئیچینگ 220 به 12 و چند تا مازول انجام دادم یه مازول افزاینده رو 12 ولت وصل کردم و تا 40 ولت زیادش کردم و به این 40 ولت یه بالک کانورتر متصل کردم با امکان تغییر آمپر و ولتاژ ضمنا بین اون سوئیچینگ 12 ولت و افزاینده یه کلید گذاشتم که وقتی میخوام بتونم اتصالشون رو قطع کنم و یه سوکت اونجا گذاشتم و یه مدار افزاینده کاهنده اتومات گذاشتم و تنظیمش کردم رو 12 ولت و ورودیش رو هم دو تا سیم گذاشتم که هر باطری با هر ولتاژی بهش وصل کنم بتونه راه اندازی کنه مدار رو و البته به صورت سوا رو تمام مدار ها هیت سینک و فن گذاشتم و به ورودی قبل مبدل افزاینده وصل کردم که همیشه 12 واردشون بشه ولی کل کاری که کردم اشکال خیلی زیاد داره با اینکه تمام قطعاتی که استفاده کردم رو 500 وات انتخاب کردم حتی 100 وات هم نمیتونم ازش بگیرم هیچ وقت جریانی که دریافت میکنم خیلی پایینه و دقتش هم افتضاحه یهو از 10 میپره رو 5 مثلا وقتی بار میاد روش و اینا، مطمعنا این کارایی که من کردم برای سما قابل استفاده نیست ولی اگه نقشه مدار هایی که استفاده کردم کمکی میکنه بفرمایید چه جوری نقشه شو باید در بیارم میتونم انجام وظیفه کنم در بیارم واستون بفرستم اگه کمکی بکنه بهتون
    2021/03/28
    17
    2

نقل قول نوشته اصلی توسط امیر راد

مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید

خسته نباشی مهندس جان بنده مطالب حضرت عالی رو خوندم و چون رشتم الکترونیک نیست واقعا گیج شدم رو صحبت هایی که فرمودید ولی موردی که متوجه شدم این بود که منبع تغذیه میخواید بسازید که مشخصه اطلاعاتتون خیلی بیشتر از منه ولی من همین کار رو با یه تغذیه سوئیچینگ 220 به 12 و چند تا مازول انجام دادم یه مازول افزاینده رو 12 ولت وصل کردم و تا 40 ولت زیادش کردم و به این 40 ولت یه بالک کانورتر متصل کردم با امکان تغییر آمپر و ولتاژ ضمنا بین اون سوئیچینگ 12 ولت و افزاینده یه کلید گذاشتم که وقتی میخوام بتونم اتصالشون رو قطع کنم و یه سوکت اونجا گذاشتم و یه مدار افزاینده کاهنده اتومات گذاشتم و تنظیمش کردم رو 12 ولت و ورودیش رو هم دو تا سیم گذاشتم که هر باطری با هر ولتاژی بهش وصل کنم بتونه راه اندازی کنه مدار رو و البته به صورت سوا رو تمام مدار ها هیت سینک و فن گذاشتم و به ورودی قبل مبدل افزاینده وصل کردم که همیشه 12 واردشون بشه ولی کل کاری که کردم اشکال خیلی زیاد داره با اینکه تمام قطعاتی که استفاده کردم رو 500 وات انتخاب کردم حتی 100 وات هم نمیتونم ازش بگیرم هیچ وقت جریانی که دریافت میکنم خیلی پایینه و دقتش هم افتضاحه یهو از 10 میپره رو 5 مثلا وقتی بار میاد روش و اینا، مطمعنا این کارایی که من کردم برای سما قابل استفاده نیست ولی اگه نقشه مدار هایی که استفاده کردم کمکی میکنه بفرمایید چه جوری نقشه شو باید در بیارم میتونم انجام وظیفه کنم در بیارم واستون بفرستم اگه کمکی بکنه بهتون
    من دنبال اینم که سویچینگ یاد بگیرم به صورت عملی وگرنه پروژه خودمو با یه LM317 میشد راه انداخت
    درمورد پروژه شما برای راهنمایی بهتر پیشنهاد میکنم که یه تاپیک جدا بزنید تا زودتر جواب بگیرید ولی حدس میزنم باری که به سویچینگ وصل کردید خارج از توانش هست
    بهتره که جریان خروجی هرکدام از ماژول هاتونو بگیرید ببینید کدومش کم میاره
صفحه 3 از 3 نخست 123
نمایش نتایج: از 21 به 25 از 25