اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

درخواست راهنمایی در مورد شارژر باتری قلمی و نیم قلمی Ni-MHوNI-cdو لیتیوم یون

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

درخواست راهنمایی در مورد شارژر باتری قلمی و نیم قلمی Ni-MHوNI-cdو لیتیوم یون

سلام.ممنون میشم پاسخ سوال من رو هم بدید.شارژر باتری قلمی چندین مدل دارم .هیچ کدوم باتریها رو شارژر کامل نمیکنه.بک سوم ظرفیت باتری رو شارژ می*کنه .حتی وقتی گزینه رفرش رو میزنم هم همینطوره.اشکال از باتریها نیست چون میتونم با دستگاه مربوط به خودش اونها رو شارژ کامل کنم(.شارژر باتری تلفن بی سیم پاناسونیک).نیاز من داشتن یک شارژر هست که بتونه باتریهای قلمی و نیم قلمی نیکل متال هیدرید و نیکل کادمیوم و همچنین باتریهای لیتیوم یون با ابعاد و ظرفیتهای متفاوت رو کامل شارژ کنه.
    ممنون میشم راهنماییم بفرمایید چه مدل شارژری بگیرم که هم نیازم رو برای شارژ کامل باتریهای قلمی و نیم قلمی NI-MH و NI-cd و باتریهای لیتیوم یون به صورت کامل تامین کنه و هم داخل ایران موجود باشه

پاسخ : درخواست راهنمایی در مورد شارژر باتری قلمی و نیم قلمی Ni-MHوNI-cdو لیتیوم یون

نوشته اصلی توسط ali_5966 نمایش پست ها
    سلام.ممنون میشم پاسخ سوال من رو هم بدید.شارژر باتری قلمی چندین مدل دارم .هیچ کدوم باتریها رو شارژر کامل نمیکنه.بک سوم ظرفیت باتری رو شارژ می*کنه .حتی وقتی گزینه رفرش رو میزنم هم همینطوره.اشکال از باتریها نیست چون میتونم با دستگاه مربوط به خودش اونها رو شارژ کامل کنم(.شارژر باتری تلفن بی سیم پاناسونیک).نیاز من داشتن یک شارژر هست که بتونه باتریهای قلمی و نیم قلمی نیکل متال هیدرید و نیکل کادمیوم و همچنین باتریهای لیتیوم یون با ابعاد و ظرفیتهای متفاوت رو کامل شارژ کنه.
    ممنون میشم راهنماییم بفرمایید چه مدل شارژری بگیرم که هم نیازم رو برای شارژ کامل باتریهای قلمی و نیم قلمی NI-MH و NI-cd و باتریهای لیتیوم یون به صورت کامل تامین کنه و هم داخل ایران موجود باشه
    سلام و درود ،سال نو رو تبریک میگم.
    ،احتمالا شارژر ها مناسب نیستن...با یه سرچ ساده تو گوگل میتونین به
    کلی ماژول کارا و ارزون برسین.
    اینم لینک دو تا مدار :
    https://www.eca.ir/forums/thread63774.html
    https://www.eca.ir/forums/thread89193-2.html#post726009

دلیل: ادغام دو پست برای جلوگیری از اسپم

اینا هم مدار شارژر چند نوع باتری از 1.2 ولت الی 36 ولت( عکس شماره 3):
    https://electronics98.com/%D8%A7%D9%...9%D8%A7%D8%B1/
    http://etesalkootah.ir/1394/08/07/In...f_a_Flashlight
    موفق و پیروز باشید.
    مداری ساده و عملی برای صرفه جویی در مصرف برق خانه:
    https://www.eca.ir/forums/thread89900.html

دیدگاه

پاسخ : درخواست راهنمایی در مورد شارژر باتری قلمی و نیم قلمی Ni-MHوNI-cdو لیتیوم یون

سلام
      دوست عزیز هر موقع توی انجمن خواستید سوالی مطرح کنید، در یک تاپیک مرتبط این کارو بکنید کفایت میکنه. دیگه جناب HS1386 هم به زحمت نمیافتند که همه جا جواب بدن
      جناب HS1386 خسته نباشید. پشتکار شما توی جواب دادن واقعا ستودنیه. یک تنه دارید کل انجمن رو روی انگشت میچرخونید

دیدگاه

نوشته اصلی توسط hossein.m98 نمایش پست ها
        سلام
        دوست عزیز هر موقع توی انجمن خواستید سوالی مطرح کنید، در یک تاپیک مرتبط این کارو بکنید کفایت میکنه. دیگه جناب HS1386 هم به زحمت نمیافتند که همه جا جواب بدن
        جناب HS1386 خسته نباشید. پشتکار شما توی جواب دادن واقعا ستودنیه. یک تنه دارید کل انجمن رو روی انگشت میچرخونید
        سلام و درود،سال نو رو تبریک میگم،سال خوبی رو برای همه آرزومندم.
        با این حرفاتون بنده رو خجالت دادین
        فقط بنده نیستم که به سوالات جواب میدم و شما دوست گرامی هم
        خیلی به سوالات در ضمینه مدارات دیجیتال و میکروکنترلر ها جواب
        میدید.
        انجمن فقط با یه نفر کامل نمیشه و انجمن با کمک چندین نفر یه انجمن
        واقعی میشه.
        در کل شما لطف کردین
        شما هم خسته نباشید.
        موفق و پیروز و سربلند باشید.

دلیل: ادغام دو پست برای جلوگیری از اسپم

تنها دلیلی که بنده تو چندین جا جواب ایشون رو دادم اینه که اگه
        یه وقت یه کاربر مهمان با کلی جستجو مثلا به این تاپیک رسید ،باز هم
        بتونه جواب سوالاتش رو بگیره و مجبور نشه که دوباره کلی جستجو
        کنه تا به جواب سوالاتش برسه.
        مداری ساده و عملی برای صرفه جویی در مصرف برق خانه:
        https://www.eca.ir/forums/thread89900.html

دیدگاه

یکبار هزینه کنید یک عدد شارژر xtar vc4 بخرید.بهترین شارژر موجود تو ایرانه

دیدگاه

با سلام
            شارژرهای کمپانی C.F.L بخصوص مدل 801T برای کار شما مناسب است من خودم یکی از آنها را سالهاست که استفاده میکنم .

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X