اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مشکل ورود به eca

Collapse
این موضوع بسته شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مشکل ورود به eca

سلام
    مدتی است که نمی توانم به eca وارد شوم ولی با روشن بودن v-p-nn می توانم وارد شوم می توانید راهنمایی کنید مشکل از کجاست ؟
    برای ورود علم ، تکنولوژی ، پیشرفت به اجازه کسی احتیاج نیست !

پاسخ : مشکل ورود به eca

نوشته اصلی توسط HOOMAMIRS نمایش پست ها
    سلام
    مدتی است که نمی توانم به eca وارد شوم ولی با روشن بودن v-p-nn می توانم وارد شوم می توانید راهنمایی کنید مشکل از کجاست ؟
    سلام
    منم چند روزه از خونه نمیتونم متصل بشم به انجمن. امروز بعد از ظهر هم که برگشتم خونه متوجه شدم چندتا سایت دیگه که همیشه سر میزدم هم بالا نمیاد! ظاهرا خیلیا هم این مشکل رو داشتن. خدا میدونه باز دارن با شبکه چکار میکنن

دیدگاه

نوشته اصلی توسط HOOMAMIRS نمایش پست ها
      سلام
      سلام و درود،بنده هم اتفاقا حدودا 6 بار دقیقا با این موضوع مواجه شدم
      که بعد یک روز مشکل خود بخود حل میشد.
      فکر میکنم میخوان یه سری از سایت های داخلی رو هم ف،ی.ل:ت-ر
      کنن
      البته گاهی اوقات هم تنظیمات اشتباه شبکه هم باعث این موضوعات
      میشه.
      راستش دفعه اول که با این موضوع مواجه شدم،تنم لرزید و فکر کردم
      مجموعه ecaکلا تعطیل شده !! ( البته اصلا دوست ندارم این اتفاق بیوفته)
      امیدوارم این مشکل حل بشه.
      موفق و پیروز باشید.
      مداری ساده و عملی برای صرفه جویی در مصرف برق خانه:
      https://www.eca.ir/forums/thread89900.html

دیدگاه

سلام خدمت دوستان
        این مشکل برای من هم پیش اومده
        پنج شش بار اینجوری شده
        گاهی وقتا هم مودم بی خودی ری استارت میشه
        من احساس می کنم که مال تغییر دادن تنظیمات شبکه است
        همیشه کامل توضیح بدهیم تا جواب کامل بگیریم.
        لطفا برای تشکر روی دکمه تشکر بزنید و بخاطر این پست نزنید که تایپیک شلوغ نشود
        تایپیک های من:
        حل تمام مشکلات atmega128a (eca.ir)
        آموزش کار با سایت (eca.ir)

دیدگاه

نوشته اصلی توسط nimdar
          با سلام
          بعد از فحش و فحش کاری دو تا از کاربران سایت من هم فقط با قند شکن واردسایت میشوم و بدون آن امکان پذیر نیست ظاهرا سایت به همین دلیل پیلتر شده ولی مدیران صدایش در نمی آورند.
          سلام مجدد،میشه واضح تر توضیح بدین؟
          فحاشی کاربران؟ یعنی چی؟
          عجیبه!
          با تشکر

دیدگاه

نوشته اصلی توسط nimdar
            با سلام
            بعد از فحش و فحش کاری دو تا از کاربران سایت من هم فقط با قند شکن واردسایت میشوم و بدون آن امکان پذیر نیست ظاهرا سایت به همین دلیل پیلتر شده ولی مدیران صدایش در نمی آورند.
            مشکل ورود به فروم خیلی خیلی وقته وجود داره و اصلا بحث فیلترینگ و اینا نیست! بله رنج ip شما رو ممکنه فروم اجازه نده
            علت اصلیشم بنظر من 2 چیزه یکی اصراری که اون مسوول فنی انجمن داره که از سرورهای داخلی استفاده نکنه (که بخاطر هزینه های دلاری بالای سرورهای خارجی هزینه ی زیادی هم روی دست آقای بلورچیان میذاره) و دیگری این قالب بدردنخور تولید یه گروه داخلی که روی ویبولتن گذاشته شده (یه جورایی شبیه ویندوزهای انگولک شده ی داخلی) اگه آقای بلورچیان از یه مسوول فنی ماهر کمک بگیره که ایندو مشکل رو برطرف کنه eca هم مثل دهها فروم دیگه ی ایرانی هر ساعت شبانه روز با سرعت بالا باز میشه اما امان از ....

دیدگاه

نوشته اصلی توسط eca.ir/forums نمایش پست ها
              مشکل ورود به فروم خیلی خیلی وقته وجود داره و اصلا بحث فیلترینگ و اینا نیست! بله رنج ip شما رو ممکنه فروم اجازه نده
              علت اصلیشم بنظر من 2 چیزه یکی اصراری که اون مسوول فنی انجمن داره که از سرورهای داخلی استفاده نکنه (که بخاطر هزینه های دلاری بالای سرورهای خارجی هزینه ی زیادی هم روی دست آقای بلورچیان میذاره) و دیگری این قالب بدردنخور تولید یه گروه داخلی که روی ویبولتن گذاشته شده (یه جورایی شبیه ویندوزهای انگولک شده ی داخلی) اگه آقای بلورچیان از یه مسوول فنی ماهر کمک بگیره که ایندو مشکل رو برطرف کنه eca هم مثل دهها فروم دیگه ی ایرانی هر ساعت شبانه روز با سرعت بالا باز میشه اما امان از ....
              حدود 2 سال پیش که از هاست فرانسه استفاده می کردم سرعت خیلی خوبی داشت و راضی هم بودم ولی به محضی که هاست ایران مشکلات شروع شد از همه بیشتر کندی سرعت وحشتناک ولی الان نمی دونم ولی خودم دیگه نمیام سمت ایران چون خاطره بدی دارم. اگر بخواهیم از نظر قیمت برسی کنیم هاست ایران ارزان هم باشه گرانتر از خارج تمام می شود

دلیل: ادغام دو پست برای جلوگیری از اسپم

داشتم دنبال راهکار می گشتم کاربری یک نکته حیاتی گفت اون سئو هست .
              این مشکلات واقعا روی سئو تاثیر می گذارد.

دیدگاه

سلام دوستان پدر من تو مخابرات کار میکنه میگه گاها پیش میاد برخی از مناطق به دلایلی ارتباطشون با برخی از آیپی ها قطع میشه حالا ممکنه دلایلش فیزیکی باشه یعنی خراب شدن کابل و فیبر نوری یا ممکن فنی باشه مثل ست نبودن آیپی مورد نظر روی روتر های برخی مناطق که این مشکلات با گزارش کاربران به اداره مخابرات تا حد ممکن پیگیری و حل میشه و به محض مطلع شدن از خرابی براش اقدام میشه(کار کارمندای مخابرات این هست) بنابراین تا حدودی طبیعی هست و امیدوارم بزودی مشکل حل شه به جز اپراتورهای adsl بقیه اپراتور ها هم گاها این مشکل رو تجربه میکنن همینطور اپراتور های همراه و... و همچنین برای سایت های خارجی هم این اتفاقات ممکنه رخ بده مثلا اینستاگرام براش این اتفاق افتاده بود تازگیا.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط msm_a_b_e نمایش پست ها
                  سلام دوستان پدر من تو مخابرات کار میکنه میگه گاها پیش میاد برخی از مناطق به دلایلی ارتباطشون با برخی از آیپی ها قطع میشه حالا ممکنه دلایلش فیزیکی باشه یعنی خراب شدن کابل و فیبر نوری یا ممکن فنی باشه مثل ست نبودن آیپی مورد نظر روی روتر های برخی مناطق که این مشکلات با گزارش کاربران به اداره مخابرات تا حد ممکن پیگیری و حل میشه و به محض مطلع شدن از خرابی براش اقدام میشه(کار کارمندای مخابرات این هست) بنابراین تا حدودی طبیعی هست و امیدوارم بزودی مشکل حل شه به جز اپراتورهای adsl بقیه اپراتور ها هم گاها این مشکل رو تجربه میکنن همینطور اپراتور های همراه و... و همچنین برای سایت های خارجی هم این اتفاقات ممکنه رخ بده مثلا اینستاگرام براش این اتفاق افتاده بود تازگیا.
                  آخه مشکل جدی تر از این صحبت هاس. من چند ماهه اختلال دارم و با ISP هم که تماس میگیرم میگن مشکل از ما نیست و سراسریه. چند وقت پیش هم گفته بودن یکی از فیبرهای بین المللی متعلق به شرکت بالا دستی که ظاهرا از کشورهای عربی هم بود زیر دریا آسیب دیده و به دلیل رزمایش نظامی توی اون منطقه تا حدود 15 فروردین مشکل حل نمیشه. اما 15 فروردین گذشت و هنوز مشکل من یکی هنوز پابرجاس!
                  چند وقت پیش هم وزیر ارتباطات توی صفحه اشون گفتن مشکل اون فیبر حل شده و باید همه چیز اوکی شده باشه ولی مال ما که نشده هنوز! من صبح ها خونه نیستم ولی وقتی عصر بر میگردم بهم میگن اختلال و بعضا قطعی ارتباط بین ساعت های 10 تا 13 وجود داشته. این اختلال برای بعضی سایت های که من کارشون دارم تا ساعت 9 و 10 شب هم حتی وجود داره و بعد کمتر میشه؛ این تنها مشکل من هم نیست و خیلیا از جاهای مختلف کشور این مشکل رو دارن. همین الآنش هم بنده با vpn اومدم اینجا. با این اوصاف به نظر من چیزی به غیر از دستکاری کردن شبکه برای قضیه اینترنت داخلی نمیتونه همچین اختلالاتی بسازه. جدیدا هم که آقایون تلاش بسیار دارن که موتور جستجوی داخلی راه بندازن که در صورت قطع ارتباط جهانی، بدون نیاز از گوگل و امثال اون بتونن سرویس های دولتی خودشون رو سرپا نگه دارن و حداقل در مسائل اداری دچار اختلال نشن! آخه اون یک هفته ای که اینترنت قطع بود، بدون گوگل ساده ترین سایت ها مثل سایت بانک ها هم پیدا کردنش برای مردم سخت بود، مگر اینکه آدرسش رو بلد بودن.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط hossein.m98 نمایش پست ها
                    آخه مشکل جدی تر از این صحبت هاس. من چند ماهه اختلال دارم و با ISP هم که تماس میگیرم میگن مشکل از ما نیست و سراسریه. چند وقت پیش هم گفته بودن یکی از فیبرهای بین المللی متعلق به شرکت بالا دستی که ظاهرا از کشورهای عربی هم بود زیر دریا آسیب دیده و به دلیل رزمایش نظامی توی اون منطقه تا حدود 15 فروردین مشکل حل نمیشه. اما 15 فروردین گذشت و هنوز مشکل من یکی هنوز پابرجاس!
                    چند وقت پیش هم وزیر ارتباطات توی صفحه اشون گفتن مشکل اون فیبر حل شده و باید همه چیز اوکی شده باشه ولی مال ما که نشده هنوز! من صبح ها خونه نیستم ولی وقتی عصر بر میگردم بهم میگن اختلال و بعضا قطعی ارتباط بین ساعت های 10 تا 13 وجود داشته. این اختلال برای بعضی سایت های که من کارشون دارم تا ساعت 9 و 10 شب هم حتی وجود داره و بعد کمتر میشه؛ این تنها مشکل من هم نیست و خیلیا از جاهای مختلف کشور این مشکل رو دارن. همین الآنش هم بنده با vpn اومدم اینجا. با این اوصاف به نظر من چیزی به غیر از دستکاری کردن شبکه برای قضیه اینترنت داخلی نمیتونه همچین اختلالاتی بسازه. جدیدا هم که آقایون تلاش بسیار دارن که موتور جستجوی داخلی راه بندازن که در صورت قطع ارتباط جهانی، بدون نیاز از گوگل و امثال اون بتونن سرویس های دولتی خودشون رو سرپا نگه دارن و حداقل در مسائل اداری دچار اختلال نشن! آخه اون یک هفته ای که اینترنت قطع بود، بدون گوگل ساده ترین سایت ها مثل سایت بانک ها هم پیدا کردنش برای مردم سخت بود، مگر اینکه آدرسش رو بلد بودن.
                    بله احتمالا فیبر عمارات هست که میگین مشکلات کابل و فیبر حل کردنشون زمانبره بشدت ما ساکن زنجان هستیم این طرف مشکل خاصی نداریم اگه فیبر تعمیر شده احتمالا مشکلات از مخابرات شهر های جنوبی هست مال زنجان احتمالا فیبرش از ترکیه میاد و ربطی به عمارات نداره بخاطر همینه که میگم ممکنه بعضی جاها گاها اختلال پیش بیاد یادمه تو یکی از این روستا های زنجان یبار یه بخشی از فیبر رو یه عده بریده بودن و کلا نصف زنجان اختلال پیدا کرده بود.
                    جدیدترین ویرایش توسط msm_a_b_e; ۰۰:۵۹ ۱۴۰۰/۰۱/۲۶.

دیدگاه

نمیدونم چرا بعضی ها با قالب و یا ظاهر سایت مشکل جدی دارن!!
                      من که اتفاقا بهترین قالبی که دیدم مال همین انجمن هست...
                      موفق و پیروز باشید.

دیدگاه

سلام
                        دقیقا منم فکر می کنم قضیه فراتر از اینا باشه که میگن مثل نمیدونم لنگر ، همین فیبر و...
                        الان منم با وی پی ان امدم .
                        یه چیز حالب یادم افتاد چند سوال پیش با شاتل بدون وی پی ان وصل می شدم به یوتیوب
                        این سرچ فارسی هم از قبل بود ولی فایده ای نداره واقعا گوگل اینترنت را تسخیر کرده فقط دعا کنیم اینترنت ملی نکنند چون اینم چند سال پیش بحثش بود . اینترانت .
                        اصلا که چی ارتباط با جهان قطع بشه !

دیدگاه

نوشته اصلی توسط HS1386 نمایش پست ها
                          سلام مجدد،میشه واضح تر توضیح بدین؟
                          فحاشی کاربران؟ یعنی چی؟
                          عجیبه!
                          با تشکر

با سلام
                          حدود یکماه پیش دو تا از کاربران طی یک روز چنان فحشهای آب نکشیده ای نثار یکدیگر و خانواده هم کردند که بیا و ببین ظاهرا مدیران خواب تشریف داشتند ولی تا بیدار شوند دیگر خواجه حافظ شیرازی هم خبر دار شده بود که منجر به این گرفتاری که اکنون سایر کاربران دچار آن شده اند ، شد . البته بعدا همه چیز حذف شد و کاربران مذکور اخراج شدند ولی دیگر چه سو د که "آبی ریخته و سبویی شکسته " بنظر من در ایران نمیتوان حتی یک لحظه از یک سایت پر کاربر غافل شد چون کافی است نوشته ای خلاف قوانین موضوعه کشور رد وبدل شود تا مصداق مصادیق مجرمانه قرار گیرد و کل سایت را به باد فنا دهد و کاربران محترم و معقول را هم حیران و سرگردان نماید غفلتی که ظاهرا مدیران سایت هر روزه مرتکب آن میشوند.
                          جدیدترین ویرایش توسط nimdar; ۱۱:۲۰ ۱۴۰۰/۰۱/۲۶.

دیدگاه

مستندات فنی را به پشتیبان شاتل ارسال کردم ببینم چی می شه
                            ولی جالبه من و دوستانی که در اینجا پست میزاریم مشکل داریم افرادی هستند که مثل من از قبل مشکل داشتند.
                            یک مدیری نیامد بگه مشکل چی هست ؟
                            آخه باید از یجا مطمئن باشیم حالا اگر شاتل بگه مشکل از انجمنه چی ؟

مستندات فنی را به پشتیبان شاتل ارسال کردم ببینم چی می شه
                            ولی جالبه من و دوستانی که در اینجا پست میزاریم مشکل داریم افرادی هستند که مثل من از قبل مشکل داشتند.
                            یک مدیری نیامد بگه مشکل چی هست ؟
                            آخه باید از یجا مطمئن باشیم حالا اگر شاتل بگه مشکل از انجمنه چی ؟

نوشته اصلی توسط nimdar نمایش پست ها
                            با سلام
                            حدود یکماه پیش دو تا از کاربران طی یک روز چنان فحشهای آب نکشیده ای نثار یکدیگر و خانواده هم کردند که بیا و ببین ظاهرا مدیران خواب تشریف داشتند ولی تا بیدار شوند دیگر خواجه حافظ شیرازی هم خبر دار شده بود که منجر به این گرفتاری که اکنون سایر کاربران دچار آن شده اند ، شد . البته بعدا همه چیز حذف شد و کاربران مذکور اخراج شدند ولی دیگر چه سو د که "آبی ریخته و سبویی شکسته " بنظر من در ایران نمیتوان حتی یک لحظه از یک سایت پر کاربر غافل شد چون کافی است نوشته ای خلاف قوانین موضوعه کشور رد وبدل شود تا مصداق مصادیق مجرمانه قرار گیرد و کل سایت را به باد فنا دهد و کاربران محترم و معقول را هم حیران و سرگردان نماید غفلتی که ظاهرا مدیران سایت هر روزه مرتکب آن میشوند.
                            سلام
                            فکر نکنم اینقدر شدید و سخت گیر باشند در فضای اینترنت و... انقدر تهمت و... هست که دیگه فحش جلوش صلوات است اگر چه همون فحش هم بی ادبی هست و باید جلوش گرفته شود و اگر بخواطر مسایل داخلی انجمن باشه این مجازات سنگین است

نوشته اصلی توسط nimdar نمایش پست ها
                            با سلام
                            سلام
                            فکر نکنم اینقدر شدید و سخت گیر باشند در فضای اینترنت و... انقدر تهمت و... هست که دیگه فحش جلوش صلوات است اگر چه همون فحش هم بی ادبی هست و باید جلوش گرفته شود و اگر بخواطر مسایل داخلی انجمن باشه این مجازات سنگین است

دیدگاه

بله احتمالا فیبر عمارات هست که میگین مشکلات کابل و فیبر حل کردنشون زمانبره بشدت ما ساکن زنجان هستیم این طرف مشکل خاصی نداریم اگه فیبر تعمیر شده احتمالا مشکلات از مخابرات شهر های جنوبی هست مال زنجان احتمالا فیبرش از ترکیه میاد و ربطی به عمارات نداره بخاطر همینه که میگم ممکنه بعضی جاها گاها اختلال پیش بیاد یادمه تو یکی از این روستا های زنجان یبار یه بخشی از فیبر رو یه عده بریده بودن و کلا نصف زنجان اختلال پیدا کرده بود.
                              خوب من توی شهرهای جنوبی هم نیستم

خوب من توی شهرهای جنوبی هم نیستم

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                              X