اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کابل vga

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

کابل vga

سلام
    یه سوال دارم ممنون میشم دوستان راه حل هاشونو بگن
    مانیتور کامپیوتر من 22mk400h هست. خروجی hdmi روی کیس ندارم. چند مدل کابل vga خریدم تست کردم. همش صفحه م نویز داره و سایز صفحه م کمتر از فول اچ دی هست و مربعی ه . فقط یه مدل از دوستم گرفتم تست کردم که تصویر رو خوب نشون میداد و فول اچ دی . توی نت سرچ کردم دیدم خیلی از کابل های vga نویز دارن. حالا چیکار کنم بتونم تصویر بدون نویز داشته باشم. تبدیلی که بتونم ازش خروچی hdmi بگیرم چی هست(البته بجز کارت گرافیک) ؟
    امضاندارم. ميشه انگشت بزنم...؟

www.AsanService.ir

پاسخ : کابل vga

نوشته اصلی توسط hossein.ahmadvand نمایش پست ها
    سلام
    یه سوال دارم ممنون میشم دوستان راه حل هاشونو بگن
    مانیتور کامپیوتر من 22mk400h هست. خروجی hdmi روی کیس ندارم. چند مدل کابل vga خریدم تست کردم. همش صفحه م نویز داره و سایز صفحه م کمتر از فول اچ دی هست و مربعی ه . فقط یه مدل از دوستم گرفتم تست کردم که تصویر رو خوب نشون میداد و فول اچ دی . توی نت سرچ کردم دیدم خیلی از کابل های vga نویز دارن. حالا چیکار کنم بتونم تصویر بدون نویز داشته باشم. تبدیلی که بتونم ازش خروچی hdmi بگیرم چی هست(البته بجز کارت گرافیک) ؟
    سلام اون طور که متوجه شدم شما میخواین vga کیس رو تبدیل به hdmi کنید و بعد به مانیتور بدید درسته؟ اگه اینطوره که خب یدونه تبدیل vga به hdmi رو تست کنید دیگه. تو بازار هم هست( من تو فروشگاه های اینترنتی دیدم)گرچه نمیدونم واقعا بازم نویز میندازه یا نه.از لحاظ قیمتش هم بنظرم بستگی به خود شما داره حدود 100 تومن وبالاتر هستش احتمالا شاید بهتر باشه با این قیمت یه کابل vga با کیفیت رو تست کنید.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط msm_a_b_e نمایش پست ها
      سلام اون طور که متوجه شدم شما میخواین vga کیس رو تبدیل به hdmi کنید و بعد به مانیتور بدید درسته؟ اگه اینطوره که خب یدونه تبدیل vga به hdmi رو تست کنید دیگه. تو بازار هم هست( من تو فروشگاه های اینترنتی دیدم)گرچه نمیدونم واقعا بازم نویز میندازه یا نه.از لحاظ قیمتش هم بنظرم بستگی به خود شما داره حدود 100 تومن وبالاتر هستش احتمالا شاید بهتر باشه با این قیمت یه کابل vga با کیفیت رو تست کنید.

آره درسته .
      من خیلی دنبال یه کابل vga باکیفیت گشتم ولی پیدا نکردم. اگر مدلی یا جایی میشناسید ممنون میشم معرفی کنید
      امضاندارم. ميشه انگشت بزنم...؟

www.AsanService.ir

دیدگاه

نوشته اصلی توسط hossein.ahmadvand نمایش پست ها
        آره درسته .
        من خیلی دنبال یه کابل vga باکیفیت گشتم ولی پیدا نکردم. اگر مدلی یا جایی میشناسید ممنون میشم معرفی کنید
        والا من تابحال کارم به خرید vga یا تبدیل با کیفیت نرسیده که بخوام به شما مدلی رو پیشنهاد بدم معمولا با همون مدل های ارزون کار باید راه بیوفته که حالا نمیدونم واس شما چرا راه نیوفتاده بهرحال اگه کسی از دوستان مدل خوبی میشناسه لطفا به ایشون معرفی کنه.
        جدیدترین ویرایش توسط msm_a_b_e; ۲۱:۵۹ ۱۴۰۰/۰۱/۲۵.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X