اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ضمانت محصولات فروشگاه آنلاین

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

ضمانت محصولات فروشگاه آنلاین

سلام
    برای فروش قطعات برق و الکترونیک تعدادی ضمانت نداره ولی تعدادی ضمانت دارد مثل ماژول تابلوروان و ....
    سوال من این است چگونه ضمانت کالا را تضمین کنم .
    منظورم شرکت ضمانت کننده نیست ، منظورم تاریخ هست همین ماژول مثلا 12 می خوام ارسال کنم ضمانت هم دارد ولی 3 ماه بیشتر نمانده
    خب این حق مشتری است که با ضمانت کامل اون کالا را تهیه کند
    اگر دوستانی که فروشگاه دارند و یا نظری دارند راهنمایی بفرمایند ممنون میشم
    برای ورود علم ، تکنولوژی ، پیشرفت به اجازه کسی احتیاج نیست !

پاسخ : ضمانت محصولات فروشگاه آنلاین

نوشته اصلی توسط HOOMAMIRS نمایش پست ها
    سلام
    برای فروش قطعات برق و الکترونیک تعدادی ضمانت نداره ولی تعدادی ضمانت دارد مثل ماژول تابلوروان و ....
    سوال من این است چگونه ضمانت کالا را تضمین کنم .
    منظورم شرکت ضمانت کننده نیست ، منظورم تاریخ هست همین ماژول مثلا 12 می خوام ارسال کنم ضمانت هم دارد ولی 3 ماه بیشتر نمانده
    خب این حق مشتری است که با ضمانت کامل اون کالا را تهیه کند
    اگر دوستانی که فروشگاه دارند و یا نظری دارند راهنمایی بفرمایند ممنون میشم
    دوست عزیز
    تاریخ شروع ضمانت از لحظه خریده نه از تاریخ تولید و برای همین منظور هم معمولا فروشنده بر روی کاغذ خرید تاریخ میزنه و مهر و امضا میکنه تا لحظه شروع گارنتی مشخص باشه ...بر این مبنا تولید کننده باید به فروشنده اعتماد داشته باشه که متاسفانه در کشور ما بعضی فروشنده ها از این نکته سوء استفاده میکنند و برای برخی مشتری های خاص جنس را بدون تاریخ ارائه میکنند تا هر موقع مشکلی داشت شامل گارانتی گردد
    پاره ای از رویکردهای دفاعی

دیدگاه

پاسخ : ضمانت محصولات فروشگاه آنلاین

نوشته اصلی توسط emitor نمایش پست ها
      دوست عزیز
      تاریخ شروع ضمانت از لحظه خریده نه از تاریخ تولید و برای همین منظور هم معمولا فروشنده بر روی کاغذ خرید تاریخ میزنه و مهر و امضا میکنه تا لحظه شروع گارنتی مشخص باشه ...بر این مبنا تولید کننده باید به فروشنده اعتماد داشته باشه که متاسفانه در کشور ما بعضی فروشنده ها از این نکته سوء استفاده میکنند و برای برخی مشتری های خاص جنس را بدون تاریخ ارائه میکنند تا هر موقع مشکلی داشت شامل گارانتی گردد
      سلام
      درسته به این نکته دقت نکردم
      ظاهرا چیزی که این وسط بین فروشنده اصلی و من فروشگاه دار (فروشگاه اینترنتی ) هست به نام اعتماد .
      همین ماژول وقتی گرفتیم برای تابلو ضمانت داشت ولی پاور گفتن چون نمی دانیم چگونه استفاده می شود ( برای دوربین یا... ) ضمانت نداره
      برای ورود علم ، تکنولوژی ، پیشرفت به اجازه کسی احتیاج نیست !

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X