اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

خرید اینترنتی با visacard و mastercard و ...

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

خرید اینترنتی با visacard و mastercard و ...

سلام دوستان
    کسی تا حالا با یکی از کارت های اعتباری معتبر تو جهان از یه سایت خارجی چیزی خرید کرده؟
    میتونه تجربه شو در میون بذاره؟
    مراتب کار و این که چقدر طول کشید تا برسه و چقدر به قیمتش اضافه شد و اینکه هزینه ی حمل و نقلش چقدر بود و خلاصه هر چی که به ذهنتون میرسه.
    من می خوام یه اسیلوسکوپ usb بخرم.
    شنیدم بانک مرکزی از این کارتا میده. کسی خبر داره؟
    دوستان اگه ممکنه هرچه سریعتر جواب بدین تا 20 دلار ضرر نکردم.
    راستی من gaotek gao2090 رو میخوام بخرم. کسی این مدلو تو تهران یا جای دیگه پیدا نکرده؟ یا یه چیزی در حد همین و با همین قیمت حدودی.
    http://www.gaotek.com
    تا 15 ژوئن 2009 ، 20 دلار تخفیف داره.
    فکر کنم اینترنتی ارزونتر بیوفته.

Upload your files Here. Great Azeri Resumable File Host: http://endir.az/index.php?lang=5

پاسخ : خرید اینترنتی با visacard و mastercard و ...

به نظر من از همین 2080 های TNM بگیرید بهتره چون تقریبا همین کیفیت رو داره و یه مسئله ی مهمی هم که هست پشتیبانیه. شما اگر این اسیلوسکوپ رو اینترنتی بخری و بعد از چند وقت مشکلی براش پیش بیاد باید بندازیش دور! اما TNMها تا یکسال گارانتی دارن و بعد هم اگر مشکلی پیش بیاد با یه هزینه ی مناسب دستگاتون رو تعمیر می کنن. :job:
    There is nothing so practical as a good theory. — Kurt Lewin, 1951

دیدگاه

نوشته اصلی توسط عابد بابازاده
      سلام دوستان
      کسی تا حالا با یکی از کارت های اعتباری معتبر تو جهان از یه سایت خارجی چیزی خرید کرده؟
      میتونه تجربه شو در میون بذاره؟
      مراتب کار و این که چقدر طول کشید تا برسه و چقدر به قیمتش اضافه شد و اینکه هزینه ی حمل و نقلش چقدر بود و خلاصه هر چی که به ذهنتون میرسه.
      من می خوام یه اسیلوسکوپ usb بخرم.
      شنیدم بانک مرکزی از این کارتا میده. کسی خبر داره؟
      دوستان اگه ممکنه هرچه سریعتر جواب بدین تا 20 دلار ضرر نکردم.
      راستی من gaotek gao2090 رو میخوام بخرم. کسی این مدلو تو تهران یا جای دیگه پیدا نکرده؟ یا یه چیزی در حد همین و با همین قیمت حدودی.
      http://www.gaotek.com
      تا 15 ژوئن 2009 ، 20 دلار تخفیف داره.
      فکر کنم اینترنتی ارزونتر بیوفته.

در مورد خریدتون با ویزاکارت یا پی پال می تونم کمکتون کنم
      اگر اطلاعات بیشتری می خواین تو پیغام خصوصی مطرح کنین.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط رضا سپاس یار
        به نظر من از همین 2080 های TNM بگیرید بهتره چون تقریبا همین کیفیت رو داره و یه مسئله ی مهمی هم که هست پشتیبانیه. شما اگر این اسیلوسکوپ رو اینترنتی بخری و بعد از چند وقت مشکلی براش پیش بیاد باید بندازیش دور! اما TNMها تا یکسال گارانتی دارن و بعد هم اگر مشکلی پیش بیاد با یه هزینه ی مناسب دستگاتون رو تعمیر می کنن. :job:
        من حالت دموی نرم افزار TNM ها رو دیدم . توش حالت کپچر که یکی از الزامات کارت های اسیلوسکوپه ندیدم . :sad: کارت اسیلوسکوپ بدون کپچر یکم پول حروم کردنه
        That`s It ...I`m out of here

دیدگاه

در مورد خریدتون با ویزاکارت یا پی پال می تونم کمکتون کنم icon_wink
          اگر اطلاعات بیشتری می خواین تو پیغام خصوصی مطرح کنین.
          سلام:
          آقای اکرمی اگه میشه توی همین تاپیک بنویسین تا ما هم بفهمیم چطور میشه. ممنون میشم
          قربان شما - میثاق

دیدگاه

میثاق جان ، خرید اینترنتی از طریق ویزا کارت یا پی پال یک راه داره ! اونم داشتن اون کارتهاست :smile:
            اگر کسی خواست خرید اینترنتی خارجی انجام بده تو پیغام خصوصی بگه ، اگر مشکلی وجود نداشته باشه می تونیم اون خرید رو براش انجام بدیم

دیدگاه

سلام
              منم با TNM کار کردم، کپچر هم داشت، به نظر من هم خودت رو تو دردسر ننداز، از همین داخلی ها بخر.
              اللهمَ اغفرلیَ الذنوبَ التی تحبسُ الدعاء

دیدگاه

کپچرش ظاهرا تا 32K سمپله .. کم نیست ؟؟
                That`s It ...I`m out of here

دیدگاه

سلام دوستان
                  شرمنده که فضولی میکنم اما به نظر بنده اصلا کارت اسیلوسکوپ رو کلآ بیخیال شو.
                  همیشه باید دنبال یه کامپیوتر باشی و اون کارایی که تو اسیلوسکوپ هست رو نداره.
                  یه اسیلوسکوپ دیجیتالی بگیر که هم قابل همل هست وقابلیت وصل شدن به کامپیوتر رو هم داره و... و هم اینه راحت تری.
                  یه مارک خوب مثل Instek رو فکر کنم بتونی 550 تا 600 رو گیر بیاری گارانتی جهانی 5 ساله و تو ایران با 3 یا دوسال .

دیدگاه

نوشته اصلی توسط فرشاد اکرمی
                    میثاق جان ، خرید اینترنتی از طریق ویزا کارت یا پی پال یک راه داره ! اونم داشتن اون کارتهاست :smile:
                    اگر کسی خواست خرید اینترنتی خارجی انجام بده تو پیغام خصوصی بگه ، اگر مشکلی وجود نداشته باشه می تونیم اون خرید رو براش انجام بدیم
                    آقا فرشاد عزیز:
                    اینکه باید کارت داشته باشی رو میدونم اما انکه از کجا باید تهیه کرد ، حداقلش چنده، سیستمشون دلاره،یورو هست یا...؟ و اینکه با این Spy هایی که روی سیستم هممون نصب میشه(از اینترنت) چکار باید کرد تا pass لو نره؟ ما توی تحریم هستیم. فوشنده کالا رو به ایران ارسال میکنه یا نه و ......
                    ممنون میشم اگه توضیح کاملش رو بدین.

دیدگاه

بستگی داره که شما چی می خواین بخرین و از کجا !
                      به خاطر همین گفتم تو پیغام خصوصی بگین تا بتونتم دقیقتر جواب بدم

دیدگاه

فرشاد جان من که فعلا نمیخوام چیی بخرم بطور کلی عرض میکنم و میخوام نحوه کارشون رو بدونم. اما فعلا سایت های معتبری مثل amazon,ebay مد نظر باشه.
                        این کارتها رو توی ایران از کجا میشه تهیه کرد؟ البته نه فقط در تهران.
                        ممنون میشم.

دیدگاه

سلام
                          لطفا پیغام های خصوصی تون رو چک کنید
                          Security is first

دیدگاه

نوشته اصلی توسط R.H
                            سلام
                            نوشته اصلی توسط R.H
                            سلام
                            سلام:
                            :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
                            بابا چیه همتون میگین pm.
                            بذارین اینجا ما هم فیض ببریم. اگه نمیذارین اینجااون pm رو واسه من هم بفرستین.
                            تو کفش موندم. بینم از کف درم میارین ببرینم روی سقفش؟ :mrgreen:

دیدگاه

.

سلام

من سالهاست که از خارج خرید میکنم و یک بار هم پولم در همین نقل و انتقالات با کارت های اعتباری گم شد و کسی هم مسئولیتش رو بعهده نگرفت .
                              بهترین کار اینکه بزاری 20 دلار ضرر کنی تا اینکه پولت گم بشه . مخصوصا اگه بفهمن مال کدوم کشور هم هستی . agree
                              -
                              کار اصولی اینکه از فروشنده شماره حساب بگیری و توسط یکی از صرافیهای معتبر پول رو بحساب آنها واریز کنی و توسط پست DHL یا TNT جنست رو وارد کنی .
                              به این روش واریز پول T-T میگن یا همون حواله تلفنی خودمون.
                              هیچ فروشنده ای برای شما جنس ارسال نمیکنه پس باید خودت ACCUNT یکی از شرکت های پستی رو بگیری و ازشون بخواهی که جنست رو از مبدا بگیرند
                              و به مقصد تحویل بدهند . که بر اساس وزن محموله هزینه آنرا هم میگیرند . البته هزینه گمرکی هم به جنس شما وارد میشود که برای قطعات الکترونیکی 4%
                              است و برای دستگاه و بردهای مونتاژ شده 24% میباشد .
                              -
                              معمولا برای خرید های خارجی کمتر از کارت های اعتباری استفاده میشود چون به راحتی نمیتوان پیگیر پول شد . باید ساکن همون کشور باشی تا بتونی پی گیری کنی.
                              ضمنا بهترین کار رو کردی که از خارج خرید میکنی . چون اگر سری به دفتر شرکت TNM بزنی و اسکپ های خراب رو اونجا ببینی حالت از هرچی تولید کننده قلابیه بهم میخوره.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                              X