ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ورود برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 16 از 16
    2020/11/21
    104
    5

پاسخ : چه هویه ای بخرم

آهای متخصصین انجمن کجایید
    2020/07/17
    گلستان ،گنبد کاووس
    1,855
    1,074

نقل قول نوشته اصلی توسط Ichigo

مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید

راستی مثلا بنده طعریف های زیادی از هویه های شرکت " ایران هویه"
    و مثلا مدل کایو شنیدم اما تو نظرات دیجیکالا خوندم که نوشته بود
    برق گرفتگی داره آیا میشه به این نظرات اعتماد کرد ؟
    سلام مجدد،
    میشه حدودا 70 الی 80 درصد به نظرات اعتماد کرد.
    در واقع 60 درصد از نظراتی که از کالایی ناراضی هستن،
    نتونستن از کالا استفاده صحیح کنن!( مخصوصا درباره جنس های برقی و الکترونیکی)

دلیل: ادغام دو پست برای جلوگیری از اسپم

سوالاتی در باره طرح آقای تحیری داشتم
    الف ) آیا کسی از این طرح استفاده کرده
    ب ) اکه یه هویه 60 وات بخرم یه دیود بزارم سر راهش و دکمه هم نزارم که بشه 30 وات آیه مشکلی به وجود می آید ؟
    پ ) غیر از کنترل دمای هویه با کنترل برق راه دیگه ای هم هست ؟
    ت ) دیود باید حتما طرف فاز باشه ؟
    الف) بله افراد بی شماری از این روش استفاده کردن.
    ب) همونطور که معلومه، تنها مشکل گرمای کمتره!
    پ) عه!؟
    ت) خیر ، دیود در هر قطب و هر جهت میتونه قرار بگیره،
    ولی بهتره به خاطر مسائل ایمنی،دیود سرراه سیم فاز قرار بگیره( هر چند روی عملکرد تاثیری نداره)
    موفق و پیروز باشید.
    مداری ساده و عملی برای صرفه جویی در مصرف برق خانه:
    Hidden Content
    2016/05/25
    900
    710

سلام علیکم
    بند یک عدد هویه خراب کن هستم تو سابقم خیلی خرابی هویه هست از تفنگی تا قلمی
    خلاصه ایندفعه قصد دارم درست انتخاب کنم چون همین چند و قد پیش با هویه بر قم گرفت
    از شما متخصصین عزیز میخواهم که هویه ای زیر ۱۲٠ تومان(بودجه ناچیز بنده) معرفی کنید
    که به راحتی نسوزه
    با تشکر
    با توجه به این بودجه که نشون از وضعیت عالی هست(مثل همه ما) عرض میکنم سراغ هویه های ارزان نرید.چون مجبور میشی هرچند ماه حروم کردن پول تونو تکرار کنید.یه مقدار دیگه صب کنید مبلغی روجمع کنید یه هویه رومیزی وات متغییر بخرید.اونوقت تفاوت این هویه های وات متغییر دیجیتالی مثل گورداک و .... رو با اون قبلی میتونید درک کنید.
    مثلا فرض کنید میخواهید یه سنسور حرارتی یا یک ماژول اس ام دی رو لحیم کنید که به شدت وابسته به پارامترهای دمایی است.یعنی دقیق بدونید که الان دمای هویه تون چنده .با اینهویه هایی که تو بازار هست نمیشه.چون به قطعه اسیب میرسه.هر قطعه ای که لحیم میشه (مثل ایسی های و ماژول های دقیق)باید استاندارد لحیم کاریشون رعایت بشه.غیر از این سرعت گرم شدن هویه های وات متغییر رومیزی به شدت بالاست.تا دکمه را میزنی و میشینی روصندلی به حرارات مورد نظر میرسه.نه اینکه هویه را باید 10 دقیقه به برق بزنیتا بالا بیاد
    بنابراین توصیه میکنم که همونهویه قبلی تون رو یه جوری به سمبل کنیدتا یه مدتی کار برده.بعد که پول جمع کردید برید یه دونه وات متغییر بخرید.مثل برند گورداک.حتی شده از تودیوار یا شیپور میتونید به نصف قیمت مثلا 200یا 300تومن تهیه کنید.
    به نظر من این بهترین راهکاریه که جلوی روی شماست.
    eshop-hodhod.ir
    2020/11/21
    104
    5

نقل قول نوشته اصلی توسط Namvar14

با توجه به این بودجه که نشون از وضعیت عالی هست(مثل همه ما) عرض میکنم سراغ هویه های ارزان نرید.چون مجبور میشی هرچند ماه حروم کردن پول تونو تکرار کنید.یه مقدار دیگه صب کنید مبلغی روجمع کنید یه هویه رومیزی وات متغییر بخرید.اونوقت تفاوت این هویه های وات متغییر دیجیتالی مثل گورداک و .... رو با اون قبلی میتونید درک کنید.
    مثلا فرض کنید میخواهید یه سنسور حرارتی یا یک ماژول اس ام دی رو لحیم کنید که به شدت وابسته به پارامترهای دمایی است.یعنی دقیق بدونید که الان دمای هویه تون چنده .با اینهویه هایی که تو بازار هست نمیشه.چون به قطعه اسیب میرسه.هر قطعه ای که لحیم میشه (مثل ایسی های و ماژول های دقیق)باید استاندارد لحیم کاریشون رعایت بشه.غیر از این سرعت گرم شدن هویه های وات متغییر رومیزی به شدت بالاست.تا دکمه را میزنی و میشینی روصندلی به حرارات مورد نظر میرسه.نه اینکه هویه را باید 10 دقیقه به برق بزنیتا بالا بیاد
    بنابراین توصیه میکنم که همونهویه قبلی تون رو یه جوری به سمبل کنیدتا یه مدتی کار برده.بعد که پول جمع کردید برید یه دونه وات متغییر بخرید.مثل برند گورداک.حتی شده از تودیوار یا شیپور میتونید به نصف قیمت مثلا 200یا 300تومن تهیه کنید.
    به نظر من این بهترین راهکاریه که جلوی روی شماست.
    متاسفانه الان توی کل استان ما کسی نه تو دیوار نه تو شیپور آگهی هویه ای که گفتید رو نزده
    طبیعی هم هستش چون تا اونجایی که میدونم حتی بین تعمیر کارای شهرستان ما فقط تعمیر کارای گوشی و یه دونه هم ما تعمیرات تلویزیون هست که شنیدم
    هویه مخصوص smd داره
    2007/08/25
    264
    169

متاسفانه الان توی کل استان ما کسی نه تو دیوار نه تو شیپور آگهی هویه ای که گفتید رو نزده
    طبیعی هم هستش چون تا اونجایی که میدونم حتی بین تعمیر کارای شهرستان ما فقط تعمیر کارای گوشی و یه دونه هم ما تعمیرات تلویزیون هست که شنیدم
    هویه مخصوص smd داره
    با سلام و احترام
    من از همین فروشگاه ECA یدونه دسته یدکی هویه گرداک گرفتم و یه مدار کنترل با ATmega8 براش درست کردم و ازش استفاده میکنم. خودش ترموکوپل داره و میتونید با یه اپ امپ LM358 ولتاژ ترموکوپل رو تقویت کنید و بدید به ورودی آنالوگ میکرو و دما رو نمایش بدید. از یه پتانسیوتر یا روتاری انکودر هم میتونید برای تنظیم ست پوینت استفاده کنید. چون ولتاژ المنتش هم 24 ولته خروجی PWM حاصل از مقایسه دما و ست پوینت رو از طریق یه ماسفت میدید به المنت و تمام.
    2020/11/21
    104
    5

نقل قول نوشته اصلی توسط evergreen

با سلام و احترام
    من از همین فروشگاه ECA یدونه دسته یدکی هویه گرداک گرفتم و یه مدار کنترل با ATmega8 براش درست کردم و ازش استفاده میکنم. خودش ترموکوپل داره و میتونید با یه اپ امپ LM358 ولتاژ ترموکوپل رو تقویت کنید و بدید به ورودی آنالوگ میکرو و دما رو نمایش بدید. از یه پتانسیوتر یا روتاری انکودر هم میتونید برای تنظیم ست پوینت استفاده کنید. چون ولتاژ المنتش هم 24 ولته خروجی PWM حاصل از مقایسه دما و ست پوینت رو از طریق یه ماسفت میدید به المنت و تمام.
    سلام علیکم
    متاسفانه مشترک مورد نظر از میکروکنترلر سر در نمی آورد با تشکر
صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 16 از 16