اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

درایوری برای استپر موتور(stepper motor) که توسط plc کنترل شود

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

درایوری برای استپر موتور(stepper motor) که توسط plc کنترل شود

سلام دوستان
    یک plc دارم که خروجی قطار پالس برای استپر موتور تولید میکنه می خوام یک درایور برای اون طراحی کنم می شه بهم کمک کنین
    تو بازار درایور های زیادی وجود داره که قیمتش بالاست

پاسخ : درایوری برای استپر موتور(stepper motor) که توسط plc کنترل شود

مشخصات موتورتو بده گل پسر oo:
    با عرض پوزش خدمت دایی های عزیزم تا اطلاع ثانوی به اینترنت دسترسی ندارم.

دیدگاه

سلام
      استپر موتور شما چند سیمه است؟؟

دیدگاه

سلام
        استپر موتور 5 فاز به شماره فنی :AH21-M596(W) که تو سایت AUTONICSمی تونید مشخصات کاملشو ببینید

دیدگاه

انگار بخری ارزونتر در میاد. آی سی های درایو موتور با سیم بندی پنتاگون بعیده تو بازار باشه. درایورش مگه چنده؟
          http://www.datasheetcatalog.org/datasheet/Sanken/mXqsuvu.pdf

دیدگاه

درایوری از همون مارک اتونیکس حدود 200000تومان قیمتشه
            قیمت این ای سی چنده مگه؟
            در ضمن اگه قرار باشه زیاد از این درایو استفاده بشه می صرفه که روش سرمایه گذاری بشه من حدود 5 تا ازین درایو می خوام

دیدگاه

اگه یه محاسبه ی زمانی بکنی می بینی واسه 5 تا اتونیکس ارزونتر در میاد

دیدگاه

نوشته اصلی توسط hamid1358
                درایوری از همون مارک اتونیکس حدود 200000تومان قیمتشه
                قیمت این ای سی چنده مگه؟
                در ضمن اگه قرار باشه زیاد از این درایو استفاده بشه می صرفه که روش سرمایه گذاری بشه من حدود 5 تا ازین درایو می خوام
                با سلام
                من اخیرا پروژه ای با این موتور انجام دادم یعنی آشنایی کامل با این موتور دارم درایورش هم خودم طراحی کردم (البته بدون IC درایور)
                اگه شما بخواهید یک درایور کامل و همه منظوره برای انواع موتورهای پنتاگونال داشته باشید طراحی درایور بسیار پر هزینه و گران میشود ولی در صورتی که با این موتور خاص و به صورت خاص کار کنید با طراحی یک درایور ساده تر کار حل میشود شما دقیقتر بگویید با این موتور چجوری میخواهید کار کنید(از لحاظ حداکثر سرعت و حداقل استپ مورد نیاز )

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                X