ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ورود برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

صفحه 1 از 3 123 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 21
    2009/01/04
    تهران
    110
    0

مشكل در صفحه مانيتور

سلام :

من چند وقت پيش case كامپيوترم را باز كردم و بعضي از قسمت هاي سخت افزاريش مثل RAM و ... باز كردم و دوباره به همان شكل سر جاشون گذاشتم و case را بستم ولي وقتي كامپيوترم را روشن كردم ، power كامپيوترم روشن ميشه ولي صفحه ي مانيتورم هيچ چيزي نشان نمي دهد !! :cry:

لطفا راهنمايي كنيد . ممنون
    موفق باشید.

مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید

2008/07/08
    بابلسر
    3,746
    56

پاسخ : مشكل در صفحه مانيتور

به به
    به احتمال زياد يكي از چيزايي رو باز كه باز كرديد درست و محكم جا نزديد. يه بار همه چيزو محكم كنيد و بعد پاور رو روشن كنيد.
    با عرض پوزش خدمت دایی های عزیزم تا اطلاع ثانوی به اینترنت دسترسی ندارم.
    2009/01/04
    تهران
    110
    0

سلام :

همه را محكم بستم و من فقط RAM و كابل IDE و جكه CPU را باز كردم ، همه كارت هاي من on board هستند . ديگه نمي دونم چه بايد بكنم :cry:
    موفق باشید.

2008/07/08
    بابلسر
    3,746
    56

كابل IDE رو مي تونيد در بياريد و حتي تمام لوازم جانبي غير از كابل مونيتور اما RAM و CPU براي بالا اومدن لازمند پس دوبار درشون بياريد و جا بزنيد. صداي بوق هنگام بالا اومدن رو هم بايد بشنويد.
    اگه درست نشد ببريد به نزديكترين فروشگاه لوازم كامپيوتري. كجا ساكنيد تا بهتون نزديكترين جاي مناسب رو پيشنهاد بدم؟ ممكنه اگه پيش يه نفر بي انصاف ببريد خرج الكي رو دستتون بزاره
    با عرض پوزش خدمت دایی های عزیزم تا اطلاع ثانوی به اینترنت دسترسی ندارم.
    2007/10/05
    1,643
    3

رو كامپيوتر سيگنال نداري يا كلا برقش قطعه؟ احتمالا تغذيه مانيتور كه از كيس نيست ؟
    گارانتي نداره بازش كن . چندجا احتمال سوختن وجود داره .
    2009/01/04
    تهران
    110
    0

سلام :

من case را بردم خدمات كامپيوتري تا درستش كنند . :smile:

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadmn
    كابل IDE رو مي تونيد در بياريد و حتي تمام لوازم جانبي غير از كابل مونيتور اما RAM و CPU براي بالا اومدن لازمند پس دوبار درشون بياريد و جا بزنيد. صداي بوق هنگام بالا اومدن رو هم بايد بشنويد.
    اگه درست نشد ببريد به نزديكترين فروشگاه لوازم كامپيوتري. كجا ساكنيد تا بهتون نزديكترين جاي مناسب رو پيشنهاد بدم؟ ممكنه اگه پيش يه نفر بي انصاف ببريد خرج الكي رو دستتون بزاره

موقع روشن شدن صداي بوق نميومد ، من ساكن منطقه پيروزي هستم ، خيلي ممنون ميشم كه نزديكترين فروشگاه لوازم كامپيوتري معرفي كنيد.

نقل قول نوشته اصلی توسط حامــد
    رو كامپيوتر سيگنال نداري يا كلا برقش قطعه؟ احتمالا تغذيه مانيتور كه از كيس نيست ؟
    برق قطع نيست و تغذيه مانيتور هم از case هست.
    موفق باشید.

2008/02/20
    939
    12

مشابه این مشکل رو من چند روز پیش داشتم. نتیجه گرفتم که CPU مشکل پیدا کرده. یعنی سوخته. به احتمال زیاد شما CPU رو درست جا نزدی. دوباره بازش کن و سعی کن درست جا بزنی. ( میشه بپرسم CPU ی شما چی هست ؟)
    دلا یاران سه قسمند ار بدانی
    زبانی اند و نانی اند و جانی
    به نانی نان بده از در برانش
    محبت کن به یاران زبانی
    و لیکن یار جانی را به دست آر
    به جانش جان بده تا می توانی
    2008/02/01
    قائمشهر
    836
    0

سلام خانم s_000
    به سايت اكا خوش اومدين. اميدوارم فعاليتتون تو سايت ادامه داشته باشه.

با فرض اينكه تمام چيزا رو محكم وصل كرده باشين عرض مي كنم: (چيزايي رو كه عرض ميكنم يرام پيش اومده)
    خب اين كارا رو انجام بدين:

دقت كنين اگه cpu رو در اوردين ، موقع گذاشتن دوباره زيرش ژل سيليكون بزنين.
    البته علامتش اينه كه cpu بعد از زدن دكمه ي پاور ، فنش يه كم ميچرخه و بعد مي ايسته .
    ولي اگه فنو نبينين نمي تونين بفهمين چرخيده يا نه. چون خيلي كم مي چرخه. البته اين حالت در زمانيكه فن cpu گير داشته باشه و نتونه بچرخه يا سوكتش وصل نباشه هم پيش مياد.
    البته يادتون باشه كه اين حالت تا زماني كه برقو از كيس نكشين و دوباره وصل نكنين ، دوباره پيش نمياد. (در هر بار كه پيش مياد بايد برقو بكشين و دوباره وصل كنين.) اين از سياست هاي امنيتي سيستمه.(مثل ايجاد اتصال كوتاه و يا overload پاور كه بايد حتما برقو بكشين و دوباره وصل كنين.)
    از طرفي اگه باتري هم تموم شده باشه چون اتصال كوتاه ميشه (باتري بكاپ رو مين بورد رو ميگم)آ* برا بعضي مين بورد ها نياز ميشه كه درش بيارين و يا عوضش كنين تا سيستم بالا بياد. پس فعلا باتري رو در بيارين.
    اگه سيستم روشن ميشه و تصوير ندارين و بوق خاصي مي شنوين مشكل از بد جا رفتن رم يا كارت گرافيكه كه بستگي به نوع بوقش داره.
    البته شما گول بوق نزدن سيستمو نخورين و اين كارا رو انجام بدين. كار از محكم كاري كه عيب پيدا نمي كنه.
    البته با توجه به اينكه هواي تهران خشكه ، حتما از دستكش آنتي الكتروستاتيك برا لمس قطعات استفاده كنين .
    در مورد سالم بودن cpu اگه سيستمتون روشن ميشه ، ميتونيد يه لحظه فنو با هيت سينك در بيارين و رو cpu رو در حاليكه دكمه ي پاورو ميزنين لمس كنين.
    اگه داغ ميشه سريع سيم برقو بكشين . cpu اگه داغ كنه معمولا سالمه . اين كار رو سريع و كوتاه و با احتياط انجام بدين. فقط يادتون باشه موقع انجام اين كار سوكت فن cpu بايد وصل باشه.
    البته من فعلا توصيه نمي كنم. چون فعلا فايده اي نداره. البته ممكنه نتونين اين ازمايشو انجام بدين . چون بعضي از سيستم ها به وصل نبودن هيت سينك حساسن. (چطوريشو نمي دونم ، ولي پيش اومده)
    امكان داره چيزي رو جا گذاشته باشم .
    نتيجه رو بفرماييد.
    ببخشيد كه دير جواب ميدم.

Upload your files Here. Great Azeri Resumable File Host: http://endir.az/index.php?lang=5
    2007/06/20
    88
    0

سلام
    منم الان یه سیستم دارم دقیقا مشکلش همینه .. تازه بوق هم می زنه
    cpu را تست کردم سالمه خودم به کارت گرافیکش شک دارم
    اما بصورت آن بورده ... حالا چطور می شه کارت گرافیک را چک کرد ؟
    راستی ... مگه وقتی cpu از نظر حرارت دچار مشکل بشه ... هیچی نشون نمی ده ؟>؟ من فکر می کردم این وقتا یه کم بالا میاد بعد ریست می کنه
    2008/02/01
    قائمشهر
    836
    0

مگه وقتی cpu از نظر حرارت دچار مشکل بشه ... هیچی نشون نمی ده ؟>؟ من فکر می کردم این وقتا یه کم بالا میاد بعد ریست می کنه
    سلام
    شما درست مي فرمايين. منم عرض كردم كه ايني كه گفتم برام پيش اومده ولي زياد منطقي بنظرم نمياد. به هر حال ميشه اين حرفمو نديده گرفت. چون خودمم قبولش ندارم . گرچه تجربه كردم. :mrgreen:
    شما رمتون رو در بيارين و پايه هاشو تميز كنين و يا تو اسلات هاي ديگه ش جا بذارين. (بعضي از مين بوردا به مكان رم ها حساسن.)
    شما مي خواين چيزي رو چك كنين اونو عوض كنين. در مورد گرافيك انبورد ، يه كارت گرافيك تو اسلات agp كه رو مين بورد برا كارت گرافيكي اضافي تعبيه شده بزنين و مانيتور رو به اون بزنين . اگه بالا اومد ، ايراد از گرافيك انبورد شماست .

Upload your files Here. Great Azeri Resumable File Host: http://endir.az/index.php?lang=5
صفحه 1 از 3 123 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 21