اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

راهنمایی برای باز یابی رمز اینستاگرام

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

راهنمایی برای باز یابی رمز اینستاگرام

سلام
    رمز پیج اینستاگرام را فراموش کردم.
    با ایمیل نمی توانم باز یابی کنم چون ایمیل مربوط به هاست شخصی بود که الان نیست .
    شماره موبایل هم ثبت نکردم.
    برای ورود علم ، تکنولوژی ، پیشرفت به اجازه کسی احتیاج نیست !

پاسخ : راهنمایی برای باز یابی رمز اینستاگرام

نوشته اصلی توسط HOOMAMIRS نمایش پست ها
    سلام
    دوست عزیز
    به صورت عادی هیچ راهی وجود ندارد ....ولی اگر محتوای خیلی ارزشمندی دارید این را ه حل را امتحان کنید
    باید به شماره های پشتیبانی اینستا گرام زنگ بزنید و مشکل را برای مسئولش توضیح بدهید ....باید زبانتان خیلی خوب باشه و اگر از محتوای صفحه یا پیغامهای خصوصی شما سوال کردند بتوانید دقیق جواب بدهید .... دقت کنید این روش برای برگرداندن اکانت یاهو و گوگل آزمایش شده ولی در مورد اینستا دقیقا اطلاعی ندارم ....با توجه به هزینه مکالمه ( که به مدت طولانی پشت خط میمانید تا نوبتتان برسه ) باید دید ارزش داره یا نه
    پاره ای از رویکردهای دفاعی

دیدگاه

نوشته اصلی توسط emitor نمایش پست ها
      دوست عزیز
      به صورت عادی هیچ راهی وجود ندارد ....ولی اگر محتوای خیلی ارزشمندی دارید این را ه حل را امتحان کنید
      باید به شماره های پشتیبانی اینستا گرام زنگ بزنید و مشکل را برای مسئولش توضیح بدهید ....باید زبانتان خیلی خوب باشه و اگر از محتوای صفحه یا پیغامهای خصوصی شما سوال کردند بتوانید دقیق جواب بدهید .... دقت کنید این روش برای برگرداندن اکانت یاهو و گوگل آزمایش شده ولی در مورد اینستا دقیقا اطلاعی ندارم ....با توجه به هزینه مکالمه ( که به مدت طولانی پشت خط میمانید تا نوبتتان برسه ) باید دید ارزش داره یا نه
      سلام
      خب با پشتیبان نوکیا به صورت چت مکالمه داشتم ولی تلفنی نه و اینستاگرام که اصلا چند باری هم که ایمیل زدم جواب ندادند نمیدونم فیس بوک جواب می دن یا پشتیبانی در واتس اپ دارند یا نه .
      بهرحال بیشتر یه جالش شده . ولی باز ببینم زیاد وقت میگیره و...... قید کانال را میزنم میرم یکی دیگه می سازم .

دیدگاه

نوشته اصلی توسط HOOMAMIRS نمایش پست ها
        سلام
        با سلام طبق تجربه ای که دارم هیچ راهی برای شما وجود نداره
        تنها چیزی که بنظرم میاد اینه که مجدد همون دامنه شخصی رو ثبت کنید تا بتونید از آدرس ایمیل اون برای بازیابی استفاده کنید

دیدگاه

نوشته اصلی توسط YasserDivaR نمایش پست ها
          با سلام طبق تجربه ای که دارم هیچ راهی برای شما وجود نداره
          تنها چیزی که بنظرم میاد اینه که مجدد همون دامنه شخصی رو ثبت کنید تا بتونید از آدرس ایمیل اون برای بازیابی استفاده کنید
          سلام
          نمی شود چون چون دامنه من توسط فرد دیگر ی استفاده شده

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X