اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

درخواست آموزش ساخت پکیج 3D برای قطعات در پروتئوس

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

درخواست آموزش ساخت پکیج 3D برای قطعات در پروتئوس

سلام خدمت دوستان
    اگر میشه لطف کنین یه آموزش معرفی کنین که نحوه ی ساخت پکیج 3D برای قسمت مشاهده ی برد به صورت 3D در پروتئوس رو آموزش داده باشه.
    آخه مستطیل قرمزی که پروتئس می ذاره چندان جالب نیست و شمای کلی مدار رو نمیده
    ممنون دوستان
    همیشه کامل توضیح بدهیم تا جواب کامل بگیریم.
    لطفا برای تشکر روی دکمه تشکر بزنید و بخاطر این پست نزنید که تایپیک شلوغ نشود
    تایپیک های من:
    حل تمام مشکلات atmega128a (eca.ir)
    آموزش کار با سایت (eca.ir)

پاسخ : درخواست آموزش ساخت پکیج 3D برای قطعات در پروتئوس

نوشته اصلی توسط electromohammad نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان
    اگر میشه لطف کنین یه آموزش معرفی کنین که نحوه ی ساخت پکیج 3D برای قسمت مشاهده ی برد به صورت 3D در پروتئوس رو آموزش داده باشه.
    ممنون دوستان
    شما باید 3D رو دانلود کنین و بعد بزارین تو پوشه خودش. پروتئوس 8.9 به بالا بریزین و سرچ آنلاین کنین و پکیج هاشو دریافت کنین با 3D.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Matin_Mirzadeh نمایش پست ها
      شما باید 3D رو دانلود کنین و بعد بزارین تو پوشه خودش. پروتئوس 8.9 به بالا بریزین و سرچ آنلاین کنین و پکیج هاشو دریافت کنین با 3D.
      سلام خدمت دوستان
      آخه استادم وقتی داشت پکیج دیود توی پروتئوس رو اصلاح می کرد که برای مونتاژ بهینه بشه، اول دیکومپوز کرد. بعد یه سری کد هایی زیرش نوشته شد. اونا رو کپی کرد. بعد موقعی که داشت شمای 3D پکیجشو می دید،
      توی توضیحات پکیج اون کد ها رو past کرد.بعد شبیه دیود شد.
      منظورم اینه که نرم افزاری هست که شکل طراحی کنیم کد بده برای پکیج قطعات؟

*چجوری 3D دانلود کنم؟ آددرس سایت لطف می کنین؟
      ممنون دوستان
      همیشه کامل توضیح بدهیم تا جواب کامل بگیریم.
      لطفا برای تشکر روی دکمه تشکر بزنید و بخاطر این پست نزنید که تایپیک شلوغ نشود
      تایپیک های من:
      حل تمام مشکلات atmega128a (eca.ir)
      آموزش کار با سایت (eca.ir)

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Matin_Mirzadeh نمایش پست ها

سلام دوست عزیز
        من ترانزیستور d718 و b688 رو ميخوام اما تو برنامه نيست هر كتابخانه ای هم گرفتم فایده نداشت

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Mostafa77 نمایش پست ها

سلام دوست عزیز
          من ترانزیستور d718 و b688 رو ميخوام اما تو برنامه نيست هر كتابخانه ای هم گرفتم فایده نداشت
          درود،
          همچین قطعاتی رو باید خودتون بسازید.
          ساخت قطعه در پروتئوس بسیار ساده هست.
          اگر بلد نیستید و صبر کنید،میتونم خودم برای شما بسازم.
          مداری ساده و عملی برای صرفه جویی در مصرف برق خانه:
          https://www.eca.ir/forums/thread89900.html

دیدگاه

نوشته اصلی توسط electromohammad نمایش پست ها
            سلام خدمت دوستان
            ممنون دوستان
            نمی‌دونم که به جواب سوالتون رسیدید یا نه، اما فرمت فایل های نمایش سه بعدی ، فرمت های 3ds و STEP و STP و IGES هستن.
            برای طراحی تصویر ۳ بعدی با همچین فرمت هایی، باید از نرم افزار هایی مثل 3D max استفاده کنید.
            اون قسمتی که میگید ، صرفا برای ساخت مدل سه بعدی ساده مثل مقاومت و خازن و دیود و... که قطعات استوانه ای یا مکعبی باشن کاربرد داره.
            و به شیوه تعاریف کلمات ساده مثلا RADIUS و COLOUR و DIAMETER کار می‌کنه.
            مداری ساده و عملی برای صرفه جویی در مصرف برق خانه:
            https://www.eca.ir/forums/thread89900.html

دیدگاه

سلام من هم میخواستم 3DFace قطعاتی رو بسازم یا مدل قبلی رو ویرایش کنم (که قبلا طراحی نشده و گیر نمیاد) دنبال برنامه کاربردی و سریع و سهل میگشتم سالیدورکس(آموزش) یا اسکچاپ(بیشتر واسه معماری) یا وینگز3D (سبک و بددست) یا برنامه‌های اتوددسک در این زمینه و... رو موندم با کدوم انجامش بدم! 3DMax خیلی سنگین و سخت است بیشتر برای انیمیشن دیدم استفاده شده..
              غیر 3dmax چی استفاده میشه برای سهولت عملیاتی کردن سریع ایده؟

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
              X