اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

منبع تغذیه 100~0 ولت (5آمپر)

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

منبع تغذیه 100~0 ولت (5آمپر)

سلام دوستان
    برای راه اندازی پروژه دانشگاهی نیاز به منبع تغذیه 100~0 ولت (5آمپر) دارم، ممنون میشم راهنمایی کنید.
    از اونجایی که پروژه برای دانشگاهه هزینه تمام شده و قیمت اقلام نمیخوام زیاد از حد بالا باشه...پس هرچقدر با هزینه کم تر تموم بشه بهتره.
    سپاس

پاسخ : منبع تغذیه 100~0 ولت (5آمپر)

درود
    باید از منبع تغذیه سویچینگ و روش ( PWM ) استفاده کنید . نقشه داخل نت زیاد است جستجو کنید مثلا لینک زیر :

The high power adjustable switching power supply is perfect for the purpose of laboratory work. The topology used to design the system is switching topology – half controlled bridge. Written […]

جدیدترین ویرایش توسط nimdar; ۱۰:۲۴ ۱۴۰۰/۰۶/۰۷.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط farid.ngs نمایش پست ها
      سلام دوستان
      برای راه اندازی پروژه دانشگاهی نیاز به منبع تغذیه 100~0 ولت (5آمپر) دارم، ممنون میشم راهنمایی کنید.
      از اونجایی که پروژه برای دانشگاهه هزینه تمام شده و قیمت اقلام نمیخوام زیاد از حد بالا باشه...پس هرچقدر با هزینه کم تر تموم بشه بهتره.
      سپاس
      باید از PWM و یک MOSFET استفاده کنید.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Matin_Mirzadeh نمایش پست ها
        باید از PWM و یک MOSFET استفاده کنید.
        خب منهم که همین را گفتم تازه لینک دو تا مدار هم گذاشتم بنده خدا حداقل میخواستی کمی بیشتر از من اطلاعات ارائه کنی !!! خسته نباشی

دیدگاه

نوشته اصلی توسط nimdar نمایش پست ها
          خب منهم که همین را گفتم تازه لینک دو تا مدار هم گذاشتم بنده خدا حداقل میخواستی کمی بیشتر از من اطلاعات ارائه کنی !!! خسته نباشی
          چشم حتما رعایت خواهد شد

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X