اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

خروجی اینورتر

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

خروجی اینورتر

سلام بر دوستان/ من یک مبدل اینورتر 12 ولت به 311 ولت dc دارم / توجه کنید که میخوام خروجی این اینورتر را به تلویزیون وصل کنم. 311 ولت dc برابر با 220 ولت ac است اگر تبدیل شود البته / الان اگر این 311 ولتdc را به تلویزیون وصل کنم آیا اشکال دارد؟ یا باید برابر با 220 ولت تنظیم کنم با این که dc است؟؟؟

پاسخ : خروجی اینورتر

سلام و درود ،اگه ولتاژ خروجی اینورترتون ۳۱۱ ولت دی سی ثابت هست بله میشه وصل کرد ومشکلی پیش نمیاد ،فقط اینورترتون باید جریان راه اندازی تلویزیون رو داشته باشه
    موفق باشین❤

دیدگاه

سلام خدمت دوستان
      تلویزیونتون با برق شهری کار می کنه؟ اگه اینطوره باید 220 ولت AC بهش بدین (البته معمولا این چیز ها رو پشت تلویزیون می نویسن)
      اگه که نه و تلویزیون شما یه استثنا هستش (کمتر پیش میاد بخواد با برق DC کار کنه (البته من تاحالا ندیدم و فکر می کنم اشتباه باشه)) برق DC بهش بدین
      اگر ابهام وجود داره می تونین مدل تلویزیون رو ذکر کنین و همچنین از دفترچه راهنمای تلویزیون هم می تونین استفاده کنین
      موفق باشین
      همیشه کامل توضیح بدهیم تا جواب کامل بگیریم.
      لطفا برای تشکر روی دکمه تشکر بزنید و بخاطر این پست نزنید که تایپیک شلوغ نشود
      تایپیک های من:
      حل تمام مشکلات atmega128a (eca.ir)
      آموزش کار با سایت (eca.ir)

دیدگاه

درود
        خروجی اینورتر شما که DC است ابتدا AC بوده و سپس به DC تبدیل شده شما میتوانیدخروجی AC را قبل از دیود های یکسو ساز بگیرید و از آن استفاده کنید که فکر میکنم 220 ولت باشد و احتمالا فرکانس آن 50 یا 60 هرتزنخواهد بود و بسیار بیشتر است .

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mehrannohtanipour نمایش پست ها
          سلام بر دوستان/ من یک مبدل اینورتر 12 ولت به 311 ولت dc دارم / توجه کنید که میخوام خروجی این اینورتر را به تلویزیون وصل کنم. 311 ولت dc برابر با 220 ولت ac است اگر تبدیل شود البته / الان اگر این 311 ولتdc را به تلویزیون وصل کنم آیا اشکال دارد؟ یا باید برابر با 220 ولت تنظیم کنم با این که dc است؟؟؟
          سلام و درود،
          در صورتی که خروجی اینورتر با ثبات و با ریپل
          کم باشد،بله میشود.
          چون که در داخل تلویزیون هم ولتاژ بهDCتبدیل
          میشود.
          البته تلویزیون های سیاه و سفید رو نمیشه با
          310 ولت DC راه انداخت.
          موفق و پیروز باشید.
          مداری ساده و عملی برای صرفه جویی در مصرف برق خانه:
          https://www.eca.ir/forums/thread89900.html

دیدگاه

لطفا صبر کنید...