اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مشکل IP در nodeMCU

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مشکل IP در nodeMCU

سلام پس از برنامه ریزی ماژول nodeMCU از چند تا کد مختلف که من از اینترنت گرفتم ، ماژول باید در سریال مانیتور آردوینو به من IP را نشان بدهد اما نمیدهد...این مشکل برای سایر دوستان پیش نیامده؟در فیلم آموزشی این کدها همگی در قسمت سریال مانیتور آردوینو IP را نشان می دهد برای من نشان نمیدهد.مشکل از باودریت نیست .چون جمله های دیگر را نشان میدهد ...فقط مقدار IP را نشان نمیدهد.
    جدیدترین ویرایش توسط reza_dehghan98; ۲۰:۵۳ ۱۴۰۰/۰۶/۲۴.

پاسخ : مشکل IP در nodeMCU

نوشته اصلی توسط reza_dehghan98 نمایش پست ها
    سلام پس از برنامه ریزی ماژول nodeMCU از چند تا کد مختلف که من از اینترنت گرفتم ، ماژول باید در سریال مانیتور آردوینو به من IP را نشان بدهد اما نمیدهد...این مشکل برای سایر دوستان پیش نیامده؟در فیلم آموزشی این کدها همگی در قسمت سریال مانیتور آردوینو IP را نشان می دهد برای من نشان نمیدهد.مشکل از باودریت نیست .چون جمله های دیگر را نشان میدهد ...فقط مقدار IP را نشان نمیدهد.
    اگر از کد های اماده استفاده کردی ، پس مشکل اتصال نشدن ماژول به وای فای هست . اگر دقت کنی در کد این را قرار دادند که در صورت اتصال نشدن به وای فای به فاصله هر نیم ثانیه نقطه میذاره و نقطه ها خیلی زیاد پشت سر هم میروند و متوجه میشی که متصل به وای فای نشدی ، توی کد اون بالا اسم مودم ورمز رو خیلی دقیق وارد کن . دوطرفش فقط دوتا " " کوتیشین باشه و بقیه چیزا نباشه

دلیل: ادغام دو پست برای جلوگیری از اسپم

نوشته اصلی توسط reza_dehghan98 نمایش پست ها
    کلا این مشکل مربوط به مودم هست . یا ازش دوری یا رمز اشتباهه یا قفل و هایدن هست ، اصطلاحا .یا پورت بسته به روت . چک کن اگر نشد بگم تو تنظیمات مودم چکار کنی . فعلا به صورت پیش فرض دستش نزن

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
    X