اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کمک# فوری #برای برنامه نویسی امتحان میکرو avr

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

کمک# فوری #برای برنامه نویسی امتحان میکرو avr

چند تا سوال دارم که نتونستم حلش کنم .دانشجو کارشناسی هستم .شنبه امتحان دارم .100%تو امتحانم میاد.هرجوری که میتونید تو هر حدی راهنمایی کنید.
    1.
    سوال1 امتحان : به پایه pinA.0 ، یک رله حالت جامد متصل شده است.یک سطح high روی این خط رله را روشن کرده و با عبور دادن جریان از یک سیم پیچ بزرگ قفل یک در باز می شود . برنامه ای به زبان C بنویسید که با آمدن یک سطح high روی pinB.0 ، قفل را برای 10 ثانیه فقط در صورتی باز کند که رمز 587 ( به صورت سه بایت مجزا روی پورت سریال ، مد آسنکرون ، نرخ bps9600 با کریستال 1 مگا هرتز) را روی پورت سریال دریافت کند.با دریافت صحیح رمز قفل فقط 10 ثانیه باز بماند و سپس قفل بسته شده و میکرو منتظر سیگنال high روی pinB.0 بماند.

سوال2 امتحان : برنامه ای بنویسید که مقدار n را از ورودی کامپیوتر گرفته و پس از محاسبه مقدار متغیر S آن را به صورت 4 بایت مجزا به فاصله ms 100 روی LTP1 قرار دهد.
    S=1+1\2!+1\3!+……+1\n!

سوال 3امتحان: برنامه ای بنویسید که با یک شدن pin.B، پورت موازی مقدار یک متغیر float را به صورت 4 بایت مجزا به فاصله زمانی 100ms به پورت دیتا منتقل کند.
    سوال4امتحان: برنامه ای بنویسید که با یک شدن pin.B، پورت موازی مقدار یک متغیر float را به صورت 4 بایت مجزا به فاصله زمانی 100ms به پورت دیتا منتقل کند.

سوال5 امتحان : برنامه ای بنویسید که عملیات منطقی زیر را به زبان اسمبلی بنویسد.
    NAND (pinA.0, pinA.1, pinA.2)
    جواب NAND با pinB.1 ، XORشود و جواب آخر در portC.0 نمایش داده شود

سوال 6امتحان -برنامه ای باc واسمبلی بنویسید که محتوای پورتA را با محتوای پورتB مقایسه
    کرده و به صورت زیر عمل کند:

اگر B<A ; 1=0.PC
    اگر B=A : 1=1.PC
    اگر B>A : 1=2.cP

پاسخ : کمک# فوری #برای برنامه نویسی امتحان میکرو avr

سلام دوست عزیز:
    اینکه کسی توی این سایت بیاد و برنامه رو بنویسه و در اختیارتون بذاره رو بی خیال بشین. شما یه همت کنین حداقل یه برنامه از اون چیزی که میخواین بنویسین ما رفع اشکال میکنیم.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
    X