اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

پروگرام نکردن کامپیوترم

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پروگرام نکردن کامپیوترم

سلام,
    من تقریبا 1 ماه پیش با پروگرامرم (AVR910) کار کردم و درست کار میکرد بعد تا الان ولش کردم. ولی الان که می خوام باهاش کار کنم کامپیوتر پروگرامر رو تشخیص میده ولی نمیتونه باهاش کار کنه. من هم با Code Vision و هم با AVR Studio امتحانش کردم ولی کار نکرد. من پروگرامر پسر خالم که SKT 200/300 هست رو روی همین کامپیوتر امتحان کردم ولی باز هم کار نکرد. یعنی عیب از کامپیوتر هست؟ خواهش می کنم جواب دهید.
    ممنون.

پاسخ : پروگرام نکردن کامپیوترم

یه احتمال اینه که پورت LPT مشکل داشته باشه ( سخت افزاری - نرم افزاری ).
    اما بهتره اول پروگرم جای دیگه امتحان و تنظیمات نرم افزاری چک بشه .

دیدگاه

نوشته اصلی توسط asadi_keyhan
      سلام,
      من تقریبا 1 ماه پیش با پروگرامرم (AVR910) کار کردم و درست کار میکرد بعد تا الان ولش کردم. ولی الان که می خوام باهاش کار کنم کامپیوتر پروگرامر رو تشخیص میده ولی نمیتونه باهاش کار کنه. من هم با Code Vision و هم با AVR Studio امتحانش کردم ولی کار نکرد. من پروگرامر پسر خالم که SKT 200/300 هست رو روی همین کامپیوتر امتحان کردم ولی باز هم کار نکرد. یعنی عیب از کامپیوتر هست؟ خواهش می کنم جواب دهید.
      ممنون.
      از بایوس کامپیوتر ، LPT را روی SPP که مخفف Standard Parallel Port است تنظیم کنید .

دیدگاه

ولی پروگرامر خودم USB هست و تو کامپیوتر به عنوان پورت Com تعریف شده. من با LPT کار نمی کنم.

دیدگاه

سلام ................

من با C کار میکنم .. پروگرمرم هم USB از نوع NUS هست .. با AVR STUDIO میکرو راحت پروگرم میشه .. بفرمایید مشکل شما از کجاست؟ ممنون ..
          دوستان! مدتی کمتر به سایت میام ..

دیدگاه

مشکل من اینجاست که وقتی پروگرامر رو می زنم به کامپیوتر میتونه تشخیص بده ولی مثلا وقتی چیپ رو با AVR Studio وریفای میکنم میگه Can not use a programing mode یا یه همچین چیزی. انگار نمیتون با پورت کار کنه. چی کار کنم. خواهش میکنم کمک کنید.

دیدگاه

سلام ...............

ببینید اگه شما با AVR Studio کار میکنید، در ابتدا باید با استفاده از گزینه ی Connect پورتتون رو معرفی کنید .. (Com4 یا Com3 یا ...) بعد از این مرحله شما با انتخاب فایل هگز مورد نظر، میتونید از گزینه ی Program استفاده کنید .. اگه بازم مشکلتون حل نشد بفرمایید تا تصویری توضیحاتش رو براتون بذارم .. موفق باشید ..
              دوستان! مدتی کمتر به سایت میام ..

دیدگاه

سلام,
                ممنون که جواب میدید. من همه ی این چیز هایی که شما گفتید رو درست عمل می کنم ولی عیب از من نیست. چون من با کد ویژن قبلا کار میکردم و درست کار میکرد ولی از یک هفته پیش دیگه کامپیوتر نمیتونه با پروگرامر کار کنه. نمیدونم دیگه چی بگم :cry2:

دیدگاه

خودتو اذیت نکن

1- با یک کامپیوتر دیگه چک کن

2- اگه دیدی عیب از کامپیوتر خودته ویندوز عوض کن

موفق باشید

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                  X