اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

اتصال میکرو سوئیچ چند بار در ثانیه...

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

اتصال میکرو سوئیچ چند بار در ثانیه...

سلام دوستان
    میخوام میکرو سوئیچ داخل موس (چپ کلیک موس) رو به یک سوییچ دیگه هم متصل کنم که اونو هر زمان میگیریم در ثانیه چند بار قطع و وصل شه
    کار خاصی نیست ی اتصاله که فقط باید قطع و وصلش داشته باشه جای اینکه خودم همش کلیک کنم اما نمیدونم چطور میشه به ساده ترین حالت درستش کرد
    ممنون میشم راهنمایی کنید
    با سپاس

پاسخ : اتصال میکرو سوئیچ چند بار در ثانیه...

نوشته اصلی توسط amirpcp30 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    میخوام میکرو سوئیچ داخل موس (چپ کلیک موس) رو به یک سوییچ دیگه هم متصل کنم که اونو هر زمان میگیریم در ثانیه چند بار قطع و وصل شه
    کار خاصی نیست ی اتصاله که فقط باید قطع و وصلش داشته باشه جای اینکه خودم همش کلیک کنم اما نمیدونم چطور میشه به ساده ترین حالت درستش کرد
    ممنون میشم راهنمایی کنید
    با سپاس
    سلام
    ببخشید متوجه نشدم میخوایید یک کلید دیگه به موس اضافه کنید که وقتی نگه داشته شد خودش پشت سر هم و خودکار کلیک کنه؟ اگر منظور این باشه که بر خلاف تصورتون فکر نمیکنم کار ساده ای باشه.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط hossein.m98 نمایش پست ها
      سلام
      ببخشید متوجه نشدم میخوایید یک کلید دیگه به موس اضافه کنید که وقتی نگه داشته شد خودش پشت سر هم و خودکار کلیک کنه؟ اگر منظور این باشه که بر خلاف تصورتون فکر نمیکنم کار ساده ای باشه.
      ممنون از توجهتون
      مثلا ی چیزی مثل فلاشر باشه حالا این وسط ی ترانزیستور میزارم که باعث اینکار بشه نیاز ندارم ی چیز کوچیک باشه و حتما داخل موس قرار بگیره
      خلاصه داستان این ی اپ هست به نام اتو کلیکر که برای اندروید 7 به بعده و فقط کارش اینه روی جای مشخص شده همش کلیک کنه، برای یکی از دوستان که اندرویدش 6 هست کار نمی کنه میخوام با این راه ی موس ساده رو به این حالت در بیارم که هر زمان لازم داشت موس رو متصل کنه و موس شروع کنه به کلیک کردن
      البته اگه موس ارزون قیمتی هم باشه که چنین قابلیتی داشته باشه مناسبه ولی ی موس که من دیدم 700 قیمتش بود

دیدگاه

نوشته اصلی توسط amirpcp30 نمایش پست ها
        ممنون از توجهتون
        مثلا ی چیزی مثل فلاشر باشه حالا این وسط ی ترانزیستور میزارم که باعث اینکار بشه نیاز ندارم ی چیز کوچیک باشه و حتما داخل موس قرار بگیره
        خلاصه داستان این ی اپ هست به نام اتو کلیکر که برای اندروید 7 به بعده و فقط کارش اینه روی جای مشخص شده همش کلیک کنه، برای یکی از دوستان که اندرویدش 6 هست کار نمی کنه میخوام با این راه ی موس ساده رو به این حالت در بیارم که هر زمان لازم داشت موس رو متصل کنه و موس شروع کنه به کلیک کردن
        البته اگه موس ارزون قیمتی هم باشه که چنین قابلیتی داشته باشه مناسبه ولی ی موس که من دیدم 700 قیمتش بود
        بسته به این که چقدر توانایی داشته باشید و این که چقدر هزینه کنید و این که حتما باید به شکل موس باشه و اینجور مسائل، پاسخ خیلی متفاوته.
        یکی از راه هاش استفاده از میکروکنترلر و اتصال مستقیم اون به اون سیستم شماس. یعنی این که کار یک موس که همچین عملکردی از خودش نشون بده با میکروکنترلر شبیه سازی کنید. این کار احتیاج داره که دانش برنامه نویسی میکروکنترلر داشته باشید.
        راه حل بعدی اینه که به همین موس، چیزی اضافه کنید که این کارو انجام بده. برای این کار یک مدار نوسان ساز احتیاج دارید که اونم باز ساختش روش های مختلفی داره. ساده ترینش استفاده از آی سی ۵۵۵ و رله یا ترانزیستوریه که با کلیک موس موازی بشه. برای این کار میتونید مولتی ویبراتور آستابل رو سرچ کنید ومداراتی برای این کار پیدا کنید.
        جدیدترین ویرایش توسط hossein.m98; ۱۴:۲۰ ۱۴۰۰/۰۸/۱۹.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X