اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

معرفی ماژول جهت کاهش دما

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

معرفی ماژول جهت کاهش دما

سلام و عرض ادب خدمت همه دوستان
    دوستان یه ماژول با مشخصات پایین بهم معرفی کنید ممنون
    دوستان یک مکان در فاصله ۱۰۰-۲۰۰ متری داریم که میخوایم با کم شدن دما بهمون اطلاع بده
    به نظر شما چه ماژولی بگیریم که هم هزینه کمتری داشته باشه و هم کارایی لازم رو داشته باشه
    چون سیم کارتی فکر کنم گرون می افته، بشه بی سیم هم کرد به نظر شما چیکار باید کرد؟
    چون ماژول کاهش دما با خروجی رله هست که خروجی رو میشه به سیم برق داد که نهایت با زنگ بهمون اخطار بده ولی ۲۰۰ متر سیم به صرفه نیست
    دوستان تجربیاتونو در اختیارم قرار بدید ممنون میشم

پاسخ : معرفی ماژول جهت کاهش دما

نوشته اصلی توسط Majideblis نمایش پست ها
    سلام و عرض ادب خدمت همه دوستان
    دوستان یه ماژول با مشخصات پایین بهم معرفی کنید ممنون
    دوستان یک مکان در فاصله ۱۰۰-۲۰۰ متری داریم که میخوایم با کم شدن دما بهمون اطلاع بده
    به نظر شما چه ماژولی بگیریم که هم هزینه کمتری داشته باشه و هم کارایی لازم رو داشته باشه
    چون سیم کارتی فکر کنم گرون می افته، بشه بی سیم هم کرد به نظر شما چیکار باید کرد؟
    چون ماژول کاهش دما با خروجی رله هست که خروجی رو میشه به سیم برق داد که نهایت با زنگ بهمون اخطار بده ولی ۲۰۰ متر سیم به صرفه نیست
    دوستان تجربیاتونو در اختیارم قرار بدید ممنون میشم
    با درود
    بی دردسر ترین راه همون سیم ولی کمی هزینه بر میشه و مشکلاتی مثل قطع شدن و این ها در پی داره و نیاز نیست سیم کلفت بکار بگیرید
    بلکه از نازک ترین سیم میتونید استفاده کنید که مطمئنا دچار افت ولتاز هم میشید
    مازول های رادیویی با این برد اطلاعات دقیقی ندارم ولی گویا به چشمم خورده با این محدوده برد که بکارگیریشونم کمی دغدغه افرین و غیره

فکر کنم بهتره از همون مازول سیم کارتی استفاده کنید و از همه بهتر باشه و البته کمی هزینه رو بالا میبره ولی از همه لاکچری تره و راحت به گوشی پیام میده
    و کثیف کاری هم نداره

مازول دما هم تو فروشگاه همین سایت نگاه کنید و ارزون ترین انتخاب کنید

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
    X