اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مقدار توان حکاکی لیزر متریال های مختلف

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مقدار توان حکاکی لیزر متریال های مختلف

آقا یک نفر لطف کنه که توان حکاکی و برش برای متریال های مختلف به وسیله لیزر دستگاه سی ان سی خانگی چقدر است ؟ برای ماژول های دیود لیزر . مطالعات طول موج جذبی را انجام داده ام و اطلاع دارم که هر ماده در طول موج جذبی خود از لیزر با نورخودش اثر میگیرد . توان رو میخوام بر حسب وات در فاصله استانداردکانونی بعد از لنز
    مثلا بگی آقا چوب ، این توان حکاکی میشه این توان برش میخوره .شنیدم که چوب با 500 میلی وات میسوزه و حک میشه
    پلکسی این توان حکاکی میشه این توان برش میخوره ، چرم ، پلاستیک شیشه و ...از جمله فایبر گلاس . با تشکر

پاسخ : مقدار توان حکاکی لیزر متریال های مختلف

برای برش کاری زیاد نمیشه توی توان های کم لیزر اکتفا کرد
    من خودم لیزر 7 وات داشتم کاغذ رو آتش می زنه و روی چوب هم فققط می شه حکاکی کرد
    برش مولتی استایل و چوب نازک در حد 2 میلیمتر با سرعت خیلی کم هم ممکنه البته لیزر 7 وات

اون لیزر نیم وات که شما می گین فکر کنم در خد سیاه کردن و خط انداختن فقط کار کنه تازه با سرعت پایین

جهت اطلاع - توان دستگاهی لیزر معمولی از 40 وات بالاتره
    اگه مردم می دونستن زمان چقدر با ارزشه دیگه هیچ وقت کفش بند دار نمی خریدن البرت انیشتن

دیدگاه

نوشته اصلی توسط saeed bagherani نمایش پست ها
      برش مولتی استایل و چوب نازک در حد 2 میلیمتر با سرعت خیلی کم هم ممکنه البته لیزر 7 وات

اون لیزر نیم وات که شما می گین فکر کنم در خد سیاه کردن و خط انداختن فقط کار کنه تازه با سرعت پایین

Thanks a Lot

دیدگاه

نوشته اصلی توسط saeed bagherani نمایش پست ها

برای اینکه یک لیزر در طول موج مشخص با توان های مختلف قابل تنظیم داشته باشم باید از برد درایور لیزر استفاده کنم و یک دایود لیزر وات بالا ؟؟ به کمک برد خروجی را کنترل نمائم . یعنی یک ماژول دریاور لیزر بگیرم بایک دایود ؟

دلیل: ادغام دو پست برای جلوگیری از اسپم

سوال دیگر اینکه کنترل ttl را یک نفر توضیح بدهد چه نرم افزار هایی ساپورتش میکند . نرم افزار آرت کم خوب است ؟ Art Cam

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X