اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

بهترین راه آموزش تعمیر تمام برد های الکتریکی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

بهترین راه آموزش تعمیر تمام برد های الکتریکی

سلام خدمت دوستان
    من یه راهنمایی میخواستم
    دوستان من میخوام تعمیر برد های الکتریکی رو کاملا یاد بگیرم
    الان تا حدودی بلدم که کارم راه بیوفته اما میخوام در حدی یاد بگیرم که هر بردی که برام میارن رو راحت تعمیر کنم ( در واقع هیچ بردی خراب از زیر دستم در نره )
    از SMD تا DIP همه رو
    شما کلاس یا دوره یا کتاب یا پکیج آموزشی و ..... سراغ دارید که این مشکل من رو حل کنه ( کامل ترین و جامه ترین )
    بنده ساکن استان گیلان هستم
    با تشکر
    بازم خدا رو شکر ...

پاسخ : بهترین راه آموزش تعمیر تمام برد های الکتریکی

نوشته اصلی توسط mosi_reali نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان
    من یه راهنمایی میخواستم
    دوستان من میخوام تعمیر برد های الکتریکی رو کاملا یاد بگیرم
    الان تا حدودی بلدم که کارم راه بیوفته اما میخوام در حدی یاد بگیرم که هر بردی که برام میارن رو راحت تعمیر کنم ( در واقع هیچ بردی خراب از زیر دستم در نره )
    از SMD تا DIP همه رو
    شما کلاس یا دوره یا کتاب یا پکیج آموزشی و ..... سراغ دارید که این مشکل من رو حل کنه ( کامل ترین و جامه ترین )
    بنده ساکن استان گیلان هستم
    با تشکر
    سلام فقط تجربه و در گیر بودن با انواع بردها در سالهای طولانی می*تونه باعث بشه که
    شما اکثر بردها رو و نه همشون رو بتونین تعمیر کنین و از زیر دستتون در نره در غیر این صورت آموزش ها
    تا حدودی می*تونه به شما کمک کنه
    جدیدترین ویرایش توسط خلبان; ۰۰:۰۳ ۱۴۰۰/۱۰/۰۴.
    قصه زندگی همیشه با مدادی که ما دوست داریم نوشته نمی شه .....

دیدگاه

سلام علیکم

والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته
      جدیدترین ویرایش توسط Ichigo; ۱۶:۰۴ ۱۴۰۰/۱۰/۰۳.

دیدگاه

درود
        تجیزات الکترونیکی دارای ساختارهای زیادی هستند و تنها آشنایی کامل با عملکرد و نقشه های آن میتواند تبحر لازم در تعمیر بوردهای آنها را به شما بدهد مثلا تعمیر بورد یک تلویزیون LED با تعمیر بورد یک موبایل زمین تا آسمان با هم تفاوت دارند شما ممکن است به مدارات تلویزیون آشنایی کامل داشته باشید ولی چیزی از مدارات موبایل سر در نیاورید . لذا معمولا تعمیرات بورد های مختلف بصورت تخصصی صورت میگیرد در آگهی های مختلف هم میتوانید آنها را ببینید مثل تعمیرات تخصصی مادر بورد کامپیوتر - تعمیرات تخصصی منابع تغذیه - تعمیرات تخصصی دوربینهای مدار بسته و الی ماشاء الله. لذا هر کسی ادعا کرد من تمام بوردهای الکترونیکی را میتوانم تعمیر نمایم یک شارلاتان است نه یک مهندس یا تعمیر کار متخصص. بنابراین سعی کنید در یکی دو مورد توانایی های خود را امتحان کرده و به حداکثر درجه از قابلیت دست یابید .

دیدگاه

با تشکر از راهنمایی دوستان
          با این توضیحات
          اگه من بخوام تعمیر مادربرد و کارت گرافیک و پاور و مودم و مانیتور ( کلا چیز هایی که به کامپیوتر ربط دارن ) رو یاد بگیرم باید چیکار کنم ؟؟
          بازم خدا رو شکر ...

دیدگاه

با تشکر از زحمات دوستان

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X