اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ایا تایید میکنید که نرم افزار التیوم گزینه debug برای تست طراحی ندارد اگر دارد لطفا عکس بزارید چون من خیلی گشتم اما گزینه debug برای تست مدار طراحی شده پیدا نکردم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

ایا تایید میکنید که نرم افزار التیوم گزینه debug برای تست طراحی ندارد اگر دارد لطفا عکس بزارید چون من خیلی گشتم اما گزینه debug برای تست مدار طراحی شده پیدا نکردم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

پاسخ : ایا تایید میکنید که نرم افزار التیوم گزینه debug برای تست طراحی ندارد اگر دارد لطفا عکس بزارید چون من خیلی گشتم اما گزینه debug برای تست مدار طراحی شده پیدا نکردم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

نوشته اصلی توسط 119_119 نمایش پست ها
    سلام و درود، طولانی بودن عنوان تاپیک خلاف قوانین هست...
    چرا متن عنوان و متن داخل تاپیک رو یکسان انتخاب کردین؟
    مداری ساده و عملی برای صرفه جویی در مصرف برق خانه:
    https://www.eca.ir/forums/thread89900.html

دیدگاه

پاسخ : ایا تایید میکنید که نرم افزار التیوم گزینه debug برای تست طراحی ندارد اگر دارد لطفا عکس بزارید چون من خیلی گشتم اما گزینه debug برای تست مدار طراحی شده پیدا نکردم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

نوشته اصلی توسط 119_119 نمایش پست ها
      سلام و عرض ادب
      در آلتیوم گرینه ای به نام DRC وجود دارد که مخفف Design Rule Checking هست، توسط این گزینه میتونید قسمت هایی که در هنگام رسم PCB قوانین خودتون و کارخانه سازنده PCB رو رعایت نکردید، رو متوجه بشید، در قسمت شماتیک هم گزینه ی شبیه ساز دارد که برای استفاده از این قسمت نیازمند کتابخانه و یا مشخصات قطعات می*باشید.
      رفقا مهم نیست چطوری بازی می کنید؛ اگه شروع نکنید، قطعا بازنده هستید.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X