اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

انتشار کار

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

انتشار کار

سلام خدمت اساتید صبحتون بخیر
    میبخشید من همیشه ارزوم تولید ایده های خودم بوده خاستم ببینم میشه واسه تیراژ شروع مثلا 100 عدد تولید کنم یعنی سرمایه بیشتر ندارم اونوقت آیا مجوز پخش لازم داره ؟
    یعنی کلا باید توسط دولت ثبت بشه و کلی کاغذ بازی و ... داره ؟ در اصل هزینش واسم مهمه اصلا واسه 100 عدد ارزش مجوز گرفتن داره ؟ و بدون مجوز چی ؟!
    آیا ماژولها هم همین قاعده رو دارن ؟

پاسخ : انتشار کار

نوشته اصلی توسط Reza Azimy_RW نمایش پست ها
    میبخشید من همیشه ارزوم تولید ایده های خودم بوده خاستم ببینم میشه واسه تیراژ شروع مثلا 100 عدد تولید کنم یعنی سرمایه بیشتر ندارم اونوقت آیا مجوز پخش لازم داره ؟
    یعنی کلا باید توسط دولت ثبت بشه و کلی کاغذ بازی و ... داره ؟ در اصل هزینش واسم مهمه اصلا واسه 100 عدد ارزش مجوز گرفتن داره ؟ و بدون مجوز چی ؟!

دوست عزیز
    برای داشتن مجوز باید مدتهای طولانی دوندگی کنی .... از وزارت صنایع موافقت اصولی بگیری و شرایط دشواری داره که انشالله در آینده بهتر بشه ولی اگر تیراو شما صد عدد باشه میتونه همینطور هم تولید و توزیع کنی منتها بستگی به نوع محصول داره ...مثلا در زیر شاخه محصولات پزشکی امکان فروش بدون مجوز نخواهید داشت ولی برعکس اگر مثلا چراغ مطالعه تولید کنید فقط باید بتوانید با محصولات موجود در بازار رقابت کنید ( که جندان هم آسان نیست ) علاوه بر اینکه مدتها پول محصولات شما نزد فروشنده باقی میمانه ( یعنی تقریبا همه فروشنده فقط به صورت امانی حاظر به کار کردن هستند علاوه بر اینکه بعد از فروش محصول هم تمایل دارند با پول شما کار کنند ) یعنی یا فقط امانی یا بعد از مدتی که شناخته شدید با چکهای طولانی مدت محصول شما را میخرند ....در اینجا مهمترین فاکتور نوع محصول شماست ... به طور مثال اگر شما تنها تولید کننده یک کالا باشید تا پیدا شدن رقیب میتوانید دست برنده را در بازار داشته باشید
    جدیدترین ویرایش توسط emitor; ۱۶:۳۶ ۱۴۰۰/۱۰/۲۵.
    پاره ای از رویکردهای دفاعی

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Reza Azimy_RW نمایش پست ها
      انتشار کار؟؟؟ بهتر نیست بری تو کشور خودت انتشار کار کنی؟

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X