اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

دوچرخه برقی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

دوچرخه برقی

سلام
    برد کنترل دوچرخه برقی سوخته . موتور اون براشلس هست و برد اون توی رزین هست و امکان تعمیر نداره
    موتور براشلس تونستم با بردی که خودم ساختم راه ادازی کنم . ولی یه مشکلاتی پیدا شده . اول اینکه اگه توی یه دست انداز بیافتم درایو میسوزه که حلش میکنم
    یا اینکه لحظه اول راه افتادن یه لگدی میزنه که باز حلش میکنم
    سوالم اینه توی راه اندازی دوچرخه یا موتور توی درایو چه نکات دیگه ای باید رعایت بشه .
    برای کاهش مصرف انرزی چه نکاتی داره .
    ممنون

پاسخ : دوچرخه برقی

نوشته اصلی توسط sepehr63 نمایش پست ها
    سلام
    برد کنترل دوچرخه برقی سوخته . موتور اون براشلس هست و برد اون توی رزین هست و امکان تعمیر نداره
    موتور براشلس تونستم با بردی که خودم ساختم راه ادازی کنم . ولی یه مشکلاتی پیدا شده . اول اینکه اگه توی یه دست انداز بیافتم درایو میسوزه که حلش میکنم
    یا اینکه لحظه اول راه افتادن یه لگدی میزنه که باز حلش میکنم
    سوالم اینه توی راه اندازی دوچرخه یا موتور توی درایو چه نکات دیگه ای باید رعایت بشه .
    برای کاهش مصرف انرزی چه نکاتی داره .
    ممنون
    سلام و درود،
    شکل موجی که به موتور اعمال میکنین چی هست؟ منظورم اینکه کاملا سینوسی هست یا نه.
    مداری ساده و عملی برای صرفه جویی در مصرف برق خانه:
    https://www.eca.ir/forums/thread89900.html

دیدگاه

پاسخ : دوچرخه برقی

نوشته اصلی توسط HS1386 نمایش پست ها
      سلام و درود،
      موتور براشلس هست ؟؟؟ 3 تا فاز داره و 3 تا سنسور و 2 تا سیم تغذیه سنسور . مجموعا 9 سیم . موتور راه اندازی شده مشکلی نداره فقط سوالم اینه که
      برای راه افتادن دوچرخه باید چه نکاتی رعایت کنم ؟؟؟

دلیل: ادغام دو پست برای جلوگیری از اسپم

نوشته اصلی توسط HS1386 نمایش پست ها
      سلام و درود،
      موتور براشلس هست ؟؟؟ 3 تا فاز داره و 3 تا سنسور و 2 تا سیم تغذیه سنسور . مجموعا 9 سیم . موتور راه اندازی شده مشکلی نداره فقط سوالم اینه که
      برای راه افتادن دوچرخه باید چه نکاتی رعایت کنم ؟؟؟

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X