اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مشکل با سورس hex آردوینو وپروگرامر multiavr

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مشکل با سورس hex آردوینو وپروگرامر multiavr

سلام
    یک میکرو atmega328p رو به راحتی به یک آردوینو uno تبدیل میکنم با خود نرم افزار آردوینو وبه کمک یک آردوینو uno وبه راحتی رویش هر کد دلخواه میریزم وقابل استفاده هست
    حال میخواهم اینکار را با پروگرامر multiavr انجام بدم.یعنی توسط نرم افزار آردوینو یک کد تست رو کمپایل میکنم.در محل ذخیره فایل دو فایل hex که یکی دارای بوت لودر ویکی بدون آن است ساخته میشود
    هر کدام از اینها رو که با پروگرامر multiavr و نرم افزار progisp روی همون میکرو آپلود میکنم کار نمیدهد
    نکته: به میکرو کریستال 16mhz وصله ودر نرم افزار progisp هم فیوزبیتها رو روی حالت default هم روی مقدار مشخص مخصوص آردوینو uno تنظیم کردم بازهم درست کار نمیده.در تنظیمات progisp هم روی کریستال داخلی وخارجی تنظیمکردم باز همین مشکل بود.
    ,وقتی فیوزبیت رو روی default میگزارم وبرنامه چشمک زن رو تست میکنم بصورت بسیار کند عمل میکند یعنی هر یک ثانیه چیزی حدود 30 ثانیه میشود
    مشکل از کجاست؟
    توی سخت افزارش که تغییری ندادم وفیوزبیتش هم همونه که تو نرم افزار آردوینو هست پس چطور دقیقا همین کد در نرم افزار آردوینو با کمک یک uno به درستی روش کار میده ولی هگز همون کد با progisp و multiavr مشکل داره؟
لطفا صبر کنید...
X