اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

دوربین OV7670 با میکروکنترلر STM32F030k6t6

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

دوربین OV7670 با میکروکنترلر STM32F030k6t6

سلام دوستان

من یک مدار برای دوربین ov7670 با میکروکنترلر stm32F030k6t6 طراحی کردم با پروتئوس اما موقع شبیه سازی 175 تا ارور میده و میخواستم بدونم شما میتونید کمک کنید به من.

من یه دوربین مخفی میخوام بسازم که دارای سنسور pir هست و با برنامه ریزی کردن اون رو طوری طراحی میکنم که فقط زمانی که شخصی از جلوی دوربین و سنسور حرکت رد شد دوربین شروع به فیلم برداری کنه و نهایت ا دقیقه بعد از نبود شخص جلوی دوربین و سنسور،دوربین فیلم برداری رو قطع کنه و اطلاعات ویدیویی رو روی یک micro sd برد بریزه و این برد میکروفون ظبط صدا و سنسور LED فرستنده ی مادون قرمز به تعداد 4 تا برای دید در شب و یک ldr برای فعال شدن فقط در شب داره و همین طور یک پورت usb هم گذاشتم که اطلاعات میکرو اس دی رو با کامپیوتر ازش خارج کنم.پورت swd برای برنامه ریزی میکرو اس دی با فلش Stc programmer هم قرار دادم در برد.

من فایل پروتئوس پروژم و عکس مدار با کیفیت بالا و قابلیت زوم کردن رو قرار دادم شما بیزحمت لطف کنید ببینید و نظر بدید کجا مدارم کم و کسری داره و باید کامل بشه و همچنین میخوام بدونم مدارم نیاز به آی سی تقویت کننده ی ولتاژ میکروکنترار داره؟ و این که بقیه ی پین های دوربیبن باید به کدام یک از پین های میکرو متصل بشه؟فقط میشه بفرمایید برنامه ریزی برای تمام قطعات بالا به اندازه ی 32 کیلوبایت میشه یا بیشتر میشه و در حافظه فلش میکرو جا نمیشه؟

ممنون میشم من رو کمک کنید دوستان.

فایل پروتئوس ورژن 8.13
    OV7670.pdsprj

قطعات اصلی مدار من این شکلی هست:

جدیدترین ویرایش توسط keyhankm; ۲۳:۵۳ ۱۴۰۰/۱۱/۱۶.
لطفا صبر کنید...
X