نقل قول نوشته اصلی توسط evergreen

مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید

با سلام مجدد
وقتی اتو را روی کاغذ میگذارید ممکن است فشار به همه نقاط چاپ شده به اندازه لازم وارد نشود. منظور از استفاده از لبه اتو این است که کف اتو را کمی مایل نگه دارید و تنها از لبه بیرونی یک طرف اتو برای انتقال دما و فشار بر روی کاغذ استفاده کنید. البته اینکار را باید زمانی انجام دهید که چسبندگی اولیه انجام شده باشد و دیگر کاغذ به آسانی جابجا نشود.
تینر هم محلولی است که میتوانید از فروشگاه های ابزارفروشی و یا رنگ فروشی تهیه نمایید. دو نوع روغنی و فوری دارد. تینر 15000 یا 20000 که دوستمان گفتند نوع فوری میباشد.
موفق باشید.
این جمله را باز متوجه نشدم "کف اتو را کمی مایل نگه دارید و تنها از لبه بیرونی یک طرف اتو برای انتقال دما و فشار بر روی کاغذ استفاده کنید " !!

دلیل: ادغام دو پست برای جلوگیری از اسپم

نقل قول نوشته اصلی توسط nimdar

مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید

درود
من روش الکل و استون را انجام دادم به هیچ وجه عملی نیست حتی از استون خالص وتینر خالص هم استفاده کردم هیچکدام تونر را حل نکرد . ظاهرا این روش وابسته به کیفیت استون والکل . همچنین نوع تونر چاپگر هست این روزها 50 درصد الکل ها و استون ها آب است لذا قابلیت حل کردن تونر را ندارند مگر آنکه استون و تینر "مرک" با کیفیت آزمایشگاهی پیدا کنید که بسیار گران است.
در این روش باید ترکیب الکل و استون دقیق باشه فک کنم نسبت الکل و استون 1 به 3 باشه ، من هم یکبار استفاده جواب نداد .