اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مشکل گیرنده ریموت کد لرن 4 کاناله ASK 433MHz سوپرهترودین مدل RX480

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مشکل گیرنده ریموت کد لرن 4 کاناله ASK 433MHz سوپرهترودین مدل RX480

سلام.
    من یدونه گیرنده کد لرن دقیقا همین مدل رو از فروشگاه گرفتم گیرنده کد لرن
    اولش یکم اذیت می کرد و با بدبختی با آردوینو راه افتاد.
    بعد که خواستم بذارمش داخل پروژه، بدون هیچ دلیلی نصف نیمه از کار افتاد و الان دیگه هرکاریش میکنم کد دریافت نمیکنه. ولی چراغ ال ای دیش روشن میشه و موقعی که میخواد کد دریافت کنه وایمیسته.
    الان رفتم یدونه مدل rx c6 خریدم و بدون هیچ مشکلی کار میکنه.
    کسی میدونه مشکلش چیه؟ نیم سوز شده یا راه حل ساده ای وجود داره براش. و یا شاید کلا سوخته و باید بی خیالش بشم. چون خیلی عجیبه که خود ماژول کار میکنه ولی کد دریافت نمی کنه.
    ممنون میشم اگر کسی اطلاعاتی در این زمینه داره کمک کنه.

پاسخ : مشکل گیرنده ریموت کد لرن 4 کاناله ASK 433MHz سوپرهترودین مدل RX480

نوشته اصلی توسط shahabbidi نمایش پست ها
    سلام.
    من یدونه گیرنده کد لرن دقیقا همین مدل رو از فروشگاه گرفتم گیرنده کد لرن
    اولش یکم اذیت می کرد و با بدبختی با آردوینو راه افتاد.
    بعد که خواستم بذارمش داخل پروژه، بدون هیچ دلیلی نصف نیمه از کار افتاد و الان دیگه هرکاریش میکنم کد دریافت نمیکنه. ولی چراغ ال ای دیش روشن میشه و موقعی که میخواد کد دریافت کنه وایمیسته.
    الان رفتم یدونه مدل rx c6 خریدم و بدون هیچ مشکلی کار میکنه.
    کسی میدونه مشکلش چیه؟ نیم سوز شده یا راه حل ساده ای وجود داره براش. و یا شاید کلا سوخته و باید بی خیالش بشم. چون خیلی عجیبه که خود ماژول کار میکنه ولی کد دریافت نمی کنه.
    ممنون میشم اگر کسی اطلاعاتی در این زمینه داره کمک کنه.
    با سلام و احترام
    در قدم اول بهتره ببینید که کنترلر روی بورد درست عمل میکنه یا نه. برای اینکار ساده ترین روش اینه که پروسیجر پاک کردن ریموتهای ذخیره شده را انجام دهید. برای اجرا باید پوش باتن روی بورد را در حالی که تغذیه مدار وصله 8 بار فشار دهید پس از آن اگر LED روی بورد 7 مرتبه چشمک زد متوجه میشوید که حداقل کنترلر در حال انجام کار است. اگر این اتفاق افتاد در مرحله بعد مجددا سعی کنید که یک ریموت تعریف کنید و چک کنید که آیا سیستم بدرستی عمل میکند یا نه؟
    موفق باشید.

دیدگاه

پاسخ : مشکل گیرنده ریموت کد لرن 4 کاناله ASK 433MHz سوپرهترودین مدل RX480

همین کار رو انجام دادم. گیرنده هر دستوری که با دکمه بهش میدم رو انجام میده.پاک میکنه. روی هر سه حالت هم تنظیم میشه. فقط کد نمیگیره.
      عجیب اینجاست که قبلا کد میگرفته و یدفه اینجوری شد.
      یکمم ترسیدم. چون قیمتش کاملا مناسبه و شاید در آینده بخوام تعداد بالا سفارش بدم. نگرانم که یه وقت کلا این مدل گیرنده مشکل داشته باشه.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X