اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

آیا ماژول شارژ و یا شارژری وجود دارد که بتواند انواع مختلف باتری را شارژ کند؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

آیا ماژول شارژ و یا شارژری وجود دارد که بتواند انواع مختلف باتری را شارژ کند؟

سلام
    آیا ماژول شارژ و یا شارژری وجود دارد که بتواند انواع مختلف باتری (یا دست*کم چند نوع باتری) را شارژ کند؟

پاسخ : آیا ماژول شارژ و یا شارژری وجود دارد که بتواند انواع مختلف باتری را شارژ کند؟

نوشته اصلی توسط Tanha7 نمایش پست ها
    سلام
    آیا ماژول شارژ و یا شارژری وجود دارد که بتواند انواع مختلف باتری (یا دست*کم چند نوع باتری) را شارژ کند؟
    من این شارژر رو یه مدت پیش گرفتم از فروشگاه شارژر خوبیه

دیدگاه

پاسخ : آیا ماژول شارژ و یا شارژری وجود دارد که بتواند انواع مختلف باتری را شارژ کند؟

نوشته اصلی توسط bm61 نمایش پست ها
      من این شارژر رو یه مدت پیش گرفتم از فروشگاه شارژر خوبیه
      https://eshop.eca.ir/%D8%B4%D8%A7%D8...liitokala.html
      سلام
      سپاس از پاسخ شما
      این شارژر، در فروشگاه ناموجود است.

نکته*ی دیگر این که:
      آیا ماژول یا شارژری سراغ دارید که انواع مختلف باتری را شارژ کند و محدود به مثلاً باتریهای قلمی نباشد؟

دیدگاه

سلام به همراهان
        برای هدفی که در پست 1 و 3 عرض کردم، مثلاً
        iMAX 80W B6AC
        که در برخی فروشگاههای اینترنتی موجود است،
        چطور است؟ آیا آشنایی*ای با آن دارید؟

دیدگاه

درود
          با توجه به مشخصات ارائه شده توسط فروشنده بله میتوان انواع باتری را با آن شارژ کرد ولی برای باتری های اتوموبیل بالاتر از 50 آمپر ساعت زیاد مناسب نمیباشد (بدلیل حداکثر جریان 5 آمپری) چون باتری های اتوموبیل باید با 10 تا 15 درصد آمپر ساعتشان شارژ شوند . باتری های اتوموبیل معمولا از 60 آمپر ساعت به بالا هستند.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X