ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ورود برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 15
    2022/03/16
    11
    2

میکرو کنترلر mega 32

سلام کسی شبیه سازی غیر از proteus برای شبیه سازی میکروکنترلرهای avr مثلا atmega32 ,atmega8 و ...میشناسه .لطفا راهنمایی کنید
    2022/03/16
    11
    2

پاسخ : میکرو کنترلر mega 32

دوستان لطفا راهنمایی کنید
    2007/08/25
    650
    597

نقل قول نوشته اصلی توسط Mjam

مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید

دوستان لطفا راهنمایی کنید
    با سلام و احترام
    آیا با پروتئوس مشکل و یا کمبودی در شبیه سازی احساس میکنید؟ بعید میدانم نرم افزار مشابهی با این حجم از پشتیبانی از میکروها ، قطعات و اینترفیسهای مختلف پیدا کنید.
    موفق باشید.
    2022/03/16
    11
    2

سلام . ممنون بابت پاسخگویی اما گاهی ای سی ک پروگرم میشه برنامه درست کار نمیکنه چنباری ک باز و بست میشه دوباره کار میکنه . گاهی هم بیخود بسته میشه ویا هنگام ران شدن ارور میده . نمیدونم مشکل از ویندوز متونه باشه چون روی 10 جواب نداد و روی سون هم ک عرض کردم .ضمن اینکه اسیلسکوپ در پروتیوس پایه زمین نداره و در مواقع موج سینوسی درست پاسخ نمیده البته راه داره ولی بطور معمول ن .
    ویرایش توسط Mjam : 2022/04/06 در ساعت 16:07
    2007/08/25
    650
    597

سلام . ممنون بابت پاسخگویی اما گاهی ای سی ک پروگرم میشه برنامه درست کار نمیکنه چنباری ک باز و بست میشه دوباره کار میکنه . گاهی هم بیخود بسته میشه ویا هنگام ران شدن ارور میده . نمیدونم مشکل از ویندوز متونه باشه چون روی 10 جواب نداد و روی سون هم ک عرض کردم .
    با سلام مجدد
    از ورژنهای قدیمیترش استفاده کنید. معمولا بهتر و کم دردسرتر هستند. اگر برنامه بعد از پروگرام کار نمیکنه معمولا مربوط به مشکلات کلاک و تنظیم فیوزبیتهای مربوط به اون میتونه باشه.
    موفق باشید
    ویرایش توسط evergreen : 2022/04/06 در ساعت 16:08
    2020/09/04
    703
    578

سلام . ممنون بابت پاسخگویی اما گاهی ای سی ک پروگرم میشه برنامه درست کار نمیکنه چنباری ک باز و بست میشه دوباره کار میکنه . گاهی هم بیخود بسته میشه ویا هنگام ران شدن ارور میده . نمیدونم مشکل از ویندوز متونه باشه چون روی 10 جواب نداد و روی سون هم ک عرض کردم .ضمن اینکه اسیلسکوپ در پروتیوس پایه زمین نداره و در مواقع موج سینوسی درست پاسخ نمیده البته راه داره ولی بطور معمول ن .
    با درود
    خب همون جور که خودتونم اشاره کردید مربوط به ویندوز و ورژن نرم افزار هاست و باز طبق پیشنهاد دوست گرامی میتونید از نسخه های پایین تر استفاده کنید
    من خودم هنوز با 7.7 کار میکنم که کمی هم قدیمی شده مخصوصا در رابطه با کتابخونه ولی چه میشود کرد این نرم افزار ها هم پولی هستن و ما مجانی استفاده میکنیم
    و یکی از موارد و این اشکالات .. قطع شدن برنامه ست .. که میتونه بخاطر فایل های کتابخانه باشه که من با اون مواجه شدم و بعد تعویض اون مشکل پریدن نرم افزار حل شد

و نباید انتظار داشته باشیم که دولت با این همه هکری که استخدام میکنه بیاد و این نرم افزار ها رو ریجستری کنه و در اختیار مهندسین برق الکترونیکش بذاره
    ویرایش توسط کاکو : 2022/04/07 در ساعت 18:04
    خسته ام ... شاید این جمعه بخوابم
    2022/03/16
    11
    2

نقل قول نوشته اصلی توسط کاکو

با درود
    خب همون جور که خودتونم اشاره کردید مربوط به ویندوز و ورژن نرم افزار هاست و باز طبق پیشنهاد دوست گرامی میتونید از نسخه های پایین تر استفاده کنید
    من خودم هنوز با 7.7 کار میکنم که کمی هم قدیمی شده مخصوصا در رابطه با کتابخونه ولی چه میشود کرد این نرم افزار ها هم پولی هستن و ما مجانی استفاده میکنیم
    و یکی از موارد این اشکالات قطع شدن برنامه فایل های کتابخانه ست که من با اون مواجه شدم و بعد تعویض اون مشکل پریدن نرم افزار حل شد

و نباید انتظار داشته باشیم که دولت با این همه هکری که استخدام میکنه بیاد و این نرم افزار ها رو ریجستری کنه و در اختیار مهندسین بیکار برق الکترونیکش بذاره
    اخه اون ها کاملا به اخلاقیات ایمان دارن و همچین کار زشتی انجام نمیدن تازه این ها با مشکلاتی که در تجارت قطعات الکترونیک ایجاد کردن فقط فشار حدااکثری رو بر روی این مهندسین بیکار وارد میکنن و احساس میکنن ما از قشر مرفه جامعه هستیم .. نمیدونم شاید اینم یک جور طرح صیانت الکترونیکی باشه
    سپاس از شما بابت پاسخگویی . فرمایشات شما صحیحه . فقط دلم میخاست با یک نرم افزار دیگه مثل مطلب یا مولتی سیم میشد اینکارو انجام داد .البته مولتی سیم یکسری از pic ها و 8051 رو پشتیبانی میکنه اما avr رو ن ک واقعا نرم افزار خوبی هست اما متلب رو اطلاع ندارم .
    2016/06/19
    21
    40

SIMULIDE رو هم امتحان کنید البته من خودم وقت نکردم باهاش کار کنم . قطعا" امکانات proteus رو نداره ولی شاید ارزش امتحان کردن رو داشته باشه
    در لینک زیر در موردش توضیحاتی داده

2022/03/16
    11
    2

ممنون از شما امتحان میکنم
    2007/02/18
    مشهد
    2,571
    314

سلام کسی شبیه سازی غیر از proteus برای شبیه سازی میکروکنترلرهای avr مثلا atmega32 ,atmega8 و ...میشناسه .لطفا راهنمایی کنید
    سلام
    جند تا نرم افزار دیگه هست ولی خیلی ضعیف کار می کنن
    از تحلیل های پروتئوس قوی تر معمولا پیدا نمیشه
    اگه مشکلی با اون دارین بهتره سوال کنید تا شاید بقیه بتونن راهنمایی کنن
    اگه هدف اینه که با این نرم افزار کار نکنی قضیه چیز دیگه ست

اگه مردم می دونستن زمان چقدر با ارزشه دیگه هیچ وقت کفش بند دار نمی خریدن البرت انیشتن
صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 15