اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

یک سوال کوتاه

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

یک سوال کوتاه

سلام دوستان. فرق این پروگرامر تخم مرغی و فلشی stlink چیه؟
    کاربرد داره اصلا پروگرامر تخم مرغیش زیاد یا همون سادهشو (فلشی) رو بگیرم؟
    و اینکه بعضی از سایتا زده کپی، این مشکلی ایجاد نمیکنه ازونا بخرم؟

پاسخ : یک سوال کوتاه

سلام دوستان کسی نبود جواب بده؟
    نوشته اصلی توسط alibbb نمایش پست ها
    سلام دوستان. فرق این پروگرامر تخم مرغی و فلشی stlink چیه؟
    کاربرد داره اصلا پروگرامر تخم مرغیش زیاد یا همون سادهشو (فلشی) رو بگیرم؟
    و اینکه بعضی از سایتا زده کپی، این مشکلی ایجاد نمیکنه ازونا بخرم؟

دیدگاه

سلام دوستان کسی نبود جواب بده؟
      سلام . فرق شون این هست که با یک کابل فلت متصل میشه به برد اصلی و تغذیه شون جدا هست با اداپتور ، اما اون یکی ار طریق پورت تغذیه شو میگیره . فلشی بهتر هست . من با STتخم مرغی کار کردم مشکلی نداشت ولی همین تغذیه از بیرون و ... ایناش خوب نی

دیدگاه

سلام ممنون. این موردی که گفتید نمیدونستم اما فرق اصلی دیگرش این هست که در مدل تخم مرغی با حالت jtag هم علاوه بر swd برنامه نویسی میشه و حالت جی تگ هم قابلیت دیباگ داره. به همین خاطر من مردد بودم چون تجربه دیباگ نداشتم، نمیدونم چقدر این دیباگ بعدا در آینده به کار میاد که به خاطرش باید هزینه کنم یا نه. بازم ممنون.
        نوشته اصلی توسط amirtevez2 نمایش پست ها
        سلام . فرق شون این هست که با یک کابل فلت متصل میشه به برد اصلی و تغذیه شون جدا هست با اداپتور ، اما اون یکی ار طریق پورت تغذیه شو میگیره . فلشی بهتر هست . من با STتخم مرغی کار کردم مشکلی نداشت ولی همین تغذیه از بیرون و ... ایناش خوب نی

دیدگاه

سلام ممنون. این موردی که گفتید نمیدونستم اما فرق اصلی دیگرش این هست که در مدل تخم مرغی با حالت jtag هم علاوه بر swd برنامه نویسی میشه و حالت جی تگ هم قابلیت دیباگ داره. به همین خاطر من مردد بودم چون تجربه دیباگ نداشتم، نمیدونم چقدر این دیباگ بعدا در آینده به کار میاد که به خاطرش باید هزینه کنم یا نه. بازم ممنون.
          اره این قابلیت ها هم بود که من دیگه نگفتمشون . خودتون متوجه شدید

دیدگاه

سلام دیباگ خیلی به دردت میخوره ، میتونی عیب برنامتو به راحتی پیدا کنی، به نظرم هزینش درمقابل کارکردش ارزش داره، اگه میتونی حتما جی تگ دارشو بخر

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X