اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

نوشتن کد های برنامه نویسی بصورت دستی و از را&

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

نوشتن کد های برنامه نویسی بصورت دستی و از را&

سلام دوستان
    دیدم خیلیا برای نوشتن این کدهای برنامه نویسی بصورت صحیح و از راست به چپ مشکل دارن ..
    گفتم یه راه حل ساده و بدرد بخور رو خدمتتون عرض کنم.
    البته جناب مانیان جون یه جا دیگه اینو زدن ، ولی گفتم اینجا هم باشه بد نیست.
    خب بریم سر اصل مطلب:

برا نوشتن کد از چپ به راست باید از اون کد رو داخل بلوک ltr قرار بدید. ltr=left to right
    مثلا اینجوری:

کد:
    [ltr]
    your code
    [/ltr]
    موفق باشید.
    Upload your files Here. Great Azeri Resumable File Host: http://endir.az/index.php?lang=5

پاسخ : نوشتن کد های برنامه نویسی بصورت دست و از راست به چپ

سلام ................

جناب بابازاده برای فرمول های ریاضی چی؟ مثلا یه فرمول مینویسیم که پر از پرانتز و ..... اینا هست .. اونوقت پست که ارسال میشه؛ کلا ماهیت فرمول عوض میشه!! اینو هم اگه میشه راهنمایی بفرمایید .. ممنونم ..
    دوستان! مدتی کمتر به سایت میام ..

دیدگاه

پاسخ : نوشتن کد های برنامه نویسی بصورت دست و از راست به چپ

فکر نمی کنم اینم زیاد تفاوتی داشته باشه .

مثلا
      (x+a)(x+b)=x^2+(a+b)x + ab

که با این کد تبدیل میشه به :

(x+a)(x+b)=x^2+(a+b)x + ab

دیدگاه

پاسخ : نوشتن فرمول ( نوشتن کد های برنامه نویسی بصورت دست و از راست به چپ)

نوشته اصلی توسط حسام الدین
        سلام ................

جناب بابازاده برای فرمول های ریاضی چی؟ مثلا یه فرمول مینویسیم که پر از پرانتز و ..... اینا هست .. اونوقت پست که ارسال میشه؛ کلا ماهیت فرمول عوض میشه!! اینو هم اگه میشه راهنمایی بفرمایید .. ممنونم ..
        با سلام
        برای نوشتن فرمولآ‌های ریاضی بهتر است سراغ یک ابزار به درد بخور مانند تک بروید که خوشبختانه میآ‌توان در این فروم هم از آن استفاده کرد. من قبلا در این باره در این تاپیک توضیحاتی داده بودم:
        http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=18165
        من دوست دارم آزاد فکر کنم، نرمآ‌افزارآ‌ و سختآ‌افزارهای آزاد را به کار ببرم و اگر توانستم نرمآ‌افزار، سختآ‌افزار و محتوای آزاد درست کنم!

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X