اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

نصب برد یا ماژول آمپلی فایر روی پخش ماشین

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

نصب برد یا ماژول آمپلی فایر روی پخش ماشین

سلام و درود مهندسین گرامی
    بنده روی ماشین یه پخش کنون بلوتوثی مدل 2801 دارم . وباند هام دو تا رودری فابریک پراید و یه جفت باند کاروزریا 50 وات RMS و 250 وات توان نهایی دارم. ولی خوب صداش دلنشین و اونقدرا بلند نیست
    من دنبال ساخت یه برد آمپلی فایر یا شاید خرید یه ماژول آماده هستم.
    چند تا سوال برای من باقی میمونه
    1-اگر بخوام سوکت باند های پشت رو از پخش جدا کنم و با برد آمپلی فایر راهش بندازم طوری که باند رودری روی پخش بمونه آیا تاخیری ایجاد میشه روی باند های پشت؟؟منظورم فرکانس پاسخ گویی اون بردکه موجب نشه باند های پشتی مثلا 100 میلی ثانیه صداشون دیر تر پخش بشه؟؟
    2-من چه برد یا ماژولی میتونم تهیه کنم برای این کار؟؟ شما دوستان چی پیشنهاد میکنید؟؟؟
    3-و اینکه آیا من میتونم آمپلی فایر با توان بیشتر از توان نامی باند استفاده کنم مثلا یه آمپلی فایر 4 در 100 وات بگیرم؟؟
    ممنون میشم دوستان تجربه خودشون رو در اختیار بنده بذارند

پاسخ : نصب برد یا ماژول آمپلی فایر روی پخش ماشین

نوشته اصلی توسط amirstar4elec نمایش پست ها
    سلام و درود مهندسین گرامی
    بنده روی ماشین یه پخش کنون بلوتوثی مدل 2801 دارم . وباند هام دو تا رودری فابریک پراید و یه جفت باند کاروزریا 50 وات RMS و 250 وات توان نهایی دارم. ولی خوب صداش دلنشین و اونقدرا بلند نیست
    من دنبال ساخت یه برد آمپلی فایر یا شاید خرید یه ماژول آماده هستم.
    چند تا سوال برای من باقی میمونه
    1-اگر بخوام سوکت باند های پشت رو از پخش جدا کنم و با برد آمپلی فایر راهش بندازم طوری که باند رودری روی پخش بمونه آیا تاخیری ایجاد میشه روی باند های پشت؟؟منظورم فرکانس پاسخ گویی اون بردکه موجب نشه باند های پشتی مثلا 100 میلی ثانیه صداشون دیر تر پخش بشه؟؟
    2-من چه برد یا ماژولی میتونم تهیه کنم برای این کار؟؟ شما دوستان چی پیشنهاد میکنید؟؟؟
    3-و اینکه آیا من میتونم آمپلی فایر با توان بیشتر از توان نامی باند استفاده کنم مثلا یه آمپلی فایر 4 در 100 وات بگیرم؟؟
    ممنون میشم دوستان تجربه خودشون رو در اختیار بنده بذارند

سلام , بنظرم باند فابریک رو غیرفعال کن، تمام توان پخش بره برای باند اصلی ، البته ۵۰ وات نیازی به امپ هم نداره، همون پخش کافیه برای راه اندازیش

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
    X