اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

آیا گرفتن جریان AC از ماژول افزاینده و یا از ماژول کاهنده امکان دارد؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

آیا گرفتن جریان AC از ماژول افزاینده و یا از ماژول کاهنده امکان دارد؟

سلام
    آیا امکانش هست که یکجوری از ماژول های کاهنده یا افزاینده ی پایین جریان AC هم بگیریم؟ با سپاس

پاسخ : آیا گرفتن جریان AC از ماژول افزاینده و یا از ماژول کاهنده امکان دارد؟

سلام
    شما برای چه کاری نیاز به جریان AC دارین توضیح بیشتری بدین شاید بشه مشکلتون حل شه

دلیل: ادغام دو پست برای جلوگیری از اسپم

سلام
    شما برای چه کاری نیاز به جریان AC دارین توضیح بیشتری بدین شاید بشه مشکلتون حل شه

دیدگاه

باسلام
      طبق ساختمان و طرز کار این ماژولها، تقریبا میشه گفت نه نمیتونید!
      حالا چرا میگم تقریبا چون خروجی سوئیچ این ماژولها مربعی مثبت هستش و فاز منفی اصلا نداره (یعنی 0 و V+) پس نیازمند طراحی مدارات دگ ای برای تبدیل این جریان به جریانی مربعی -V تا +V هستش که کار ساده ای نیست! ضمنا طراحی فیلتر LC برای تبدیل مربعی به سینوسی یا AC فراموش نشود!
      بهتره کاربردتان را مشخص کنید تا بهتر راهنمایی بگیرید. موفق باشید
      *** کمترین توقع از یک فرد تحصیل کرده، دانستن املاءِ صحیحِ کلمات است ***

دیدگاه

با تشکر
        فقط از لحاظ تئوری خواستم امکان پذیر بودنش رو بدونم
        البته با توجه به نبود پل دیود در خروجی، حدس زده بودم نمیشه ولی محض تکمیل دانش خودم پرسیدم

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Electr0nics نمایش پست ها
          با تشکر
          فقط از لحاظ تئوری خواستم امکان پذیر بودنش رو بدونم
          البته با توجه به نبود پل دیود در خروجی، حدس زده بودم نمیشه ولی محض تکمیل دانش خودم پرسیدم
          باسلام مجدد
          تو الکترونیک مثل فیزیک ما غیرممکن نداریم! فقط باید طراحی و تحلیل مدار بلد باشید تا براحتی بتونید به هدفتون برسید.موفق باشید
          *** کمترین توقع از یک فرد تحصیل کرده، دانستن املاءِ صحیحِ کلمات است ***

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X