اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

جدیدترین نسخه ویندوز ارایه شد ( نسخه بتا )

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

جدیدترین نسخه ویندوز ارایه شد ( نسخه بتا )

خدا خودش آخر و عاقبت کارمون رو به خیر بکنه...

آخرین نسخه ویندوز میکروسافت با نام Seven رونمایی شد. (احتمالا به سبک ایرانی )

این هم یک عکس علمی-تخیلی از فهرست باگ های ویندوز 7 :

It's not the Strongest that Survive, Nor the Most Intelligence, But the ones Most Responsive to Change
    گونه هایی که شانس بقا دارند ، نه قویترین هستند و نه باهوشترین بلکه آنهایی هستند که بیشترین آمادگی تغییرات را دارند !
    چارلز داروین - بنیانگذار نظریه تکامل

پاسخ : جدیدترین نسخه ویندوز ارایه شد ( نسخه بتا )

یکی می گفت نسخه رایگانش تو بازار هست ( منظورم رایگان از طریق خود مایکروسافت ) کسی تا خالا امتحان کرده
    آخه می گن سرعت بالا اومدنش از xp هم بهتره و بسیاری از مسائل ویستا رو نداره ودر واقع ویستا رو اصلاح کردن.
    من که می خوام برم اگه پیدا کرئم یک نسخه آزمایشی ( همونی که میگن هست ) و امتحان کنم اگه کسی امتحان کرده جواب بده

دیدگاه

نوشته اصلی توسط داریوش عباسی

یکی می گفت نسخه رایگانش تو بازار هست ( منظورم رایگان از طریق خود مایکروسافت ) کسی تا خالا امتحان کرده
      آخه می گن سرعت بالا اومدنش از xp هم بهتره و بسیاری از مسائل ویستا رو نداره ودر واقع ویستا رو اصلاح کردن.
      من که می خوام برم اگه پیدا کرئم یک نسخه آزمایشی ( همونی که میگن هست ) و امتحان کنم اگه کسی امتحان کرده جواب بده

اگر آزمایش کردید لطفا نتیجه را به ما هم اعلام کنید.
      محمد حسین سعادت فر

---------------------------------------------
      آنچه خود داشت زبيگانه تمنا مي كرد....

دیدگاه

پاسخ : جدیدترین نسخه ویندوز ارایه شد ( نسخه ب&#1578

سلام دوستان
        خب اینم از ورژن 7.0 از ویندوز NT مایکروسافت که داره سلام میکنه.
        چیزی که مایکروسافت در مورد سرعت میگه (اونم مال ویندوز vienna که همه ش بزکه) ماست خوریه.
        اول میگه سخت افزارایی که می خواد رو تهیه کنین ، اون وقت میبینین که سریعه.
        خوب بله تو لپتاپ منم ویستا و اکس پی هم سرعتن و تو بازی هم زیاد فرقی ندارن.
        ولی ای کاش مایکروسافت قبلا ز ویستا که اینهمه مارو معطل کرد دستی هم به سر و گوش اکس پی می کشید  و قابلیت های ویستا رو (بدون بزک) بهش اضافه می کرد. که البته اگه این کارو می کرد نصف فروش ویستاش می پرید.
        البته دوستان نگران نباشین. یه کم که بگذره وینا و ویستا هم مثل اکس پی میشن. چون اکس هم اول اومدنش این نگاها رو تحمل کرد. ولی ببینین چه کاربردی پیدا کرده.
        Upload your files Here. Great Azeri Resumable File Host: http://endir.az/index.php?lang=5

دیدگاه

به نظر من این هم مثل سایر محصولات مایکروسافت خوب و قابل تقدیره :smile:
          There is nothing so practical as a good theory. — Kurt Lewin, 1951

دیدگاه

گرافیکش در چه حده؟ رو سیستم نفتی ما جواب میده؟!!

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X