اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ازکارانداختن ردیاب مخفی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

ازکارانداختن ردیاب مخفی

سلام دوستان.ازاساتیدگرامی اگرامکان داره درمورداین مشکل همکاری کنید.من برادرم مغازه نصب دزدگیروردیاب خودرویی داره.متاصفانه باتوجه به اینکه افرادی سودجوهستندکه چون فروشنده خودروبودنه وکلیدزاپاس هم نگهداشته اندومخفیانه ردیاب درون خودروی فروخته شده کارگذاشته اندنهایتامحل قرارگرفتن خودروراپیداوباکلیدزاپاس اقدام به سرقت خودروی فروخته شده میکنند.نهایتاخریدارانی هستندکه ازاسترس طعمه شدن مراجعه میکنن ومتاصفانه دراستان ماهم خدمات رسانی برای کشف ردیاب نیستونهایتا من بفکرم رسیده که ازشماهابرای ازکارانداختن این ردیابهای مخفی چه راهی هست?ایامیشودکه بدون اطلاع ازمحل ردیاب بااضافه نمودن ولتاژمثبت یامنفی بدنه خودرووخارج کردن لوازم برقی خودرودرمدار کاری کنیم که چنانجه ردیابی جاسازشده باشه بسوزه که این استرس ازبین برود?چون برای پیداکردنش نیازبه وسایل تخصصی هست.سپاس که همکاری میکنید

فرستاده شده از Redmi Note 8 Proِ من با Tapatalk

پاسخ : ازکارانداختن ردیاب مخفی

از اون نظر ...

اونوقت جسارتا میشه بگید این درخواست شما چه فرقی با سرقت داره ؟

دیدگاه

سلام.سپاس ازتوجه شما.تفاوت درین است.من عرضم اینبودکه برای ازکارانداختن ردیاب اونم اگه بشه سیستمهای برقی ماشین راهمه جدانموده وسیم مثبت یااتصال بدنه رایک ولتاژیاامپربیشترازمعمول بدیم که اون ردیاب ازبین برود.خوب اگه توجه بکنیدسارق براش ایافراهمه که بشینه وتمام وسایل برقی درمدارخارج بکنه وولتاژ بیش ازباطری فراهم کنه برای متصل کردن به برق خودرو?اگه براش این موقعیت فراهم باشه که نیازبه سوختن اون ردیاب نیستوراهای بهتری واسونتری راانتخاب میکنه.مگربامالک خودروبایدهماهنگ باشی تابتونی اینکاروانجام بدهی.سپاس ازشما

دیدگاه

ضمنافکرکنم سارق کوتاهترین راه همیشه جزع ابزارش هست برای موفقیت.پس بایه مدارساده مختل کننده امواج تلفن میتونه بیشترردیابهای پیشرفته راازردیابی خارج کنه.همین مدارمختل کننده انتن تلفن کارش میکنه بدونه نیازبه اتلاف زمان یاسوزاندن ردیاب.

دیدگاه

دوست عزیز حالا کی به شما گفته تراکر خودرویی رو میتونی با تغذیه های ولتاژ از کار بندازی ؟
          سیستم تغذیه تراکرها ایزوله است ، باتری بک اپ و پروتکشن های ولتاژ و تغذیه معکوس و خیلی چیزای دیگه هم دارن که بماند ...
          از کار انداختن تراکر خودرویی برای کسی که وارده سرجمع کار کمتر از ۵ دقیقه است ( نیازی به حرکات محیر العقول و کن فیکون کردن سیم کشی مطمئن باش نداره )

منتهی مراتب دستکاری در سیستم امنیتی که مالکش کسی دیگه است مشخصا اسمش سرقته .
          اگر مالکیت در اختیار شماست میتونی هر تجهیزی رو دلت بخواد بدی غیر فعال کنن ، از ایموبلایزر بگیر و بیا تا کی اسس ماژول و ساده ترینش هم که تراکر باشه . اگر مالک وسیله باشی طبیعتا مالک تراکرش هم هستی و مبلغ آبونمانش رو به شرکتی که داره بهت سرویس میده و سیم کارتی که روشه پرداخت میکنی ... اگر به اینا دسترسی نداری یعنی مالکیت در اختیار شما نیست .

سوالت شبیه به اینه کسی بیاد بپرسه چطور میتونم عابر بانک رو باز کنم ، این بانک خبر ندیده کارت ما رو خورده !

دیدگاه

با درود
            فکر کنم هر کسی خانه ای میخره اولین کار قفل خونه رو عوض میکنه
            جدیدترین ویرایش توسط کاکو; ۱۹:۰۳ ۱۴۰۱/۰۴/۰۵.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط aza0 نمایش پست ها
              سلام دوستان.ازاساتیدگرامی اگرامکان داره درمورداین مشکل همکاری کنید.من برادرم مغازه نصب دزدگیروردیاب خودرویی داره.متاصفانه باتوجه به اینکه افرادی سودجوهستندکه چون فروشنده خودروبودنه وکلیدزاپاس هم نگهداشته اندومخفیانه ردیاب درون خودروی فروخته شده کارگذاشته اندنهایتامحل قرارگرفتن خودروراپیداوباکلیدزاپاس اقدام به سرقت خودروی فروخته شده میکنند.نهایتاخریدارانی هستندکه ازاسترس طعمه شدن مراجعه میکنن ومتاصفانه دراستان ماهم خدمات رسانی برای کشف ردیاب نیستونهایتا من بفکرم رسیده که ازشماهابرای ازکارانداختن این ردیابهای مخفی چه راهی هست?ایامیشودکه بدون اطلاع ازمحل ردیاب بااضافه نمودن ولتاژمثبت یامنفی بدنه خودرووخارج کردن لوازم برقی خودرودرمدار کاری کنیم که چنانجه ردیابی جاسازشده باشه بسوزه که این استرس ازبین برود?چون برای پیداکردنش نیازبه وسایل تخصصی هست.سپاس که همکاری میکنید

سلام و درود،
              راه حل که خیلی زیاد داره فهکذا ....
              ولی مشکل احتمال سو استفاده از همچنین آموزش هایی هست-یادمه قبلا همچنین آموزشی در یکی از سایت ها بود که پس از مدت کوتاهی با سو استفاده فراوان - باعث افزایش جرم و سرقت شد و باعث شد سایتی که در اون آموزش قرار داشت به کلی فیل تر بشه و صاحب سایت هم به حبس ابد محکوم شد.....
              حال بماند که چقدر آدم بیچاره مال باخته شدن......
              مداری ساده و عملی برای صرفه جویی در مصرف برق خانه:
              https://www.eca.ir/forums/thread89900.html

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Amie.s.m نمایش پست ها
                دوست عزیز حالا کی به شما گفته تراکر خودرویی رو میتونی با تغذیه های ولتاژ از کار بندازی ؟
                سیستم تغذیه تراکرها ایزوله است ، باتری بک اپ و پروتکشن های ولتاژ و تغذیه معکوس و خیلی چیزای دیگه هم دارن که بماند ...
                از کار انداختن تراکر خودرویی برای کسی که وارده سرجمع کار کمتر از ۵ دقیقه است ( نیازی به حرکات محیر العقول و کن فیکون کردن سیم کشی مطمئن باش نداره )

منتهی مراتب دستکاری در سیستم امنیتی که مالکش کسی دیگه است مشخصا اسمش سرقته .
                اگر مالکیت در اختیار شماست میتونی هر تجهیزی رو دلت بخواد بدی غیر فعال کنن ، از ایموبلایزر بگیر و بیا تا کی اسس ماژول و ساده ترینش هم که تراکر باشه . اگر مالک وسیله باشی طبیعتا مالک تراکرش هم هستی و مبلغ آبونمانش رو به شرکتی که داره بهت سرویس میده و سیم کارتی که روشه پرداخت میکنی ... اگر به اینا دسترسی نداری یعنی مالکیت در اختیار شما نیست .

سوالت شبیه به اینه کسی بیاد بپرسه چطور میتونم عابر بانک رو باز کنم ، این بانک خبر ندیده کارت ما رو خورده !
                سلام مجدد.شمااصل داستان رامتوجه نشدین فکرکنم.من درخواستم کمک برای مالکین خودیی بودکه تازه خریداری کردنه واسترس بودن ردیاب بدون اینکه درجریانشون بزارن صاحب قبلی جایگزاری کرده باشه.خوب معمولامشتری که جهت رفع استرسش رجوع میکنه معمولامالک واقعی اون وسیله هست.کمترباعقل جوردرمیادکه یکی ماشینی سرقت کرده باشه ودنبال چاره برای مختل کردن سیستم حفاظتش بگرده اونم مغازهای عمومی

دیدگاه

شمانمیگیرین.دوست عزیز.ردیابهایی بازارهستکه بایک سیم کارت فعال میشن.خوب شماییکه فروشنده قبل هستین مثلابدون اطلاع ازخریدارچنین ردیابی رادراون ملک یاخودروی واگذارشده مخفی کرده این برای سواستفاده.الانم مالک اون ملک یاخودرودیگه شمانیستین.من حرفم اینه.چه ربطی به این کارتیکه مثال زده این داره

دیدگاه

برادرکلیدخانه حق باشماست.ولی خودروفرق داره باخانه.یک خودروی گرانقیمت رااگه بخوای کلیداصلیشومثل کلیددرخانه عوض کنی میدونیدکه ازاون حالت فابریک بودنش میفته.فقط کلیدش اگه فابریک خودش نباشه میدانیدکه چقدافت قیمت داره حتما.

دیدگاه

عزیزم در سطح مملکت کلی تراکر داریم روی خودروهای شرکتی یا دولتی و خصوصی که دست راننده امانته نصب شدن .
                      یه تعدادیشون خودروی خریداری شده اقساطی و لیزینگه تسویه حساب نشده تا زمان تسویه حساب ماشین ردیابی میشه .
                      یه سری خودروهای کارنه دوپاساژ و کارنه تیره که ترانزیتی از یک گمرک مملکت وارد شده ، قراره از یک مسیر مشخص بدون باز شدن پلمب کانتینر طی یک زمان مشخص از یک گمرک دیگه خارج بشه .

بعضیها خودروهای مناطق آزاده مانیتور میشن از محدوده خارج نشن .

یک تعدادی هم خودرو شخصیه که مالک ماشین برای مسائل امنیتی و پیدا کردن خودرو در صورت سرقت روی ماشینش تراکر بسته .

غیر از مورد آخر که مالکیتش معلومه و مالک میتونه هر وقت دلش خواست تراکر رو غیر فعال کنه ،( مالک هم میدونه تراکرش کجا نصب شده هم به سرویساش دسنرسی داره و ... )بقیه بلااستثا دستکاریشون یا سرقته یا جرم .

من نمیدونم این چه جور مالکیه که میخواد سیم کشی ماشینش رو بیاره پایین و با شوک ولتاژ و جریان !!! ( این جریان از کجا اومد نمیدونم ) بزنه تجهیز رو مثلا بسوزونه ؟
                      ( تراکرها به مدت مشخصی از تغذیه باتری قطع بشن کل لاگ موقعیت ذخیره شده رو با آلارم لرای مالک ارسال میکنن ... یعنی تشریف بردید باتری باز کردید که دست بکار پایین آوردن سیم کشی بشید هنوز به درخت سیم موتور نرسیده صاحب تراکر بالای سرتونه ... )

صورت مساله میگه طرف اگر سارق ناشی و تازه کار نباشه ( که معمولا هست ) قطعا مالک وسیله نیست ،

اگر قضیه همونه که مورد ادعای شماست با استعلام گرفتن طبیعتا نباید مشکل داشته باشه .
                      اگر طرف مشکل استعلام نداره خصوصی پیغام بدید معرفی میکنم براتون از کار بندازنش .

در هر صورت انتظار نداشته باشید کسی بیاد در فضای عمومی آموزش روشهای سرقت و از کار انداختن تجهیزات حفاظتی قرار بده ، سارقین این مملکت همینجور نزده میرقصن
                      جدیدترین ویرایش توسط Amie.s.m; ۱۶:۰۵ ۱۴۰۱/۰۴/۰۵.

دیدگاه

الان متوجه عمق مسعله ومنظورتان شدم.من فکراینجاشوواقعانمیکردم.فقط اخرمسعله رادرنظرداشتم.اینشماره واتساب منه.اگه مصلحت دونستین یه پیام به واتسابم بدین براتون بهترشرح بدم که مطمعن بشید.اتفاقاتوپیام اولم هم گفتم خدمات کافی درمحل زندگی مانیست وگرنه من خودم قبلش پرسیده بودمواطلاع گرفته بودمکه تهران جایی هستکه بامدارک هویتی شخص ووسیله خدمات پیداکردن ردیاب های مخفی شده راپیدامیکنن.چون دسترسی به اونجانبودگفتم خوب چه اشکالداره ماهم درصورت تشخیص مالکیت بتونیم مشکل یکی راحل کنیم.ولی حرف شماهم بسیاربجاهست چون بدون شناخت جایزنیست این راهنماییها.اینشماره واتساب منه09172958429

دیدگاه

متاسفانه اکثر ماها عادت کردیم که بدون توجه به صحبت طرفمون فقط بیایم و در رد و پاک کردن صورت مساله و 4تا کلام بظاهر منطقی ولی در کل بی منطق ! بشینیم و ارایه نظر کنیم.
                          بنده خدا یک سوالی رو کرد و از قضا سوال شخص خودمن هم همیشه بوده و همین استرس رو دارم ولی خب متاسفانه کو گوش شنوا .. حالا بیا و تا دوسال توضیح بده که بتقاضای مالک قراره ماشینش عاری از هرنوع ترکر قبلی بشه !!

دیدگاه

نوشته اصلی توسط hamedlotfy نمایش پست ها
                            متاسفانه اکثر ماها عادت کردیم که بدون توجه به صحبت طرفمون فقط بیایم و در رد و پاک کردن صورت مساله و 4تا کلام بظاهر منطقی ولی در کل بی منطق ! بشینیم و ارایه نظر کنیم.
                            بنده خدا یک سوالی رو کرد و از قضا سوال شخص خودمن هم همیشه بوده و همین استرس رو دارم ولی خب متاسفانه کو گوش شنوا .. حالا بیا و تا دوسال توضیح بده که بتقاضای مالک قراره ماشینش عاری از هرنوع ترکر قبلی بشه !!
                            درود، دوست عزیز و گرامی ، چنین آموزش های میتواند باعث سو استفاده شود.
                            ساخت مداری که بخواهد ردیاب را مختل کند و یا حتی آن را بسوزاند، هرگز کار پیچیده ای نیست.
                            مداری ساده و عملی برای صرفه جویی در مصرف برق خانه:
                            https://www.eca.ir/forums/thread89900.html

دیدگاه

نوشته اصلی توسط hamedlotfy نمایش پست ها
                              یکی از اساتید با منطق که از قضا بجای پاک کردن صورت مساله فقط به حل مسائل فکر میکنن و در این زمینه دستاوردهای بی نظیری داشتن ، زحمت کشیدن تمام جزییات و جیک پوک ردیابها ( از معمولی تا کوچکترین سایزها و طراحی های مینیمالیستی ) رو در این تاپیک برای بقیه شرح دادن .

باتوجه به اصل استفاده از ترکرها و به بازار آمدن طرحهای در ظاهر معمولی مثل طراحی به اندازه جاگزاری در سیم شارژ( که در نگاه اول سایز بزرگ و قطر سیم اصلا تو ذوق نمیزنه !!) :wink:;):27: و از طرفی با توجه به روند رو به رشد مینیمالی کردن مدارات بنا به مقتضیات روز میطلبه که یک طراح علاوه بر رعایت اصول محاسباتی و علمی بطور ناگزیر این

برای پاسخ به سوالتون تاپیک فوق یکی از قویترین منابع به زبان فارسیه ...
                              جدیدترین ویرایش توسط Amie.s.m; ۱۵:۴۷ ۱۴۰۱/۱۱/۲۷.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                              X