اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

نشانگر های صدا همراه با نوستالژیک

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

نشانگر های صدا همراه با نوستالژیک

چندی قبل مطالب یک وبلاگ فارسی به نظرم جالب امد .نویسنده پیشنهاد استفاده از یک نمایشگر قدیمی را برای دستگاههای جدید می کرد .زیبا بود oo:

شماره این قطعه em84 است .

پاسخ : نشانگر های صدا همراه با نوستالژیک

خنده بر لب میزنم تا کس نداند راز من ورنه این دنیا که ما دیدیم خندیدن نداشت

با عرض پوزش از دوستان عزیزم به علت پاره ای از مشکلات کمتر در خدمتتون هستم. التماس دعا

دیدگاه

خنده بر لب میزنم تا کس نداند راز من ورنه این دنیا که ما دیدیم خندیدن نداشت

با عرض پوزش از دوستان عزیزم به علت پاره ای از مشکلات کمتر در خدمتتون هستم. التماس دعا

دیدگاه

نوشته اصلی توسط حامد 57
        چندی قبل مطالب یک وبلاگ فارسی به نظرم جالب امد .نویسنده پیشنهاد استفاده از یک نمایشگر قدیمی را برای دستگاههای جدید می کرد .زیبا بود oo:

شماره این قطعه em84 است .
        با سلام

با این مورد بسیار مهمی که فرمودید ، الان باید چیکار کنیم ؟

دیدگاه

بعید به نظر می اید کسی که تعداد تشکرش از مابقی در مقابل تشکر گرفته شده خودش انقدر ناچیز باشه را بتوان چیز مهمی را نشانش داد. :NO:
          در عین حال شما برای نشان دادن بی فایده بودن این پست نشانگر لازم نیست ادب و ادبیات خودت را از بین ببری و اگر همیشه عادت به پاسخ های اینچنینی نداری می توانستی از نویسنده بپرسی که کاربرد ان کجاست و یا خود اگر اطلاعاتی داشتی ارسال می کردی و یا در صورت چیپ بودن یک تکنولوژی پایه در نشان دادن تغییرات agc و حجم صدا به صورت انالوگ که سالها در رادیوهای سوپر هترودین مورد استفاده بودند حد اقل سکوت می کردی .مطمنا این پاسخ پیام بی اطلاعی شما از این قطعه است و در این صورت چگونه ان را کمتر از دانش خود دانستید ؟

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X