اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کنترل جریان خروجی در منبع تغذیه

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

کنترل جریان خروجی در منبع تغذیه

با درود. من یه منبع تغذیه با پاور کامپیوتر ساختم. خروجی 12 و 5 و 3 هم دارم. میخواستم رو خروجی 12 این یه کنترل ولتاژ بزارم که از 1 تا 12 بتونه ولتاژ رو دقیق تنظیم کنه(بتونه از 12 هم افزایش بده هم که عالی میشه، نشه هم همین 12 کافیه).

حداقل 15 یا 20 آمپر هم بتونه جریان رو تحمل کنه.

برای اینکار باید چه ماژولی دقیقا تهیه کنم و چه کاری باید انجام بدم؟ لطفا راهنماییم کنید.

پاسخ : کنترل جریان خروجی در منبع تغذیه

آپپپپپپپپپپپپپپپپپپپ

دیدگاه

نوشته اصلی توسط tabx1 نمایش پست ها
      با درود. من یه منبع تغذیه با پاور کامپیوتر ساختم. خروجی 12 و 5 و 3 هم دارم. میخواستم رو خروجی 12 این یه کنترل ولتاژ بزارم که از 1 تا 12 بتونه ولتاژ رو دقیق تنظیم کنه(بتونه از 12 هم افزایش بده هم که عالی میشه، نشه هم همین 12 کافیه).

حداقل 15 یا 20 آمپر هم بتونه جریان رو تحمل کنه.

برای اینکار باید چه ماژولی دقیقا تهیه کنم و چه کاری باید انجام بدم؟ لطفا راهنماییم کنید.
      دوست عزیز ، بجای اینکه اینهمه تو تاپیک های مختلف
      اسپم ( هرزنامه ) ارسال میکردین ، حداقل اینترنت رو
      جستجو میکردین به نتیجه میرسیدین.
      بماند که باعث ناراحتی چند نفر شدین......
      مداری ساده و عملی برای صرفه جویی در مصرف برق خانه:
      https://www.eca.ir/forums/thread89900.html

دیدگاه

سلام، خب دوست عزیز مطمئنا خودم میدونم که باید تو اینترنت جستجو کنم، به نتیجه نرسیدم که سوال مطرح کردم اینجا! فکر میکنم انجمن هم به منظور طرح سوال ایجاد شده یا اگه هدف دیگه داره بفرمایید که بدونیم.
        الان این پیام شما هم یک نوع اسپم محسوب میشه.

دلیل: ادغام دو پست برای جلوگیری از اسپم

سلام، خب دوست عزیز مطمئنا خودم میدونم که باید تو اینترنت جستجو کنم، به نتیجه نرسیدم که سوال مطرح کردم اینجا! فکر میکنم انجمن هم به منظور طرح سوال ایجاد شده یا اگه هدف دیگه داره بفرمایید که بدونیم.
        الان این پیام شما هم یک نوع اسپم محسوب میشه.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X