سلام
من مازول MH KC24 رو تهیه کردم. طبق چیزی که روی بدنه خود این ماژول نوشته از 6V تا 32V رو به عنوان تغذیه باید بهش داد و بعد در خروجی می*شه به عنوان شارژر QC3.0 استفاده کرد.
توی

مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید

عضویت

کسی که داره استفاده می*کنه با همون 6V شروع به کار می*کنه (منبع تغذیش معلوم نیست دقیقا چیه) و بعد شروع به استفاده می*کنه. بعد از شروع یک مقدار افت ولتاژ بوجود می*یاد توی ورودیش و تا حدود 5.1 هم پایین می*یاد ولی همچنان خروجی می*ده (البته فست شارژ نیست و ولتاژ و آمپر پایینی هستش)
ولی اینی که من تهیه کردم اول سعی کردم با دو باتری لیتیوم یون سری شده فعالش کنم روشن نشد. بعد به آداپتور 12V وصل کردم فعال شد. با سه باتری سری شده هم تست کردم فعال شد. من نیاز به فست شارژ ندارم (توی ویدئو نشون می*ده برای فست شارژ ولتاژ ورودی رو به 23 می*رسونه) می*خوام فقط یک 5V پایدار از این ماژول خروجی بگیرم. ولی با 8.2 که اون موقع ولتاژ دو سر باتری*هام بود کار انجام نشد. الآن هم با چهار باتری سری موازی شده دوباره آزمایش کردم بازم با این ولتاژهای حدود 8 ولت کار نمی*کنه.
نمی*دونم برای این که بتونم این ماژول رو راه بندازم باید به فکر 3 سل کردن باتری*هام باشم (تهیه مدار شاٰرژ و دشارژ مناسبش سخته) یا اگر تعداد باتری*ها رو به 6 تا برسونم (دو سل) مشکل حل خواهد شد؟