اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ماژول QC3.0 (کوییک شارژ) MH KC24

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

ماژول QC3.0 (کوییک شارژ) MH KC24

سلام
    من مازول MH KC24 رو تهیه کردم. طبق چیزی که روی بدنه خود این ماژول نوشته از 6V تا 32V رو به عنوان تغذیه باید بهش داد و بعد در خروجی می*شه به عنوان شارژر QC3.0 استفاده کرد.
    توی این ویدئو (از یوتیوب) کسی که داره استفاده می*کنه با همون 6V شروع به کار می*کنه (منبع تغذیش معلوم نیست دقیقا چیه) و بعد شروع به استفاده می*کنه. بعد از شروع یک مقدار افت ولتاژ بوجود می*یاد توی ورودیش و تا حدود 5.1 هم پایین می*یاد ولی همچنان خروجی می*ده (البته فست شارژ نیست و ولتاژ و آمپر پایینی هستش)
    ولی اینی که من تهیه کردم اول سعی کردم با دو باتری لیتیوم یون سری شده فعالش کنم روشن نشد. بعد به آداپتور 12V وصل کردم فعال شد. با سه باتری سری شده هم تست کردم فعال شد. من نیاز به فست شارژ ندارم (توی ویدئو نشون می*ده برای فست شارژ ولتاژ ورودی رو به 23 می*رسونه) می*خوام فقط یک 5V پایدار از این ماژول خروجی بگیرم. ولی با 8.2 که اون موقع ولتاژ دو سر باتری*هام بود کار انجام نشد. الآن هم با چهار باتری سری موازی شده دوباره آزمایش کردم بازم با این ولتاژهای حدود 8 ولت کار نمی*کنه.
    نمی*دونم برای این که بتونم این ماژول رو راه بندازم باید به فکر 3 سل کردن باتری*هام باشم (تهیه مدار شاٰرژ و دشارژ مناسبش سخته) یا اگر تعداد باتری*ها رو به 6 تا برسونم (دو سل) مشکل حل خواهد شد؟
لطفا صبر کنید...
X