اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مشکل با ++c

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مشکل با ++c

سلام دوستان .... من یک طرحی دارم و می خوام یکی کمکم کنه .. مبتدی هم هستنم ... یه این صورت که ... یک برنامه Open Source با c++ دارم و این برنامه توریه که هر بسته ای تو کامپیوتر میره و میاد رو میگیره و نشون میده توی یک Text Box .... حالا من می خوام به جای اینکه این بره توی Tex Box بره به 8051 .... و 8051 ببینه که چند بار این IP که اومده پشته سره هم تکرار شده .... منظورمو فکر کنم نرسوندم .. نگاه کنین ... برای مثال شما یک سیستمی رو ping می کنین ... حالا ایب برنامه ای که من دارم میگه فلان آی پی فلان قدر بسته ی پین فرستاده ... می خوام بجا اینکه توی text Box نشون بده این نتیجه بره به 8051 ..... کسی می تونه کمکم کنه ؟؟؟ سورس رو بدم ؟ ... ممنون ...

پاسخ : مشکل با ++c

نوشته اصلی توسط shast
    سلام دوستان .... من یک طرحی دارم و می خوام یکی کمکم کنه .. مبتدی هم هستنم ... یه این صورت که ... یک برنامه Open Source با c++ دارم و این برنامه توریه که هر بسته ای تو کامپیوتر میره و میاد رو میگیره و نشون میده توی یک Text Box .... حالا من می خوام به جای اینکه این بره توی Tex Box بره به 8051 .... و 8051 ببینه که چند بار این IP که اومده پشته سره هم تکرار شده .... منظورمو فکر کنم نرسوندم .. نگاه کنین ... برای مثال شما یک سیستمی رو ping می کنین ... حالا ایب برنامه ای که من دارم میگه فلان آی پی فلان قدر بسته ی پین فرستاده ... می خوام بجا اینکه توی text Box نشون بده این نتیجه بره به 8051 ..... کسی می تونه کمکم کنه ؟؟؟ سورس رو بدم ؟ ... ممنون ...
    سلام،

این برنامه ای که شما داری احتمالا یک Socket Sniffer است که سوکت رو مانیتور می کنه و پکت های ارسالی و دریافتی رو آنالیز میکنه. اگر برنامه تون با VC++ نوشته شده که باید خاصیت متن اون Textbox رو به یکی از پورت ها (سریال، موازی، USB) یا یکی از اسلات ها (ISA یا PCI) بفرستید و میکروکنترلر 8051 در طرف مقابل اون رو دریافت کنه. من پیشنهادم اینه که داده رو از طریق پورت سریال PC ارسال کنید و برای 8051 هم برنامه ای بنویسید که رشته ی ارسال شده را از طریق UART دریافت کنه.
    There is nothing so practical as a good theory. — Kurt Lewin, 1951

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
    X