اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

واقعا کسی جواب این سوالهای من رو نمی دونه؟ کیپد سفارشی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

واقعا کسی جواب این سوالهای من رو نمی دونه؟ کیپد سفارشی

سلام دوستان وقت بخیر .
    من یک پروژه با آردوینو و کیپد 3در4 نوشتم و از 6 تا کاراکترش استفاده میکنم که شامل کاراکترهای 0و7 و 8 و 9 و # و * استفاده کردم . خب کیپد های آماده 7 پین دارن . حالا 3 تا سوال داشتم چون تا حالا کیپد ممبرین سفارش ندادم .

اولین سوالم اینه که وقتی میخوایم سفارش بدیم به طرف میگیم که مثلا 6 تا دکمه میخوام که فلان کاراکترها خروجیش باشن؟

تصویر گرافیکی که چاپ می کنن محدود به طراحی های وکتوری کورل هست؟ یعنی فقط چیزی قابل چاپه که توی کورل بشه طراحیش کرد و هیچ تصویر گرافیکی یا عکس عادی فتوشاپی نمیشه کار کرد؟

تعداد پین هایی که اون کیپد داره رو خودمون تعیین میکنیم؟

پیشاپیش تشکر از دوستانی که راهنمایی می کنن. چون چهارمین باره هست که توی فروم های مختلف پرسیدم.

پاسخ : واقعا کسی جواب این سوالهای من رو نمی دونه؟ کیپد سفارشی

شما وقتی کیپد پلی کربنات سفارش میدید پروسه ای که طی میشه دقیقا مشابه سفارش پی سی بی هست .

دو طرف کیپد روی فلتها با آلتیوم توسط خودتون طراحی میشه ( شامل نقاط اتصال و هدر و سوکت و غیره است )
    چاپ روکش پلی کربنات ( چیزی که کاربر قراره ببینه ) هم تصویر دلخواه خودتونه و هیچ محدودیتی بغیر از رزولوشن تصویر( چیزی که میتونن چاپ کنن ) ندارید .
    هر شکل و رنگ و غیره رو میتونید استفاده کنید .

طی چند سال گذشته با ورود آی سی های کیپد خازنی استفاده از روش قدیمی ممبران و پلی کربنات توجیه نداره .

اگر تعداد کلیدهاتون کمه ( در حد نهایتا ۴ تا ) هر ۴ کلید با یک آی سی و اگر زیاده از آی سی های کیپد i2c استفاده کنید .
    این آی سی ها دیبانس ، عدم تاثیر پذیری از نویز ، فیلتر لمس تصادفی و وجود قطره آب و خیلی چیزای دیگه باضافه اینتراپت کیپد دارن .
    کلا ۲ پایه میکرو اشغال میشه ( صرفنظر از اینکه چند تا کلید دارید ) .
    عمر مفید کلیدها میشه گفت بینهایته ، دستتون در طراحی شکل کیپد کاملا بازه ، کلیدها میتونن مخفی و ضد آب و گرد و غبار و چربی و غیره باشن بک لایت داشته باشید و خیلی مزایای دیگه ...

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
    X