اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

بلوتوث HC-05

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

بلوتوث HC-05

سلام
    آقا کسی هست که تجربه زیاد کار با این ماژول بلوتوث رو داشته باشه؟ من که هنگ کردم
    با دستورAT+ROLE=1 میخوام برم به حالت مستر، پاسخ OK هم برمیگردونه اما همچنان همون حالت اسلیو میمونه. باید اضافه کنم که دستوراتی مثل تغییر نام ، تغییر رمز و ... کار میکنه.
    کسی میدونه این چشه؟ یکی هم نیست! یه تا ماژول گرفتم دو تاش اینجوریه و سومی اصلا به دستور AT+ROLE اصلا جواب نمیده!!!! جالبه همشون در همون حالت اسلیو راحت به گوشی وصل میشنو همه چی هم کار میکنه!!!

پاسخ : بلوتوث HC-05

قبل از اینکه کامند رول رو ارسال کنید باید دستگاههای pair شده قبلی رو پاک کنید
    با این کامند AT+RMAAD

بعضی ورژنهای فریمور hc 05 اصلی به شکل سخت افزاری ( از طریق یکی از پایه ها با سطح ولتاژ اعمالی ) مستر اسلیو اشون عوض میشه .

در مورد اون ماژولی که میگید جواب نمیده خیلی از hc 05 های موجود در بازار در واقع hc 05 نیست .
    ماژولهای دیگه هستن که فریمورشون یا اسمشون عوض شده به عنوان hc 05 میفروشن .

و نهایتا استفاده از این ماژول قدیمی با توجه به ورژن قدیمی ، مصرف جریان بالا ، سخت افزار شلوغ ، تولید نویز براست زیاد و با این قیمتها اصلا توجیه نداره

در بازار امروز میشه با هزینه hc 05 بین ۳ تا ۵ ماژول ورژن ۴ ble ، مولتی پروتکل و غیره خرید با ۶ میلی آمپر جریان عملکردی بهتر از ۲۰ میلی آمپر hc05 گرفت

موفق باشید

دیدگاه

آقا ممنون از توضیحات شما. اون دستور رو چک کنم ببینم درست میشه.
      خیلی بده که سه تا ماژول بگیری و اینجوری باشن

دیدگاه

تو بازار اینترنتی خیلی هم تنوع نیست...
        تو فروشگاه اینجا ماژول ssp رو داره، این مدل خوبه؟

دیدگاه

با در نظر گرفتن مجموع موارد ( قیمت امکانات ، تنوع پروتکل و ... ) برای پروفایل spp ماژولهای JDY 33 جزو مناسب ترین گزینه هاست

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X