ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ورود برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

جهت تبلیغ در وب سایت ECA کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    2006/08/18
    510
    0

یه اتفاق جالب در مورد اینترنت وایرلس !!!!

با سلام به همه دوستان با مرام eca

امروز یه اتفاق جالب واسه من اتفاق افتاد که موجب زدن این پست شد ، لبتابمو که روشن کردم مشغول کار باهاش شدم بعد چند دقیقه مسنجرم انلاین شد و اومد بالا ، اول فکر کردم که اشتباه شده یه نگاه به پشت لب تاب انداختم دیدم سیم مودم وصل نیست :eek: بعد متوجه شدم که لبتابم به یه شبکه وایرلس کانکت شده :surprised:
    ولی دریافت اطلاعاتم کمه فقط در حد بالا اومدن مسنجر ، کانکت شدن بدون پرسیدن هیچ سوالی بوده

حالا سوال من اینه که چطور میتونم به این شبکه وایرلس کانکت به اینترنت بشم ؟ و رسیو داشته باشم :mrgreen:

سوال بعدی من اینه که برد انتن های وایرلس چقدره ؟ و در تهران جایی هست که واسه مصارف خانگی سرویس وایرلس ارائه بده
    کمتر به سایت میام .....
    2008/02/01
    قائمشهر
    836
    0

پاسخ : یه اتفاق جالب در مورد اینترنت وایرلس !!!!

سلام
    با توجه به اينكه تو سطح تهران accesspoint ريخته ست امكان داره يكي از اونا با كانكشن open و encrypt نشده گيرت افتاده باشه كه بهت حال داده.
    شايدم يكي از يه طريقي به اينترنت با لپتاپ كانكت بوده و از طرفي WLAN ش هم روشن بوده و يه كانكشن open هم احيانا برا مقاصد قبلي مثل Multiplayer :twisted: ايجاد كرده و پاكش نكرده و لپتاپ شما هم اون كانكشنو بطور اتوماتيك گرفته و وصل شده. شايدم شما قبلا يه كانكشن وايرلس ساخته بودي . (تا حالا با وايرلس كار كرده بودي قبلا ؟آ*مثلا برا بازي تحت شبكه يا ....) البته مورد دوم رو زياد جدي نگير .
    خب راستش برد وايرلس بستگي به تكنولوژي اون داره.
    الان تكنولوژي هايي كه خيلي استفاده ميشن :
    802.11a
    802.11b
    80211g
    و WIMAX هستن . (اون بالايي ها WIFI ==Wireless Fidelity هستن كه البته n اون هم اومده . ولي گرونه)
    برد واي مكس كه 50 مايله . برد واي فاي هم 100 تا 400 متره (حداكثر بردش يه كره ي با شعاع 400 متر بدون مانعه)آ*
    اطلاعات بيشتري هم ميخواي ميتوني يه سرچي بكني.
    Upload your files Here. Great Azeri Resumable File Host: http://endir.az/index.php?lang=5
    2006/08/18
    510
    0

سلام .
    چند وقت پیش سعی کردم بهش کانکت بشم ولی نشد منم بیخیالششدم ، ولی الان هر وقت که لب تابمو روشن میکنم تا ویندوزش میاد بالا مسنجر هم انلاینه :mrgreen:امروز با یکی از دوستام چت هم کردم ولی خوب بعد مدت کوتاهی قطع شد و دوباره کانکت شد
    ولی رسیوش به اندازهای نیست که بتونم باهاش web page باز کنم
    قبلا هیچ کانکشنی نساختم و تا حالا با وایرلس کار نکردم

میخوام بدونم که راهی هست بتونم رسیو داشته باشم و سایت لود بشه؟
    و اینکه خطری واسه pc منه نداره که کسی بخواد با نرم افزارهای اسنیفر به سیستمم دسترسی داشته باشه؟
    کمتر به سایت میام .....
    2008/02/01
    قائمشهر
    836
    0

سلام دوستان
    بهرام جان خب همين كه خواستي بهش كانكت شي در همين روال ممكنه كانكشن اون تو ليست كانكشن هاي شما هم اومده باشه كه بصورت اتوماتيك هر وقت هر دوتا روشنن به هم وصل شن .
    حالا چرا دندوناشو ميشماري؟
    از هيچي كه بهتره . حالشو ببر ..
    راستي يادت باشه كه sharing اگه فعال باشه پوشه هاي share شده حراجه ها. يادت باشه هر چيزي رو share نكني.
    همين كه مسنجرت بالا مياد يعني رسيو داري.
    اصلا بذار خيالتو راحت كنم ، send و receive هر دو بايد هميشه با هم فعال باشن وگرنه شبكه كار نميكنه. چون هميهشدر كنار هر درخواست پاسخ هم بايد متقابلا ارسال شه . اين تو همه ي شبكه ها اينطوره . (البته اينترنت افلاين يه مقدار قضيه ش فرق داره)

Upload your files Here. Great Azeri Resumable File Host: http://endir.az/index.php?lang=5
    2006/08/18
    510
    0

ممنون از راهنماییت ، با همون میسازم از هیچی بهتره

قضیه اینترنت افلاین هم که فرق میکنه باهاش کار کردم ، رو یه فرکانس تو یوتلست w3 با سرعتی حدود 2 گیگابایت در دقیقه دانلود کردم
    خیلی با حال بود بیشترش اهنگ هندی بود
    کمتر به سایت میام .....
    2007/06/28
    2,405
    17

پیام بازرگانی ....

دانشگاه علم و صنعت یه دوره ی سمینار Wimax میخواد بذاره که میهمانان خارجی میان و در مورد این مورد توضیح میدن .. هزینش برای دانشجوها فکر کنم 30000 تومن باشه .. در پایان هم البته گواهینامه .... فکر کنم دوره ی خوبی باشه .. به هر حال.. شرمنده مزاحم شدم .. ادامه بدید :nerd:
    دوستان! مدتی کمتر به سایت میام ..
    2006/08/18
    510
    0

حسام جان ممنون از توضیجاتت ، عابد جان یه سوال دارم و اینکه شیرینگ ویندوز به صورت عکسی که در زیر گذتشتم دیزیبل میشه ؟ الان با وایرلس انلاینم در حد یه adsl 128 سرعت دانلود دارم :mrgreen: اینترنت اونم از نوع مفتش خیلی حال میده :nice:

کمتر به سایت میام .....
    2008/02/01
    قائمشهر
    836
    0

سلام دوستان
    بهرام جان
    شما برو تو برگه ي جنرال و تيك اين گزينه رو بردار: file and printer sharing for microsoft windows
    اينو كه برداري ديگه از طريق شبكه ي وايرلست share هات حراج نميشه.
نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8