اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

قدم یک: آشنایی با سیستم اقتصادی کشور

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

قدم یک: آشنایی با سیستم اقتصادی کشور

با سلام
    مطابق مطالب موجود در تاپیک زیر، اولین قدم جهت راه اندازی یک کسب و کار، آشنایی با سیستم اقتصادی کشور هست.
    سلام دوستان آفتاب لب بام! چند ماهیه دارم به مفهوم این جمله کوتاه فکر میکنم، کنایه که یکی از دوستان بهم انداخت. چه جمله ی مسخره ای! من تو زندگیم هیچ وقت آفتاب واقعی نبودم؛ علی رقم تمام مهارت ها، دانش و تجربه ای که داشتم، کسی از نور و روشناییم بهره ای نبرد، من تمام عمرم رو صرف پول درآوردن کردم، همیشه نق میزنم و ازهمه چیز و همه کس

جهت انجام فعالیت اقتصادی در کشور هر شخص باید یک کد اقتصادی داشته باشه، کد اقتصادی یک شناسه 12 رقمی است که هر شخصی که قصد انجام فعالیت اقتصادی به صورت حرفه ای رو داشته باشه، باید اون رو اخذ کنه. شخص میتونه به دو روش کد اقتصادی بگیره:
    1- دریافت جواز کسب و مراجعه به اداره مالیات شهری که در اون زندگی میکنه و تشکیل پرونده و دریافت کد اقتصادی به عنوان شخص حقیقی
    2- ثبت شرکت و مراجعه به اداره مالیات شهری که در اون زندگی میکنه و تشکیل پرونده و دریافت کد اقتصادی به عنوان شخص حقوقی
    در مورد مزایا و معایب دریافت کد اقتصادی به عنوان شرکت یا شخص، بحث های زیادی طرح شده و برای هر کدوم مزایا و معایبی بیان شده. بنا بر تجربه بنده، دریافت کد اقتصادی به عنوان شخصیت حقوقی ( ثبت شرکت) بهتر هست .
    توجه داشته باشید که هدف ما از دریافت کد اقتصادی، تولید یک کالا و عرضه اون از طریق سامانه ستاد ایران به نشانی زیر است:

طی چند روز آینده مراحل انجام کار از ثبت شرکت گرفته تا نحوه ثبت نام در سامانه ستاد ایران رو در ادامه میزام. تا زمانی که آموزش آماده میشه نگاهی به سایت ستاد ایران بندازید.

پاسخ : قدم یک: آشنایی با سیستم اقتصادی کشور

داداش هدفت ( منظور هدف نهاییه ) از این مقدمه چینی ها ی صغری کبری مشخصا چیه ؟!

این بخش تبلیغاتی و چکار کنیم که یه کاری کرده باشیم ( پاره ای نسخ آماده سازی برای یورش به جیب خلق الله ) هم جزو همون پروسه اعترافات قبلیه یا این یه شاخه جداست ؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Amie.s.m نمایش پست ها
      داداش هدفت ( منظور هدف نهاییه ) از این مقدمه چینی ها ی صغری کبری مشخصا چیه ؟!

این بخش تبلیغاتی و چکار کنیم که یه کاری کرده باشیم ( پاره ای نسخ آماده سازی برای یورش به جیب خلق الله ) هم جزو همون پروسه اعترافات قبلیه یا این یه شاخه جداست ؟
      هدف خالی کردنه جیب دولت هست،
      با این آموزش ها شما روش تجارت در کشور رو یاد خواهید گرفت.
      لطفا چند روز صبر کنید تا آموزش های مربوط به این بخش آماده بشه، در طول این مدت سایت ستاد ایران رو بررسی کنید.

دیدگاه

با سلام به شما ...

..این سایت جهت پرسش و پاسخ به سوال های فنی است
        از شما خواهشمند م هستیم که این بساط را جای دیگه
        پهن کن .. شماره ۱۱۲۱۰۱..
        از دوستان عزیز این سایت خواهش می کنم که پاسخ
        ندهند به حرفهایی که جایش،اینجا نیست...چند نفر
        با من موافق هستند؟
        جدیدترین ویرایش توسط فرزاد الکترونیک; ۱۳:۲۸ ۱۴۰۱/۰۹/۱۷.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط 11210110097114 نمایش پست ها
          هدف خالی کردنه جیب دولت هست،
          با این آموزش ها شما روش تجارت در کشور رو یاد خواهید گرفت.
          لطفا چند روز صبر کنید تا آموزش های مربوط به این بخش آماده بشه، در طول این مدت سایت ستاد ایران رو بررسی کنید.
          با سلام
          در کشوری که مطلقا هیچ نظم و قانونی نداره، نه تجارت، و نه هیچ مفهوم اقتصادی یا اجتماعی یا فرهنگی دیگری هم روش مشخص و مدونی نداره، که کسی بخواد یاد بده یا یاد بگیره.
          هرکس بسته به میزان وجدان و شرف و استعدادش در کلاهبرداری، میتونه در کارها موفق یا ناموفق باشه.
          شما همینکه به سایت دولت ارجاع میدین نشون میده که حرفهاتون چقدر واقعیت داره!
          کمترین توقع از یک فرد تحصیلکرده، دانستن املای صحیح کلمات است.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط نو رسیده نمایش پست ها
            با سلام
            در کشوری که مطلقا هیچ نظم و قانونی نداره، نه تجارت، و نه هیچ مفهوم اقتصادی یا اجتماعی یا فرهنگی دیگری هم روش مشخص و مدونی نداره، که کسی بخواد یاد بده یا یاد بگیره.
            هرکس بسته به میزان وجدان و شرف و استعدادش در کلاهبرداری، میتونه در کارها موفق یا ناموفق باشه.
            شما همینکه به سایت دولت ارجاع میدین نشون میده که حرفهاتون چقدر واقعیت داره!
            از تمامی دوستان خواهش میکنم قبل از اظهار نظر به سایت ستاد ایران برید و در صفحه اصلی بر روی آیکون خرید جزئی و متوسط کلید کنید، در صفحه باز شده بر روی جست*وجوی پیشرفته کلیک کنید و در بخش گروه کالا موارد مرتبط با برق و الکترونیک مانند محصولات الکترونیک یا ابزارآلات و تجهیزات رو انتخاب کنید و بعد از وارد کردن کد امینتی بر روی جست*وجوی کلیک کنید.
            محصولاتی که برای خرید در سایت قرار گرفته عمدتا از کشور های خارجی میاد.
            آقا فرزاد عزیز شما سایت رو دیدید؟ آیا شما دوست دارید تولید کننده و عرضه کننده یکی از محصولات درخواستی در این سایت باشید؟

دیدگاه

دوستان برای شهید کردن تبلیغات شما و سیستم ورشکسته به تقصیری که نمایندگی اش رو میکنی ، آتیش از آسمون بباره به اون سایت کذایی و لینک و غیره و ذلک بعدش مراجعه نمیکنن .

یعنی کلیک روی لینک حرام است و حکم است تحریم آن .

نتیجه اخلاقی : اخوی اینجا تبلیغات زیر پوستی نمیگیره
              نتیجه تاریخی ؛ برو این دام بر مرغ دگرنه
              نتیجه مدیریتی : سابیدی به الک +۹۷
              نتیجه پوکری : وقتی کارتی برای بازی نداری میز رو اشغال نکن

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
              X