اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

REEM-B ربات انسان نمای ساخت امارات متحده عربی

Collapse
این موضوع بسته شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

REEM-B ربات انسان نمای شیخ محمدبن زاید النهایان

هرکه را اسرار حق آموختند
    مهر کردند و دهانش دوختند

پاسخ : REEM-B ربات انسان نمای ساخت امارات متحده عربی

این ربات پیشرفته می تواند 6 برابر توانایی ربات ASIMO بار حمل کند. با سرعت 1.5Km/h حرکت کند، روی صندلی بنشیند و از روی آن بلند شود. مسیر خود را در اتاق پیدا کند، پردازش نصویر و صوت دارد و باطریهای آن تا 2 ساعت کار می کند.سازندگان معتفدند این ربات بین 10 ربات برتر انسان نمای دنیا جای دارد.
    هرکه را اسرار حق آموختند
    مهر کردند و دهانش دوختند

دیدگاه

فیلم از ربات انسان نمای دانشگاه صنعتی شریف

http://folder.persiangig.com/MUSIC/Video/Sharif%20Humanoid.avi

اطلاعات بیشتر

هرکه را اسرار حق آموختند
      مهر کردند و دهانش دوختند

دیدگاه

نوشته اصلی توسط tanbakoo
        ببخشید شاید من یکم بدبینم ولی فکر نمی کنید این ربات یه کم برای اماراتی ها زیادی پیشرفته باشه ؟ :eek:
        البته من قصد مقایسه با هیچ جایی رو ندارم ( حداقل با سورنا ، ربات انسان نمای !!!!!! ایران مقایسه نمی کنم البته بهتره بگیم اسباب بازی ایران )
        بلکه به صورت مطلق با قضیه مشکل دارم چون لااقل من تا حالا چیزی از تکنولوژی های پیشرفته در زمینه روباتیک و امثال آن در میان عرب ها نشنیده بودم :NO:
        و با یکم بدبینی میشه گفت اماراتی ها بعد از اینکه ایران با سورنا مثلا وارد عرصه ساخت روبات های انسان نما شد اونا هم با سفارش دادن به یک شرکت
        ژاپنی یا امثال آن مثلا وارد این عرصه شدند تا همه با هم مثلا بازار این عرصه را به خاورمیانه بیاوریم oo:

نظر شما چیه ؟
        با سلام
        با یه JFGI میآ‌توانید به نتایج جالبی برسید.
        من ابتدا فکر میآ‌کردم که روبات در یک موسسه تحقیقاتی اماراتی طراحی شده. ولی متوجه شدم که فقط شرکت سازنده (PAL Technology) در امارات هست نه یک موسسه تحقیقاتی اماراتی (البته ممکن است تحت حمایت دولت امارات باشد). جالب اینجا است که تمام اعضای گروه سازنده ربات هم غربی هستند (ایتالیایی) سرپرست پروژه هم ایتالیایی هست. در مجموع پروژه جالبی است.
        http://www.pal-robotics.com

من دوست دارم آزاد فکر کنم، نرمآ‌افزارآ‌ و سختآ‌افزارهای آزاد را به کار ببرم و اگر توانستم نرمآ‌افزار، سختآ‌افزار و محتوای آزاد درست کنم!

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X