اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

راهنمایی در مورد موتور دی سی بلوور

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

راهنمایی در مورد موتور دی سی بلوور

با سلام و خسته نباشید
    میخوام یک بلوور درست کنم نیاز به موتور دی سی دارم که قابلیت مکندگی و دمندگی داشته باشه
    بنظرتون چه موتوری استفاده کنم و چند ولت باشه؟
    سپاس

پاسخ : راهنمایی در مورد موتور دی سی بلوور

نوشته اصلی توسط ircaspianhero نمایش پست ها
    با سلام و خسته نباشید
    میخوام یک بلوور درست کنم نیاز به موتور دی سی دارم که قابلیت مکندگی و دمندگی داشته باشه
    بنظرتون چه موتوری استفاده کنم و چند ولت باشه؟
    سپاس
    با سلام و احترام
    این مسیری که شما میرید برعکس حالت نرماله. همانطور که میدونید موتور تنها میتواند انرژی الکتریکی را به حرکت دورانی تبدیل کند پس در طراحی نرمال شما باید اول مشخص کنید که چه مقدار مکش یا دمش نیاز دارید، بعد بر اساس آن قسمتهای مکانیکی را طراحی کنید که شامل محفظه ، پروانه و سایر موارد مورد نیاز میباشد. بعد از این مرحله محاسبه میشود که برای چرخش قسمتهای مکانیکی طراحی شده نیاز به چه گشتاوری میباشد تا میزان مکش یا دمش مورد نیاز محقق گردد.و در نهایت نتیجه محاسبه گشتاور مورد نیاز میشود انتخاب موتور مناسب.
    موفق باشید.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط evergreen نمایش پست ها
      با سلام و احترام
      این مسیری که شما میرید برعکس حالت نرماله. همانطور که میدونید موتور تنها میتواند انرژی الکتریکی را به حرکت دورانی تبدیل کند پس در طراحی نرمال شما باید اول مشخص کنید که چه مقدار مکش یا دمش نیاز دارید، بعد بر اساس آن قسمتهای مکانیکی را طراحی کنید که شامل محفظه ، پروانه و سایر موارد مورد نیاز میباشد. بعد از این مرحله محاسبه میشود که برای چرخش قسمتهای مکانیکی طراحی شده نیاز به چه گشتاوری میباشد تا میزان مکش یا دمش مورد نیاز محقق گردد.و در نهایت نتیجه محاسبه گشتاور مورد نیاز میشود انتخاب موتور مناسب.
      موفق باشید.
      ممنون دوست عزیز والا من یک فیلم در یوتیوب دیدم که با موتور جاروبرقی یک بلوور درست کرده بود ! گفتم بجای موتور ac از موتور dc استفاده کنم که بشه شارژی اش کرد توسط باتری
      شما خودتون چه موتوری رو پیشنهاد میدید برای یک سیستم معمولی ؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ircaspianhero نمایش پست ها
        ممنون دوست عزیز والا من یک فیلم در یوتیوب دیدم که با موتور جاروبرقی یک بلوور درست کرده بود ! گفتم بجای موتور ac از موتور dc استفاده کنم که بشه شارژی اش کرد توسط باتری
        شما خودتون چه موتوری رو پیشنهاد میدید برای یک سیستم معمولی ؟
        با سلام مجدد
        این لینک با موتور DC میباشد و ایده اش هم جالبه. در صورت تمایل مشاهده کنید.

موفق باشید.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X