اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

Adode Reader..PDF

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

Adode Reader..PDF

سلام .............

دو تا سوال برام پیش اومده که به کمک احتیاج دارم ..

اولیش اینکه: فرض کنید ما یه متن PDF داریم که متنش خیلی کمرنگه .. بخوام پررنگ تر بشه اما Zoom اون دست نخوره چیکار باید بکنم؟

دومیش اینکه: فرض کنید یه متنو دارم میخونم و یه جاهاییش برام مهمه .. میخوام High Light کنم اونارو و این تغییرات Save بشن تا استفاده ی بعدی .. چیکار باید بکنم؟ ممکنه راهنمایی بفرمایید .. ممنونم ..
    دوستان! مدتی کمتر به سایت میام ..

پاسخ : Adode Reader..PDF

سلام دوستان
    حسام جان
    سوال اول شما رو خوب متوجه نشدم. میشه یه نمونه فایل  رو اینجا بذارین؟ فونت مورد نظر شما داخل PDF بصورت فونت شناخته میشه و میشه کپیش کرد یا اینکه مثل عکسه؟

در مورد سوال دوم باید عرض کنم که adobe acrobat professional این کارو میکنه.
    مثلا تو عکس زیر 3  تا از قابلیت های این نرم افزار یکی highlight و یکی underline  و یکی cross out رو استفاده کردم که می بینید:

Upload your files Here. Great Azeri Resumable File Host: http://endir.az/index.php?lang=5

دیدگاه

سلام .................

در مورد جواب دومتون .. قانع شدم .. باید یه ورژن Proff بگیرم .. اما سوال اولتون که همون بازخوان سوال من بود .. درسته .. یه PDF هست که متن برخی قسمت هاش عکسه .. اینو چه کار کنم؟ ممنون ..

دیدگاه

مثلا تو عکس زیر 3 تا از قابلیت های این نرم افزار یکی highlight و یکی underline و یکی cross out رو استفاده کردم که می بینید:
        سلام
        عابد جان اگه pdf قفل شده باشه که نمی شه.درسته؟

دیدگاه

سلام دوستان
          عبدالله جان
          با یه نرم افزار به اسم pdf password remover میتونید پسورد رو از رو فایل بردارید.
          http://www.4shared.com/file/82543871/942de79d/pdf2word_pdf_converter_pdf_password_remover.html?d irPwdVerified=684600db

Upload your files Here. Great Azeri Resumable File Host: http://endir.az/index.php?lang=5

دیدگاه

ممنون
            قبلا یه ورژنیشو تست کرده بودم رو خیلی از pdf ها جواب نمیداد.اینو تست می کنم.

دیدگاه

سلام دوستان
              عبدالله جان . من ورژن 3 این نرم افزار رو دارم. تا حالا برا همه ی فایلای پسورد دار که نمیشد پرینت یا ویرایش کرد عمل کرده.
              نتیجه رو بفرما .

دیدگاه

سلام
                عابد جان برنامه رو نصب کردم ولی وقتی رو keymaker کلیک کردم error داد و بعد بلافاصله آنتی ویروس فعال شد و به عنوان ویروس شناختش.
                بعد آنتی ویروس رو diable کردم.درست شد.سریال رو وارد کردم ،قبول کرد و....
                ولی وقتی pdf رو انتخاب کردم ....cpu خیس عرق شد!! اومد رو 98درصد.بعد حدود 5دقیقه که دیدم داره التماس میکنه!!دلم سوخت و End Process رو زدم.این مورد برای pdf هایی بود که در درایو ویندوز بود.
                برای pdf هایی که تو درایو های غیر از ویندوز بود این error:
                Can't recognize this type PDF file.
                و بعضی وقتا این رو File is not encrypted
                می داد.
                تو setting که تنظیمات خاصی نبود.نگید سیستمت پوکیدستا!! من دوسش دارم :smile:

دیدگاه

نوشته اصلی توسط حسام الدین
                  اما سوال اولتون که همون بازخوان سوال من بود .. درسته .. یه PDF هست که متن برخی قسمت هاش عکسه .. اینو چه کار کنم؟ ممنون ..
                  عابد عزیز این رو فراموش کردی.
                  منم این مشکل رو دارم.
                  البته عکس رو میشه پررنگ کرد ولی آیا راهی برای pdf هست؟

دیدگاه

خوبه مجدد اشاره کردید .. روم نشد دوباره تکرارش کنم .. کم رویی هم عالمی داره ها .. :redface:

دیدگاه

سلام دوستان. ببخشید یادم رفت اونو جواب بدم.

خب عبدالله جان .شرمنده که کار نکر. اینی که ابان دارم برات پلود میکنم همونیه که باهاش کار میکنم . این دیگه کار میکنه:
                      DownloadLink: http://rapidshare.com/files/190837886/PPR.exe

حسام جان
                      خب درمورد سوال اول باید عرض کنم که اگه منظور شما اینه که یه فایل حتی با زوم کردن با acrobat reader هم متنش کمرنگ باشه، ( با توجه به اینکه متنش تصویری هست) ،اول از طریق save as با پسوند TIFF یا PNG یا یه فرمت تصویری ذخیره میکنیم.(داخل acrobat professional)
                      البته اگه تعداد صفحات زیاد باشه این حالت اذیت میکنه. چون تعداد زیادی فایل ایجاد میشه. پس اگه افیس نصبه میشه با پرینتر مجازی ایجاد شده با نام   Microsoft Office Document Image Writer  چاپ کرد تا تبدیل به TIFF بشه. دقت کنید که پسوند tiff یه پسوند تصویری هست که میتونه چندتا فریم داشته باشه. پس شما میتونید همه ی صفحاتو تو یه فایل داشته باشید.
                      خب بعد از طریق فوتو شاپ براحتی میتونید صفحاتو پررنگ کنید.
                      بعد از پررنگ شدن دوباره اونا رو با پرینتر مجازی مربوط به acrobat professional چاپ کنید تا دوباره به pdf تبدیل شن.
                      برا تبدیل شدن به pdf میتونید از pdf factory هم استفاده کنید.
                      خب حالا یه pdf پررنگ تر دارید.  :mrgreen:
                      شرمنده راه مستقیمی به ذهنم  نرسید.  :redface:
                      امیدوارم اعصاب خرد کن نباشه.  :rolleyes:

اینم شاید بدرد بخوره که برا merge کردن فایلای tiff به همه:
                      TIFF Merger Deluxe v1.3.1
                      http://rapidshare.com/files/188520755/TMD131.rar
                      pass: cyberserg.com

البته دقت کنید که اگه با زوم کردن میشه فایلو بصورت پررنگ تا حد عادی دید ، یعنی اصا متن کمرنگ نباشه و زوم کم فقط باعث کمرنگتر دیده شدنه ، با عوض کردن ریدر خودتون مثلا باز مردن فایل با Sumatra PDF یا .... شاید بشه اونا رو بدون این دردسر ها پررنگتر دید. چون در این حالت تمام عوامل کمرنگ دیدن مربوط به رندر شدن متن بصورت کوچیکتر با یه الگوریتم خاص روی صفحه ست.

دوستان نتیجه رو بفرمایین.
                      اگه راه مستقیم تری پیدا کردم عرض میکنم.

دیدگاه

مثل اینکه من pdf قفل شده ندارم!!
                        آخه همش میگه:File is not encrypted
                        فکر کنم اشتباه برداشتیدم!!
                        اونایی که تو قسمت security ،جلوی بعضی از قسمت ها نوشته Not Allowed چیه؟
                        منظورم از داشتن پسورد این نبود که برای باز کردنش پسورد می خواد.
                        تو help نرم افزار نوشته :
                        Commenting available When document rights are enabled.
                        حالا وقتی enable نیست چی کارش کنیم؟
                        (بی دقتی هم عالمی داره ها !).. .....با این میشه؟
                        یعنی با adobe acrobat معمولی نمیشه نه؟

دیدگاه

adobe acrobat professional
                          ایول عابد عزیز
                          من همش می گفتما این دوتا باید یه فرقی داشته باشن؟!! :mrgreen:
                          تو دلم مونده بود زیر قسمت های مهم یه متن خط بکشم. از این به بعد همه ی pdf ها رو خط خطی می کنم.

می شه واسه قسمتی که highlight می کنی به صورت یه Note توضیح بیشتر داد.
                          Tanx

دیدگاه

سلام ..............

جناب بابازاده ممنونم ..

من Pdffactory رو دارم .. بفرمایید در ادامه چیکار کنم؟ در ضمن اون PDF ای که من دارم دقیقا یه متن هست که تیترهاش تایپ شده و متنش عکس هست .. حالا یا اسکن شده یا مورد دیگه ایه که من نمیدونم .. به نویسندش که میل زدم گفت برای Security این کار رو کرده !! گفت این متن بخشی از Hand Book ای هست که قراره 2009 بیاد توی بازار .. به هر حال خبر نداشت که ما یکی مثل شما رو داریم .. :nerd: من منتظر میمونم .. ممنون ..

دیدگاه

ایا میشه در Adobe acrobat pro مانند Word متن نوشت و عکس اضافه کرد و عکس ها رو همون جا تغییر سایز بدیم ؟

یه سری از برنامه های pdf ساز ، ویرایش انجام می دهند ولی همچین قابلیتی ندارند .
                              بگذارعشق خاصیت تو باشد نه رابطه خاص تو باکسی
                              موفقيت پيش رفتن است نه به نقطه ي پايان رسيدن
                              نلسون ماندلا

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                              X