اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

جایگزینی آداپتور بجای باطری

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

جایگزینی آداپتور بجای باطری

با سلام .من یک وسیله الکترونیک(صابون ریز چشمی)دارم که میخواهم بجای باطری ازآداپتور استفاده کنم.این وسیله از چهار عدد باطری یک و نیم ولت نیم قلمی استفاده میکند.اگر بخواهم از آداپتور بجای باطری استفاده کنم .آداپتور مورد نظر باید دارای چه مشخصات فنی باشد؟لازم به توضیح است که با آداپتور 5ولت یک آمپر دستگاه کار نمیکنه.لطفا راهنمایی فرمایید.با تشکر

پاسخ : جایگزینی آداپتور بجای باطری

با سلام .من یک وسیله الکترونیک(صابون ریز چشمی)دارم که میخواهم بجای باطری ازآداپتور استفاده کنم.این وسیله از چهار عدد باطری یک و نیم ولت نیم قلمی استفاده میکند.اگر بخواهم از آداپتور بجای باطری استفاده کنم .آداپتور مورد نظر باید دارای چه مشخصات فنی باشد؟لازم به توضیح است که با آداپتور 5ولت یک آمپر دستگاه کار نمیکنه.لطفا راهنمایی فرمایید.با تشکر

سلام.
    دوست عزیز ، شما میفرماید که 4 عدد باطری 1.5 ولتی - پس باید آداپتور 6 ولتی با جریان حدود 300 یا 500 میلی آمپری استفاده کنید. 4*1.5=6 ولت
    موفق باشید.

دیدگاه

پاسخ : جایگزینی آداپتور بجای باطری

نوشته اصلی توسط alireza181 نمایش پست ها
      سلام. 4 عدد باتری اگه سری شده اند. باید از
      آداپتور 6 ولت استفاده کنید.
      حتما باید جواب بده. اگر جواب نمیده شاید
      باتری ها سری نشده اند
      دوستان عزیز همه ما بدون هیچ توقعی توی این انجمن دانسته هامون رو با هم به اشتراک میگذاریم. کمترین توقع یک لایک می باشد.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X