اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

سلام

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

سلام

من راستش خیلی اطلاعی درباره این مباحث ندارم ولی مشکلی دارم ک مربوط میشه به همین موضوعات.
    راستش نمی‌دونم چجوری بگم ، ولی همسایه قبلیمون ک باهامون خیلی دشمنی داشتن با ی دستگاهی ک نمیدونم چیه چجوریه اذیتم میکنند.مدام . و ازارشون اینجوریه ک انگار از راه دور تو گوشام صداهای مثل جرقه میندازن و روی گوشیم دستکاری کردن وقتی بهش دست میزنم امواجش میخوره ب دستم سوزن سوزن میشه.بدنم مدام سوزن سوزن میشه بوی برق رو هم حتی حس میکنم .و می‌دونم ک شنودم میکنن. ولی نمیتونم کاری کنم ... حالم خیلی بده لطفاکمکم کنید .. همش اون صداها رو انگار از گوشام میبرن تو بینیم ..خیلی عذاب اور
    ه

پاسخ : سلام

نوشته اصلی توسط Negarinn نمایش پست ها
    من راستش خیلی اطلاعی درباره این مباحث ندارم ولی مشکلی دارم ک مربوط میشه به همین موضوعات.
    راستش نمی‌دونم چجوری بگم ، ولی همسایه قبلیمون ک باهامون خیلی دشمنی داشتن با ی دستگاهی ک نمیدونم چیه چجوریه اذیتم میکنند.مدام . و ازارشون اینجوریه ک انگار از راه دور تو گوشام صداهای مثل جرقه میندازن و روی گوشیم دستکاری کردن وقتی بهش دست میزنم امواجش میخوره ب دستم سوزن سوزن میشه.بدنم مدام سوزن سوزن میشه بوی برق رو هم حتی حس میکنم .و می‌دونم ک شنودم میکنن. ولی نمیتونم کاری کنم ... حالم خیلی بده لطفاکمکم کنید .. همش اون صداها رو انگار از گوشام میبرن تو بینیم ..خیلی عذاب اور
    ه
    با درود
    به این تاپیک یک نگاهی بی اندازید
    راستش همسایمون با ایجاد سرصداهایی مثل صدای نویز و پارازیت ( البته من راستش خیلی اطلاعات کافی در این خصوص ندارم) و نمی‌دونم دقیقا با چه دستگاهی و چجوری اینکارو میکنن. که امواج هستن نمیدپنم والا چحورین که رو گوشی و تلفنم هم اخلال ایجاد میکنن و همش صدای جرقه اینا میده تو گوشم و بدنم مور مور میشه انگار الکتریسیته داشته باشن.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
    X