اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

چطور تغییرات ruls روی قسمتی از pcb محدود کنم و مسیله افزایش یکطرفه طول پد SMD

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

چطور تغییرات ruls روی قسمتی از pcb محدود کنم و مسیله افزایش یکطرفه طول پد SMD

سلام
    وقت بخیر
    1) راهی هست که بخشی از pcb را جدا کنیم تا قوانینی که در پنجره rules تعریف می کنیم نسبت به ان بخش بی اثر شود؟
    به عنوان مثال نحوه اتصال پلیگان به پدها در قسمت قواعد تنظیمی انجام دادم که روی همه پدهای توی pcb حتی پدهای IC هم اعمال شده حالا می خواهم این قاعده روی پدهای IC را بی اثر کنم تا فقط روی بقیه قسمت ها تغییر ایجاد کند
    2) تغییر سایز اعمالی در پدهای قطعاتی چون SMD 1206 بصورتی انجام میشه که طول پد هم به زیر بدنه قطعه و هم به سمت خارج از قطعه بلندتر می شود من می خواستم این تغییر سایز پد یکطرفه و فقط طول پد را به سمت خارج از قطعه دراز کنم راه حلی دارد

پاسخ : چطور تغییرات ruls روی قسمتی از pcb محدود کنم و مسیله افزایش یکطرفه طول پد SMD

سلام روزتون بخیر روی آلتیوم دیزاینر کار میکنید؟

دیدگاه

پاسخ : چطور تغییرات ruls روی قسمتی از pcb محدود کنم و مسیله افزایش یکطرفه طول پد SMD

نوشته اصلی توسط آقاپور نمایش پست ها
      سلام روزتون بخیر روی آلتیوم دیزاینر کار میکنید؟
      بله مهندس. بنظرم نسخه ۱۷ دارم

دیدگاه

با سلام
        با روم بندی میشه برای بخش های مختلف قوانین مختلف نوشت.
        به زودی اموزش هایی قرار داده میشه.

این لینک هم ببینید.
        چرا ناراحتی پاتریک!
        + امروز ی بچه دیدم سرچهارراه گل میفروخت
        - از دیدنش ناراحت شدی؟
        + نه
        پس چی ناراحتت کرده
        + اینکه دیدن اینجور بچه ها انقدر واسم عادی شده که دیگه ناراحتم نمیکنه
        ------------------------------------------------------------------------------------------------------
        تاحالا فکر کردی بیسواد کیه؟- بی سواد یعنی کسی که نمیتونه ذهنیاتش رو عملی کنه!
        ------------------------------------------------------------------------------------------------------
        محصولات

دیدگاه

نوشته اصلی توسط jahromy نمایش پست ها
          2) تغییر سایز اعمالی در پدهای قطعاتی چون SMD 1206 بصورتی انجام میشه که طول پد هم به زیر بدنه قطعه و هم به سمت خارج از قطعه بلندتر می شود من می خواستم این تغییر سایز پد یکطرفه و فقط طول پد را به سمت خارج از قطعه دراز کنم راه حلی دارد
          راجب سوال دومم کسی پاسخی داره؟؟

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X