اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

درخواست ماژول کاهنده با ورودی 4 ولت یا کمتر

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

درخواست ماژول کاهنده با ورودی 4 ولت یا کمتر

سلام خدمت دوستان و مهندسین گرامی
    یه ریش تراش شارژی دارم که بردش به دلیل سولفاته شدن باتری (NiCd) رفته و باتریش هم چون 2.4 ولت بوده به سختی پیدا میشه و اکثرا تاریخ مصرفشون گذشته
    میخواه یه لیتیم یون 3.7 ولتی بذارم داخلش ولی چون روی بدنه موتورش حک شده 2.4 ولت با یه برد کاهنده باید ولتاژ رو کمتر کنم
    ماژول های کاهنده موجود در بازار حداقل ورودی که قبول میکنن 4.5 ولت هستش
    ماژولی هست که ورودی 4 یا زیر 4 داشته باشه؟ یا اگه نه مداری میتونید معرفی کنید که با این شرایط بشه ساخت، با ورودی 4 یا کمتر و خروجی 2.4 یا متغیر؟

پاسخ : درخواست ماژول کاهنده با ورودی 4 ولت یا کمتر

نوشته اصلی توسط Ahamdi نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان و مهندسین گرامی
    یه ریش تراش شارژی دارم که بردش به دلیل سولفاته شدن باتری (NiCd) رفته و باتریش هم چون 2.4 ولت بوده به سختی پیدا میشه و اکثرا تاریخ مصرفشون گذشته
    میخواه یه لیتیم یون 3.7 ولتی بذارم داخلش ولی چون روی بدنه موتورش حک شده 2.4 ولت با یه برد کاهنده باید ولتاژ رو کمتر کنم
    ماژول های کاهنده موجود در بازار حداقل ورودی که قبول میکنن 4.5 ولت هستش
    ماژولی هست که ورودی 4 یا زیر 4 داشته باشه؟ یا اگه نه مداری میتونید معرفی کنید که با این شرایط بشه ساخت، با ورودی 4 یا کمتر و خروجی 2.4 یا متغیر؟
    سلام
    چرا از دو باتری ۱.۲ ولت استفاده نمیکنید؟

دیدگاه

پاسخ : درخواست ماژول کاهنده با ورودی 4 ولت یا کمتر

نوشته اصلی توسط Celine نمایش پست ها
      سلام
      چرا از دو باتری ۱.۲ ولت استفاده نمیکنید؟
      شاؤژر مناسب برای باتری های 1.2 نیکل متال یا نیکل کادمیوم ندارم و هم شارژر و هم باتری باید بخرم
      ولی باتری لیتیوم و شارژ رو دارم و ترجیها میخوام لیتیمی کار رو انجام بدم که شارژدهی بیشتری داشته باشه
      اگه از باتری نیکل متال استفاده کنم ماژول مناسب شارژ و یا مدار ساخت شارژرش رو سراغ دارید

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X